Jak namówić męża na sufit napinany?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Jak namówić męża na sufit napinany?

Postprzez Anitka86 » 28 maja 2017, o 20:37

Witam dziewczyny

Mam duży problem. Jestem w trakcie remontu i nie wiem jak namówić męża na sufit napinany...

Mój mąż to konserwatysta, a mnie się podobają modernistyczne rozwiązania.

Naprawdę ciekawe rozwiązanie. Wpadła mi w oko taka jedna firma i naprawdę cudowne realizację robią.

Mam białe meble i chciałam w kuchni czarny sufit napinany w połysku.No wygląda cudownie.

LINK

Tutaj macie link do strony, zobaczcie sobie sufity w połysku i powiedzcie czy warto i jak namówić tego chłopa?


JAK KTOŚ BĘDZIE CHCIAŁ TO GOOGLE NIE BOLI
Anitka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 20:11

Re: Jak namówić męża na sufit napinany?

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:20

Mi się, powiem szczerze, nie bardzo podoba takie rozwiązanie, a wręcz uważam je za cokolwiek kiczowate.. Nie sądzisz?

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Jak namówić męża na sufit napinany?

Postprzez argo » 20 sie 2017, o 17:51

Dosyć ciekawe rozwiązanie, na pewno szybciej i łatwiej go zamontować niż sufit podwieszany, przy którym trzeba wyniesc wiekszosc mebli, albo chociaż je zakryć bo robi się bałagan. Poza tym może mieć różnorodną fakturę np matowy lub z połyskiem, o dowolnej kolorystyce, a nawet zadrukowany zdjęciami lub grafiką. Uważam to za fajne rozwiązanie gdyż pod sufitem napinanym można ukryć popękany stary tynk, nierówny strop lub inne defekty , które kolą w oczy :)
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Jak namówić męża na sufit napinany?

Postprzez Wojmira785847 » 4 lut 2020, o 23:36

Inwestując w sufity napinane, masz pewność, że uzyskasz wysokiej jakości rozwiązanie na długie lata. Nasze
konstrukcje sprawdzają się znakomicie zarówno we wnętrzach obiektów prywatnych, jak i
użytkowych. Proponowane sufity są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także świetnie się prezentują. Jeśli nie
masz pewności, czy oferowane przez nas rozwiązania są dla Ciebie, zapraszamy do zapoznania się z
przykładowymi realizacjami:https://https://dobresufity.pl/sufity-napinane-w-lublinie/ Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami
spotka się z Twoim zadowoleniem.
Wojmira785847
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lut 2020, o 23:32

Re: Jak namówić męża na sufit napinany?

Postprzez grzegorz4443 » 24 mar 2020, o 10:04

To zawsze na pewno jest bardzo trudne.Trzeba użyć jakiś argumentów żeby mąż się zgodził.
__________________________________________________
materace sklep online
grzegorz4443
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 09:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06