Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez babeczka84 » 22 lip 2017, o 07:18

Ja od jakiegoś czasu jestem fanką marki La Roche-Posay. Teraz w lecie gdy dużo przebywam na słońcu swoją skórę twarzy zabezpieczam kremem Toleriane Ultra . Jak wszystkie kosmetyki tej marki ma fajny skład, bez alkoholu czy parabenów.
babeczka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 23:09

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez katrinka » 26 lip 2017, o 11:12

Polecicie jakieś dobre serum do biustu? Ale nie jakieś tanie typu Eveline czy Tołpa bo te juz przetestowałam i niestety działanie jest lekko powiedziawszy średnie :) Szukam czegoś naprawde ujędrniajacego. Powiedzmy, że mogę się szarpnąć na 100 zł.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez xena » 27 lip 2017, o 08:21

Trochę ujędrnić się da.... No nie przesadzajmy. Wiadomo, że takie serum nie podniesie biustu w kosmos ale jednak da się odrobine zwiększyć jędrność. Moje dwa ulubione:
Vichy
Frashe
oba serum nie są tanie ale w działąniu naprawdę ok. Tyle,ze droższe niż 100 zł
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez aominoanna » 27 lip 2017, o 20:53

Ja polecam:)
O malinach pomyślała francuska firma Yves Rocher, która wypuściła na rynek Płukankę octową z malin. Ma ona za zadanie dodaćnie włosom blasku oraz nadanie im miękkości. Za 150ml płukanki zapłacimy 24.90zł.

aominoanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 lip 2017, o 15:49

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 27 lip 2017, o 23:06

misia10 napisał(a):W sumie z racji tego że mamy lato, warto poszaleć z kolorem i poeksperymentować z włosami. Kupiłam sobie ostatnio farbę zmywalną z loreala i zrobiłam sobie kolorowe końcówki :D

Jaki kolor i jaki kollor włosa? Jak wyszło ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez katrinka » 30 lip 2017, o 10:35

Droższe? To znaczy ile droższe?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez xena » 30 lip 2017, o 10:54

Vichy kosztuje ok 150 zł, vialise 200 zł. Ale moim zdaniem warto jest zainwestować we vialise. Vichy jest fajne ale bardzo mało wydajne i daje taki nieprzyjemny efekt chłodzenia Vialise jest o wiele przyjemniejsze, bez efektu chlodzenia ale jest efekt napięcia. No i jest wydajniejsze bo ma pompkę.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 31 lip 2017, o 22:27

Ponownie kupiłam rajstopy w sprayu z st.moriz. Oczywiście nie mam problemów z opaleniem góry, ale za to nogi jak zwykle blade.
A tu ładny i naturalny odcień.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Demeter » 31 lip 2017, o 23:15

Hadassa napisał(a):Ponownie kupiłam rajstopy w sprayu z st.moriz. Oczywiście nie mam problemów z opaleniem góry, ale za to nogi jak zwykle blade.
A tu ładny i naturalny odcień.


Zazdroszczę ja mam zazwyczaj wszystko białe, bo na słońcu nie wysiedzę. Mają też genialny bronzer w kamieniu, kupiłam i używam, zdecydowanie godny polecenia.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 1 sie 2017, o 21:35

Ja też nie mam czasu siedzieć czy leżeć na słońcu... za to uskuteczniam biegi za młodym... więc górna część ciała opalona...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez docha » 6 sie 2017, o 22:04

U mnie nawet jak leżę na słońcu to górna część się bardziej opala, a nogi ratuję rajstopami w sprayu st.moriz ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Marta84 » 8 sie 2017, o 23:57

Moje hity kosmetyczki:
1) Ziaja - mgiełka chłodząca z mentolem i witaminą C
2) Neutrogena - cała linia Pink Grapefruit i linia z maliną nordycką
3) Yves Rocher - dwufazowy płyn do demakijażu
4) Kanu - Peeling z nagietkiem
5) ArtDeco - lakiery do paznokci
6) Dermaglin - maseczki z glinką
Marta84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 23:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Claudiaa » 4 wrz 2017, o 19:19

Mój pielęgnacyjny hit:
Krem nawilżający La Roche-Posay Toleriane Ultra, wyraźnie poprawia wygląd cery, do tego pozbyłam się uczucia ściągania i podrażnień. Skład też ma w porządku, bez parabenów, konserwantów i alkoholu.
Claudiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 19:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 9 paź 2017, o 22:27

Ja ostatnio wypróbowałam u siostry kamień brązujący Swederm, taki wypiekany. Bardzo mi podpasował, bo jest dość jasny i daje ładny, naturalny efekt. Zamówiłam go sobie właśnie i czekam na dostawę, takiego jak na fotce. Ciekawi mnie jak inne kosmetyki tej marki. Może próbowałyście? Chętnie poznam opinie. :)

