Kobiecy problem

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Kobiecy problem

Postprzez Kamillaa » 20 cze 2017, o 00:37

Witam, jestem już ponad rok po ciąży zdążyłam już schudnąć i w miarę dojść do siebie. Ale jest jeden problem, który zaczyna mi już przeszkadzać. Chodzi o seks, a mianowicie chyba jestem jakaś jakby to określić za bardzo rozciągnięta i nie czuję zbytnio mojego partnera, że już o orgazmach nawet nie wspomnę. Od porodu minął już prawie rok i nie wiem czy coś poszło nie tak, czy może za mało czasu upłynęło. Da się w ogóle coś z tym zrobić?
Kamillaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 00:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez Hadassa » 20 cze 2017, o 11:05

Cwiczenia miesni kegla ale i tak nie wiem czy dojdziesz do stanu sprzed porodu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kobiecy problem

Postprzez Kamillaa » 20 cze 2017, o 23:53

Powiem szczerze, że jestem tak zdesperowana że myślę nawet o zabiegu. Tylko no właśnie jakim? zawsze unikałam takich rzeczy jak ognia, ale w obecnej sytuacji chyba muszę zmienić podejście. Dlatego chciałam zasięgnąć opinii jakieś kobiety, która miała podobny problem.
Kamillaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 00:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez karoliina » 21 cze 2017, o 21:20

raczej ćwiczenia to tutaj nie pomogą, wiem bo podejrzewam, że z podobnym problemem sama się borykałam i ćwiczenia niewiele dały... a rodziłaś sn czy cesarka?
karoliina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez Kamillaa » 22 cze 2017, o 21:20

Poród był naturalny i pewnie stąd teraz to porozciąganie. A jak sobie z tym poradziłaś? Bo ja już jestem zdesperowana, a sytuacja z mężem coraz gorsza. W ogóle mnie nie rozumie i upomina się o swoje potrzeby, a ja się wstydzę i nie chcę. Niech ten koszmar się już skończy !!!
Kamillaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 00:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez Lucy » 23 cze 2017, o 07:10

A jakbyś sprawiła sobie jakiś żel na ściągnięcie ścianek pochwy? Zabiegi są wykonywane z tego co wiem laserem ( jest to koszt ok kilku tysięcy złotych) ale sama nie wiem czy bym się na to wybrała ponieważ jest to jakaś tam ingerencja.
Za to w sklepach można dostac żele, które nie dość,ze sprawiają,że jesteś tam ,, mniejsza" to jeszcze uwrażliwiają okolice intymne na dotyk i pieszczoty.Piszę tutaj na przykład o Libi gel, który sama stosuję i jestem zadowolona.
Czy problemem nie jest również u Ciebie bariera psychiczna?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Kobiecy problem

Postprzez katrinka » 23 cze 2017, o 09:09

Przypadkiem nie jest tak,ze pochwa kobiety wraca do siebie po porodzie ? Przecież jest bardzo elastyczna tak więc w ciągu kilku miesięcy wszystko powinno być już porządku....
Rowniez jestem zdaniaże odpowiedni żel powinien rozwiązać problem.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Kobiecy problem

Postprzez Hadassa » 24 cze 2017, o 09:23

Niestety nie do końca. Z biegiem lat wiekszosc miesni itp ulega oslabieniu. Niestety tu szczegolnie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kobiecy problem

Postprzez Kamillaa » 27 cze 2017, o 23:30

No dobra zdecydowałam się na odważny krok i poszłam do kliniki. Nie było łatwo się przełamać, ale jednak moje obawy się potwierdziły. Bez zabiegu nie dojdę do takiego stanu jaki bym chciała osiągnąć. Jednak sam zabieg nie wydaje mi się jakoś strasznie inwazyjny, ale czeka mnie labioplastyka. Stres jest, ale jak ma to poprawić mój komfort życia i w końcu wrócę do normy, to jestem zdecydowana. Oby tylko wszystko poszło jak należy.
Kamillaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 00:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez karoliina » 2 lip 2017, o 17:00

o widzę, ze zdecydowałaś się na ten sam zabieg co ja zrobiłam. własnie labioplastyka mi z tym pomogła. i wbrew temu co pisaly dziewczyny moja pochwa nie wróciła po porodzie do swojego wyglądu. dlatego własnie zdecydowałam się na ten zabieg. Kamillaa gdzie zapisałaś się na zabieg o ile to nie tajemnica? trzymam kciuki!
karoliina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez xena » 3 lip 2017, o 08:04

