School of being Żywa tantra / Living tantra

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

School of being Żywa tantra / Living tantra

Postprzez marta_k » 21 sie 2017, o 11:48

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ”
W NOWYM KAWKOWIE oraz STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA”

zapraszają 24-26 listopada 2017 na warsztat

School of being
Żywa tantra / Living tantra
Prowadzą: Rrupert James(Alison) i CHarlotte MclaughlinCharlotte i Rupert poprowadzą Cię do zrozumienia i zaakceptowania w sobie własnej zdolności do miłości i otwarcia na świętość tego wszystkiego, czym jesteś. Do prawdziwego zaufania do samego siebie i do innych oraz otworzenia drzwi prowadzących do autentycznej intymności i ekstazy.

Warsztat jest wstępem do School od Being Jan Day, jednej z najbardziej popularnych szkół tantry w Wielkiej Brytanii. Nauki oparte są na zgodzie, szczerości emocjonalnej i zaproszeniu do ponownego odkrycia, kim jesteś, kiedy dajesz sobie zgodę BYĆ tym kim jesteś.

Dołącz do nas na piękny weekend, a poczujesz czego naprawdę pragniesz, odkryjesz swoje granice, poprosisz o to, czego chcesz, odkryjesz różne formy dotyku i pokochasz pełniej samego siebie. W bezpiecznych i komfortowych okolicznościach spotkasz innych i zyskasz świadomość oraz cenną wiedze, z której będziesz mógł korzystać w przyszłości.

Warsztat obejmuje taniec, medytacje, fizyczny dotyk i rozmowy w grupie. Ćwiczenia pod przewodnictwem prowadzącego, medytacje i procesy zostały opracowane tak by pomóc Ci nawiązać głębszą więź ze swoimi uczuciami i ze swoim sercem, równie otwartym na waszą dzikość co na wrażliwość; oraz pomóc Ci znaleźć miłość i intymną bliskość.

Rupert James (Alison)

Stwarza uzdrawiające, pełne lekkości i sprzyjające transformacji przestrzeń i okoliczności, w których można spotykać samego siebie stosując praktyki wywodzące się z tantry, metod pracy z intymnością i tańca ekstatycznego. Od 1992 roku tworzy świętą przestrzeń dla grup, a uczył się od wielu znanych nauczycieli, jak Barbara Carellas, Gabrielle Roth, Betty Martin i Jan Day. Rupert jest założycielem i dyrektorem "Ecstasy and Intimacy", prowadzi warsztaty z tantry. W jego pracy najbardziej charakterystyczna jest przejrzystość, porozumienie i kwestie osobistego wyboru. Rupert mieszka w Oksfordzie i posiada stopień magistra Uniwersytetu Oxfordskiego.

Pasją Ruperta jest kreowanie prawdziwie uzdrawiającej i radosnej przestrzeni, która umożliwia spotkanie ze swoim prawdziwym ja i z innymi przy zastosowaniu tantry, zmysłowych akcesoriów i ekstatycznego tańca.
Rupert prowadzi święte kręgi dla grup od 1992 roku, kiedy to został nauczycielem jogi i medytacji oraz prowadził zajęcia dla więźniów, studentów i wszystkich zainteresowanych. Od tamtej pory uczestniczył i dogłębnie poznał nauki wielu wspaniałych nauczycieli, w tym Barbary Carellas, Gabrielle Roth, Dossie Easton, Jewels Wingfield, Lee Harrington i Jany Day.
Rupert był współorganizatorem Oxford Tantra Wave przez kilka lat, a obecnie regularnie prowadzi warsztaty w Wielkiej Brytanii i Estonii. Jest certyfikowanym praktykiem Urban Tantra oraz nauczycielem School of Being,, prowadził warsztaty na wielu festiwalach na przestrzeni lat, w tym Buddhafield, Tantra dla gejów, Quintasensual, KinkFestUK, a Osho Leela Festiwal Świadomej seksualności.
"Rupercie, wziąłem udział w Twoich warsztatach i było to dla mnie coś przełomowego, doskonały początek. Czekałem prawie 7 lat, aby znaleźć właściwe miejsce by móc otworzyć się w bezpiecznych warunkach i zanurzyć w to. Coś we mnie uległo zmiękczeniu i otworzyło się dzięki tej pracy. Czuję wdzięczność... "Charlotte McLaughlin

