Biegaczki

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Biegaczki

Postprzez ZuZkA9 » 31 lip 2017, o 16:21

duszawilka napisał(a):dla kobiet to fjord nansen

Słyszałam jeszcze ze taka firma Helikon robi bardzo dobra odzież damską związaną z termoaktywnością

duszawilka napisał(a):widocznie źle dobrana była Twoja nerka. Idź lepiej do sklepu aby pomogli w wyborze i będzie dużo lepsza niż takie coś na ramie

Ja zawsze kupuje i przymierzam w sklepach stacjonarnych i nie potrafię zrozumieć swojego faceta, który wszystko kupuje w takimi sklepie SPAM. Od skarpetek po buty - bez przymierzania ;/

Ostatnio edytowano 31 lip 2017, o 22:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ZuZkA9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 13:18

Re: Biegaczki

Postprzez misia10 » 5 sie 2017, o 11:42

ZuZkA9 napisał(a):Słyszałam jeszcze ze taka firma Helikon robi bardzo dobra odzież damską związaną z termoaktywnością

proszę pokaż mi linka bo ja jeszcze nie widziałam termoaktywnej odzież z helikona damskiej :)


ZuZkA9 napisał(a):Ja zawsze kupuje i przymierzam w sklepach stacjonarnych i nie potrafię zrozumieć swojego faceta, który wszystko kupuje w takimi sklepie SPAM. Od skarpetek po buty - bez przymierzania ;/

dlaczego, jak masz już sprawdzoną firmę to spokojnie możesz zamawiać przez internet a nawet jak będziesz miała jakieś pytania to na czacie Ci doradzą
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Biegaczki

Postprzez jamko9 » 10 sie 2017, o 19:10

Ja zas mam tak,że nie nawidze chodzić i mierzyć w sklepach :D wole kupic online,wszedzie jest tabletka wymiarów przecież :D
jamko9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 18:46

Re: Biegaczki

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:31

Niestety u mnie w mieście to nie jest takie proste sobie pobiegać, jeśli się człowiek nie chce otruć powietrzem..

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: Biegaczki

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 21:00

fargo napisał(a):Niestety u mnie w mieście to nie jest takie proste sobie pobiegać, jeśli się człowiek nie chce otruć powietrzem..

może w tej sytuacji warto zainwestować w maskę antysmogową, trąbią o tym ale szczerze mówiąc nikogo w tym nie widziałam
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Biegaczki

Postprzez argo » 13 sty 2018, o 00:22

bunshee napisał(a):
fargo napisał(a):Niestety u mnie w mieście to nie jest takie proste sobie pobiegać, jeśli się człowiek nie chce otruć powietrzem..

może w tej sytuacji warto zainwestować w maskę antysmogową, trąbią o tym ale szczerze mówiąc nikogo w tym nie widziałam


Maska antysmogowa? Serio coś takiego można kupić? Myślałam, że to tylko taki pic na wodę, żeby w mediach było o czym gadać. :P


W ogóle szukam porządnych rękawiczek na zimowy wypad ze znajomymi w góry, macie coś do polecenia ??
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Biegaczki

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:04

argo napisał(a):Maska antysmogowa? Serio coś takiego można kupić? Myślałam, że to tylko taki pic na wodę, żeby w mediach było o czym gadać. :P

to prawda można kupić, takie badziewna za 20-30 zł aczkolwiek są też takie które kosztują ponad 200 zł :p

argo napisał(a):W ogóle szukam porządnych rękawiczek na zimowy wypad ze znajomymi w góry, macie coś do polecenia ??

jeżeli chodzi o jazdę na desce czy nartach to mechanixy, a jak tak o połazić po górach to może rękawiczki merino ?
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Biegaczki

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 23:07

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Maska antysmogowa? Serio coś takiego można kupić? Myślałam, że to tylko taki pic na wodę, żeby w mediach było o czym gadać. :P

to prawda można kupić, takie badziewna za 20-30 zł aczkolwiek są też takie które kosztują ponad 200 zł :p

wiadomo do czego się te tanie nadają ;) Do fotki na instagrama i tyle
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):W ogóle szukam porządnych rękawiczek na zimowy wypad ze znajomymi w góry, macie coś do polecenia ??

jeżeli chodzi o jazdę na desce czy nartach to mechanixy, a jak tak o połazić po górach to może rękawiczki merino ?

jakiś czas temu widziałam chyba nawet rękawiczki z merino, które obsługiwały wyświetlacze telefonów. Fajny bajer ;)
gaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 18:16

Re: Biegaczki

Postprzez Portal » 31 sty 2018, o 12:53

Ja biegam, bo chcę schudnąć. Nie nawiedzę tego, ale muszę :)
Portal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 sty 2018, o 12:45

Re: Biegaczki

Postprzez argo » 2 lut 2018, o 22:19

bunshee napisał(a):to prawda można kupić, takie badziewna za 20-30 zł aczkolwiek są też takie które kosztują ponad 200 zł :p

a te droższe faktycznie działają? zatrzymują te szkodliwe związki i nie wdychamy tego? wadomo w ogóle co jaki czas trzeba taka maskę wymienic?

bunshee napisał(a):jakiś czas temu widziałam chyba nawet rękawiczki z merino, które obsługiwały wyświetlacze telefonów. Fajny bajer ;)


masz jakieś zdjęcie? chętnie przygarnę cieplutkie merino , nie ma nic gorszego niz sciaganie rekawiczek za kazdym razem gdy chcemy cos napisac na telefonie.

W ogóle stosujecie jakies srodki do samoobrony gdy biegacie? macie jakies gazy pieprzowe albo cos w tym stylu ?
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]