Twoja decyzja ;/ Jednak sama jestem również zdania,że lepiej jest ćwiczyc i stosować rózne żele ( swoją droga to libi gel również lubię - stosujemy jako urozmaicenie raz na jakiś czas bo mam wtedy o wiele lepsze odczucia)
Zabieg to zabieg i jednak jest to pewnego rodzaju ingerencja w ciało.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Kobiecy problem

Postprzez Kamillaa » 3 lip 2017, o 22:50

karoliina chyba mój post został potraktowany jak spam, chociaż w sumie nie wiem dlaczego. Zdecydowałam się na klinikę Efecta i w sumie zabieg już jutro, więc trzymanie kciuków na pewno się przyda ;) dziś stresik jest dość duży, no ale może jakoś zasnę i przeżyję ten jutrzejszy dzień.
Kamillaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 00:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez babeczkowa » 4 lip 2017, o 21:17

Przesadzacie z tą ingerencją w ciało. Jeśli jest dyskomfort czasem trzeba ingerować i się nie bać. Swoją drogą- jak się czujesz po zabiegu?
babeczkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 13:36

Re: Kobiecy problem

Postprzez karoliina » 6 lip 2017, o 21:15

daj znać jak po zabiegu. ;) wszystko poszło dobrze? trzymałam kciuki za Ciebie. :) o w sumie do częstochowy nie mam daleko więc dobrze wiedzieć o kolejnej klinice. swoją drogą widzę, że klinika efecta stawia na bardzo ciekawe zabiegi. pierwsze słysze o zabiegu "orgasm shot" :) dziewczyny to chyba nie jest zbyt duża ingerencja w ciało skoro ktoś ma z tym problem a jest to zabieg a nie jakaś skomplikowana operacja, i ma pomóc to dlaczego nie? teraz medycyna idzie tak do przodu, ze naprawdę nie ma się czego obawiać.
karoliina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 17 maja 2017, o 11:32

Re: Kobiecy problem

Postprzez klanka88 » 19 lip 2017, o 14:57

Takie zabiegi są już coraz bardziej popularne, a temat komfortu intymnego po ciąży nie jest już tematem tabu na szczęście :) Dobrze, że o tym rozmawiamy, kiedyś uznano by to za wymysł kobiety... i niepotrzebną zachciankę.

Najpiękniejsza ozdoba kobiety to uśmiech...
la-nika.pl
klanka88
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 13 mar 2017, o 15:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kobiecy problem

Postprzez coni » 11 sie 2017, o 14:44

Cieszę się, że mówimy tu o naszych problemach i żadna się nie wstydzi. :) Powinnyśmy leczyć nasze zdrowie, a kompleksy potem. Dlatego też labioplastyka była dla mnie zbawieniem. Codzienne trudności, ból, odparzenia w tamtych miejscach... Masakra..
Avatar użytkownika
coni
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 13:54

Re: Kobiecy problem

Postprzez reika » 30 sie 2017, o 18:32

dokładnie tak jak mówi coni :) Nie ma co czekać jeśli problem można rozwiązać - życie jest zbyt krótkie by żyć w ciągłym strachu i czuć się niekomfortowo. Każda z nas jest piękna i zasługuje na to by czuć się dobrze w swoim ciele. Ja sama mam tego typu doświadczenia ( labioplastyka ) i teraz żałuję tylko, że nie zdecydowałam się na zabieg wcześniej. Robiłam go w szpitalu medicover i jestem mega zadowolona z podejscia lekarzy i ogólnych warunków. Dziewczyny głowa do góry :)
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Kobiecy problem

