Czy to objawy ciąży?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Czy to objawy ciąży?

Postprzez Patrycjaxl » 1 sie 2017, o 21:15

Hej dziewczyny! Mam nadzieje że tutaj dostanę odpowiedz.

12 dni temu uprawiałam peeting z chłopakiem. Był to typowy seks oralny z zakończeniem, które uwielbiają faceci - tak było dwa razy. Ja po wszystkim zawsze myłam ręce, mój chłopak wycierał, palił papierosy. Dotykał mnie, wkładając palce głęboko ale nie przypominam sobie aby miał coś na palcach - coś z wytrysku bądź z płynem przed. Raz też zbliżył penisa do mnie i chciał wejść ale nie ja chciałam.

Okres miałam dostać w sobotę i do tej pory nie mam. Mimo, że od piątku bolał mnie brzuch ale tak dziwnie, kulo mnie z boku tak jakbym dopiero jajeczkowała, w dodatku bolące piersi, widoczne żyłki na nich, wysypało mi twarz, mam gazy, bulgoczenie w brzuchu i często chodze do łazienki ale wiem, że dużo pije przez te upały.

Objawy ustępują, a okresu nie mam. Dzisiaj wręcz bolała mnie pochwa. Nie wiem bardzo boje się że jestem w ciąży mimo iż tłumacze sobie, że to niemożliwe ale bardzo dużo czyta się o tych przypadkach, gdzie przez wkładany palec zachodziło się w ciąże. Nigdy nie miałam regularnego okresu, czasami spóźniał mi się tydzień lub półtorej ale nigdy się tym nie przejmowałam bo nie miałam takiej sytuacji.
Bardzo proszę o pomoc, czy mogło dojść do zapłodnienia? Czy mogą to być objawy ciąży? Dodam, że według mojego kalendarzyka miałam dni niepłodne ale nie wierze mu zbytnio bo nie mam regularnych cykli. Proszę o pomoc. Dziękuję.
Patrycjaxl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 21:08

Re: Czy to objawy ciąży?

Postprzez Hadassa » 1 sie 2017, o 21:29

Pytanie prosze zadac w odpowiednim miejscu

http://www.babskiesprawy.pl/viewtopic.php?t=956

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]