Fit jedzonko

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Fit jedzonko

Postprzez Galka » 19 maja 2017, o 10:52

Hej, szukam pomysłów na fit dania :) Co i o jakiej porze dnia najlepiej jeść?Z góry dzięki za wszelkie pomysły bo ja już swoje wyczerpałam :(
Galka
Jestem tu nowa :)

Re: Fit jedzonko

Postprzez dradziszewska » 19 maja 2017, o 13:22

Ja proponuje sałatkę owocową, nie dość, że jest mega zdrowa to jeszcze jaka pyszna.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka

Postprzez kukuleczka » 25 maja 2017, o 00:19

ja uwielbiam koktajle owocowe bo są mega zdrowe i mozna je jesc o każdej porze (tylko z bananem nie powinno sie jesc na wieczor bo jest za ciezki), ogolnie miksuje jogurt naturalny (najbardziej lubie ten niebieski grecki z polmleka bo jest fajny gesty i lekko kwaskowy) miksuje go z wybranymi owocami (a teraz pole do popisu bo jest i bedzie coraz wiecej owocow) i dodaje odrobine cukru (dla dzieci bo dla siebie nie slodze)
kukuleczka

Postprzez molly » 27 maja 2017, o 21:11

Wszystko zależy od tego na jakiej jesteś diecie i jakie ćwiczenia wykonujesz ;)

molly

Postprzez Raitera » 13 cze 2017, o 08:55

Ja z rana z reguły jem jogurt i jabłko. Albo jakieś płatki owsiane najlepiej z rana coś na trawienie zjeść dobrego.
Raitera

Postprzez Kama202 » 11 lip 2017, o 18:18

Fajne propozycje fit posiłków ma catering Wygodna dieta;) Ja korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolona;D jedzenie jest zawsze świeże, urozmaicone i smaczne a co ważniejsze mogą dowieźć posiłki codziennie pod dom!
Kama202

Postprzez jagodaa » 8 sie 2017, o 08:44

Ja to jestem nemo jeśli chodzi o gotowanie fit. Nawet kupowanie ksiażek kulinarnych tego typu nic nie daje. Chyba musze iśc do dietetyka, żeby ułożył mi plan żywienia... wtedy jak już dam za to kase, to będzie mi szkoda rezygnować. Zastanawiałam się ostatnio nad tym dietetykiem od Zdrova z Częstochowy, koleżanki były i chwalą, ale ja to jestem sceptyczna. :P
jagodaa

Postprzez majaturchan » 8 sie 2017, o 08:59

Koniecznie idź i sprawdź sama, nie ma co tutaj rozmyślać. Działaj, ale nie odpuszczaj z książkami... warto :angrywife
majaturchan

Postprzez anetatere32 » 8 sie 2017, o 11:55

smoothie jako zdrowe "przekąski" lub drugie śniadanie/deser. na necie jest mnóstwo przepisów, ja uwielbiam ze szpinakiem

http://www.pcme.pl/nowotwor-skory-objaw ... e-klinika/ - ustrzeż się przed nowotworem skóry!
anetatere32

Zidentyfikowani użytkownicy: Aleksohbtug, Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]