Postprzez Monika1989 » 14 sie 2018, o 11:24

Hej,
Wydaje mi się, że zabieg labioplastyki mógłby Ci pomóc :)
Nie wiem skąd jesteś, ale mogę Ci polecić klinikę Rubik Efecta Clinic na śląsku ( Częstochowa)
Ja jestem prawie rok po takim zabiegu i w wielu aspektach mi to pomogło.
Miałam przerost warg... a tańczę od 10 lat, biorę udział w turniejach... stroje do tańczenia często opinają ciało. Musiałam zmieniać kreacje, bo mogło dojść do tragedii i skompromitowałabym się przed całym tłumem ludzi z branży
Teraz przestałam się wstydzić, wróciłam do aktywności z partnerem :D
Polecam wszystkim kobietom, które się zastanawiają bo labioplastyka zmienia życie.
Monika1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 sie 2018, o 11:08

Re: Kobiecy problem

Postprzez Mirabelka02 » 15 sie 2018, o 11:50

proponuje iśc do lekarza i zrobić zabieg laserem. Jedna wizyta i po problemie. Fakt trzeba bedzie za laser zapłacić ale myślę ze w takich okolicznościach lepiej wyrzucić pare stówek i odzyskac dawny komfort miłości fizycznej z partnerem :) No i laser załatwi sprawę szybciej niż wszystkie ćwiczenia mięśni kegla ;)
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Kobiecy problem

Postprzez Śliwka » 26 sie 2018, o 18:59

Mirabelka02 napisał(a):proponuje iśc do lekarza i zrobić zabieg laserem. Jedna wizyta i po problemie. Fakt trzeba bedzie za laser zapłacić ale myślę ze w takich okolicznościach lepiej wyrzucić pare stówek i odzyskac dawny komfort miłości fizycznej z partnerem :) No i laser załatwi sprawę szybciej niż wszystkie ćwiczenia mięśni kegla ;)


Zgadzam się. Czasami lepiej zacisnąć zęby, wydać te pieniądze i mieć potem spokój
Śliwka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 18:56

Re: Kobiecy problem

Postprzez priston » 15 lis 2018, o 15:30

Warto odwiedzić lekarza czasami : )

Profesjonalna chirurgia stomatologiczna pozwala zapewnić piękny uśmiech
priston
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 15:06

Re: Kobiecy problem

Postprzez king » 25 lip 2021, o 09:20

Ja też byłam na labioplastyce, mój problem polegał na przerośniętych wargach sromowych mniejszych i teraz mam je już zredukowane. Nie wiem, czy pomoże przy Twoim problemie, ale mogę ci opowiedzieć o moich doświadczeniach. Przede wszystkim skorzystałam z usług świetnego chirurga, dr Knakiewicza z kliniki Knack Clinic we Wrocławiu. On na konsultacji wszystko mi wyjaśnił, opisał przebieg zabiegu, rekonwalescencji, itp. Zabieg trwał dość krótko, lekko ponad godzinę. Przez kilka dni był obrzęk w tych okolicach, ale on dość szybko zszedł. Wargi teraz są dokładnie takie same, zmniejszone, mam takie samo czucie w nich, jak wcześniej, z tym, że już mnie nie bolą i nie mam już infekcji :).
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Kobiecy problem

Postprzez aint » 25 lip 2021, o 19:44

No właśnie labioplastyka może tu nie pomóc, ale jeżeli któraś z was ma przerośnięte wargi sromowe, to wierzcie mi, labioplastyka działa super. Sama się z nimi zmagałam i faktycznie infekcje to była norma, do tego były bolesne, od ciągłego ocierania, a przecież nie zawsze będę chodziła w sukienkach. U mnie zabieg przeprowadził chirurg Łątkowski z kliniki w Polanicy-Zdroju, którego szczerze wam polecam. On jest profesjonalny, więc nie wstydziłam się powiedzieć mu i pokazać jak to tak wszystko wygląda. Teraz już moje wargi sromowe wyglądają normalnie, standardowo, mam w nich pełne czucie.
aint
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]