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 11 paź 2017, o 19:47

Ze Swederm używam puder rozświetlający i bardzo sobie chwalę. O bronzerze słyszałam, że kamień brązujący jest w jednym odcieniu, ale sprawdza się dla wszystkich typów skóry. Kwestia intensywności nałożenia.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ewelina28 » 12 paź 2017, o 22:19

Ja lubię naturalne kosmetyki i jeśli tylko moge czymś zastąpić krem z drogerii to chętnie to robię. Od jakiegoś czasu do twarzy, zamiast kremu na noc używam olejku konopnego. Super się u mnie sprawdza bo jest lekki, szybko się wchłania i buzia jest po nim taka mięciutka i gładka :) Peelingi robię sama, jest masa przepisów na róznych blogach. Mój ulubiony - kawowy. a z tradycyjnych rzeczy to moja lista faworytów:

1. Tusz do rzęs Oriflame Wonder
2. Krem na dzień - Cera+ Splution do cery naczynkowej
3. Twarz myję płynem micelarnym bez SLS, aktualnie Vis Plantis z szałwią
4. Szampon do włosów Altery, ulubiony z kofeiną
5. Płyn micelarny Garnier, rózowy
6. Odzywka do włosów Joanna z keratyną

Makijaż noszę rzadko, poza tuszem i pomadka ochronna więc cieżko mi powiedziec co jest dobre a co nie :)
Avatar użytkownika
Ewelina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 00:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klarissa » 17 paź 2017, o 11:06

Ja bardzo lubie produkty z bielendy, zarowno do twarzy jak i do ciala a ostatnio nawet i do wlosow :) Moim hitem najnowszym jest maseczka pomaranczowa jelly mask, ktora swietnie matuje cere, wygladza i fajnie odwieza, a nawet troszke rozjasnia przebarwienia. Dlugo nie moglam sie przekonac do zelowych maseczek, ale okazala sie naprawde fajna.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Milka91 » 18 paź 2017, o 00:44

Mi ostatnio bardzo pasuje Ziaja i Soraya, jak chodzi o kosmetyki do makijażu to jestem wierna Lorealowi
Milka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 00:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 18 paź 2017, o 18:35

Miałam chwilę, żeby zrobić zdjęcia mojego rozświetlacza Swederm. To jest ten puder perfect glow highlighter. Nałożony na twarz łączy się ze skórą i daje lekko satynowy połysk.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez alextesto » 19 paź 2017, o 18:04

Floslek jest ok. Główne żeby trądzik młodzieńczy nie wystąpił
alextesto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 17:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez freya » 5 lis 2017, o 09:36

Mi przypadł do gustu peeling bielendy magic peel, jest inny niż wszystkie bo zmianą kolory sygnalizuje że został prawidłowo zrobiony i to jest to, bo zawsze miałam dylemat czy nie trzymam go za długo, albo za krótko.
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez paulixx » 16 lis 2017, o 12:46

A gdybyście miały coś polecić na cerę trądzikową to co najlepiej zastosować? Najlepiej to ze sklepu LINK bo mam tam jeszcze kilka % rabatu po ostatnich zakupach a co do samego problemu... mam skore tradzikowa i nie mam pojecia jak sobie z nia poradzic :(
paulixx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 12:41

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Pepe » 19 lis 2017, o 13:02

Problem z wypryskami i przebarwieniami po nich był od lat. Znajoma poradziła izraelską Cleadermę DCB no i spróbowaliśmy. Spokojnie mogę polecić. Pojawia się mniej wyprysków i fajnie nawilża twarz.
Pepe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 00:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez klaudjaz » 5 gru 2017, o 21:02

jeśli chodzi o kosmetyki typu podkład (revlon), róż(zawsze patrzę na kolor) korektor(zwykle biorę z promocji), tusz do rzęs(mam ulubiony z rossmana ale nie wiem jak się nazywa bo zawsze patrzę po opakowaniu) to nie przywiązuję zbyt dużej uwagi do marek, bardziej do cen:) lubię chodzić bez podkłądu bo nie palę-więc nie mam zniszcoznej buzi, czasem tylko "coś"mi wyskoczy:) natomiast jeśli chodzi o włosy to mam totalnego bzika bo uwielbiam mieć burzę loków na głowie i kupuję głównie na fine factory-moja fryzjerka mi poleciła bo to są profesjonalne kosmetyki stosowane w salonach
klaudjaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 15:36

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez klaudjaz » 21 gru 2017, o 00:21

przy trądziku polecam do pielęgnacji kosmetyki naturalne, np. firmy Benton. nie dosc ze skora po nich jest miękka i ładnie wygląda to jeszcze same kosmetyki nie uczulaja ani nie powoduja podraznien :)
klaudjaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 15:36
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników