Języki obce - w jaki sposób uczycie się języków?

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Języki obce - w jaki sposób uczycie się języków?

Postprzez Ona1988 » 11 lip 2017, o 21:33

można samemu się spróbować nauczyć. Próbowałam tak ale nie jestem zadowolona z efektów. Chyba pod namową koleżanki skorzystam ze szkoły Speak Up. Ona chodzi więc myślę że we dwie będzie raźniej na początku.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka

Postprzez Renka » 16 lip 2017, o 14:17

Ja chodziłam do Speak Up i możesz śmiało iść, oczywiście o ile chce się czegoś nauczyć:P JA byłam zadowolona, najpierw miałam test, potem indywidualny program dobrany do moich preferencji. Ogólnie dla mnie szkoła na tak!
Renka
Jestem tu nowa :)

Postprzez Karola83 » 9 sie 2017, o 16:05

Są fajne aplikacje do powtarzania słówek, ściągnij sobie jakieś na smartfona :) Podobno w każdym języku jest 1000 słówek takich najważniejszych, njabardziej używanych, także najlepiej znaleźć taką bazę ( w internecie jest ich mnóstwo) i sobie ćwiczyć.
Karola83
Miła Kobietka

Postprzez Agnieszka93 » 10 sie 2017, o 09:42

Ponoć wiele osób nauczyło się języka grając w gry lub oglądając filmy. Ważne, aby się osłuchać z językiem ;-)

Agnieszka93

Postprzez Karola83 » 11 sie 2017, o 12:48

Tak, filmy i seriale bardzo pomagają. Osobiście na przykład lepiej rozumiem amerykański angielski, bo tam jest prostszy, a z brytyjskim właśnie trzeba się dłużej osłuchać.
Karola83
Miła Kobietka

Postprzez Gabrysiaa » 18 sie 2017, o 09:49

Każda metoda jest dobra pod warunkiem, że ćwiczy się systematycznie. Codziennie chociaż przez 5 minut osłuchać się z językiem. No i warto oglądać filmy i seriale w danym języku

Centrum Opieki Medycznej EXTRA-MED
Gabrysiaa

Postprzez dradziszewska » 18 sie 2017, o 10:29

Ja swoją przygodę z nauka angielskiego zaczełam ze stroną Duolingo, pozatym z moim mężem mamy umowę, że w domu porozumiewamy sie w ty języku, jeśli nie wiem jak coś powiedzieć, sprawdzam w internecie i tym sposobem po 3 miesiącach całkiem fajnie sie nam rozmawia, innym sposobem jest pisanie SMS-ów w danym języku, wówczas ćwiczymy pisownie.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka

Postprzez Ineska » 30 sie 2017, o 14:02

Samodzielna nauka języka to super sprawa, ale trzeba być cierpliwym i systematycznym. Codziennie chociaż 10 minut. Najlepiej się osłuchać z językiem: filmy, muzyka, czytać dużo książek

Projektowanie wnętrz Studio 8/8
Ineska

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]