Jest licencjonowaną psychoterapeutką zarejestrowaną w Brytyjskim Zrzeszeniu Psychoterapeutów, artoterapeutką i trenerem, prowadzi terapię indywidualną i terapię par w swoich klinikach w Londynie oraz na całym świecie dzięki Skype’owi. Prowadzi warsztaty, odosobnienia i szkolenia na tematy związane z intymnością, związkami, seksualnością i kreatywnością, wspierając ludzi w przekształcaniu ich życia w tych obszarach w Wielkiej Brytanii oraz na arenie międzynarodowej. Charlotte łączy lata tradycyjnej praktyki psychoterapii klinicznej ze szkoleniami z zakresu tantry, oddychania, embodiment, ruchu, medytacji i innych praktyk duchowych. Łączy te różnorodne doświadczenia, przyjmując jako punkt wyjścia ugruntowane podejście ciało-umysł-dusza w swojej pracy z osobami indywidualnymi i grupami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich singli, pary, początkujących i bardziej doświadczonych.


Rupert i Charlotte są kompetentnymi nauczycielami School of Being, których mentorką jest Jan Day!


School of Being
Co to jest School of Being?
The School of Being jest siecią nauczycieli, którzy przeszli 18-miesięczne szkolenie w zakresie Living Tantra z Jan Day, a następnie pogłębili swoje troskliwe i współczujące podejście do ludzi, tak by być w stanie zachęcić każdego do pełnego wykorzystania swojego potencjału we wszystkich dziedzinach życia. Niektórzy z nich prowadzą warsztaty oparte na metodzie opracowanej i nauczanej przez Jan. Inni adaptują i wykorzystują wiedzę nabytą u Jan do metod stosowanych wcześniej.
O Jan Day
Ekspert i trener relacji, pracuje w grupach, z klientami indywidualnymi i parami. Pozwala uczestnikom swobodnie badać czego naprawdę oczekują od związku, a przy tym uczy, jak wzmocnić pewność siebie by być w stanie zrobić krok do przodu i stworzyć związek marzeń.
Tworzy sprzyjające warunki do nauki, w których ludzie mają okazję zdobyć podstawową wiedzę na temat efektywnej komunikacji, nawiązywania autentycznych, długotrwałych relacji, a także mogą zrozumieć istotę własnej seksualności i znaleźć sposób na szczerą i zdrową formę wyrazu swojej zmysłowości.
Główne tematy z którymi pracuje Jan to akceptowanie siebie i wybaczenie sobie. Po 15 latach nauki u boku założyciela Art of Being, Alana Lowena w Europie i na Hawajach i posiadając ponadto doświadczenie licencjonowanej trenerki CTA, Jan od 18 lat, pomaga mężczyznom i kobietom wzbudzić w sobie zaufanie do własnej drogi życiowej, zrozumieć i przekroczyć ograniczenia własnego cierpienia i wyjść naprzeciw swojemu potencjałowi.
Na jej życie i pracę mieli ogromny wpływ liczni nauczyciele ze wschodu i z zachodu, w tym Osho, Jack Kornfield, David Deida, Ron Kurtz, Ken Wilber i Core Integral, Genpo Roshi, Ammachi, Anne Geraghty i wielu innych.
Jej sposób pracy ewoluował i dał początek odrębnemu stylowi znanemu jako " Warsztaty Jan Day", "School of Being", "Żyjąca tantra" i "Spotkania bez masek". Wykształciła wielu nauczycieli, którzy obecnie sami uczą, pozostając nadal pod jej wpływem i korzystając z inspiracji jej metod. School of Being jest parasolem dla wszystkich tych nauczycieli. Nauczyciele School of Being ukończyli co najmniej 18 miesięczne szkolenie z Jan.

Jan Day założycielka School of Being

The Art of Being
Jan Day przez wiele lat uczyła się u boku Alana Lowena, założyciela The Art Of Being, a następnie nauczała wraz z nim w latach 2000-2008. Jego sposób pracy miał wpływ na jej pracę i chociaż jej nauczanie naturalnie rozwinęło się we własny, niepowtarzalny styl, nadal pozostaje pod wpływem lat spędzonych na poszukiwaniach i na zgłębianiu nauk.
Co to jest The Art of Being®?
Metoda The Art of Being® jest niezwykle ludzką ścieżką osobistego i duchowego rozwoju. Poruszająca, pełna pasji, humoru i celebracji, niesie w sobie moc prowadzącą do przemiany i przebudzenia! Sprowadzi Cię do teraźniejszości i nauczy, jak wytrwać w byciu tutaj, na wypadek, gdyby stare nawyki zaczęły Cię gasić albo bronić dostępu do pełni Twojego wnętrza i do Twojego sekretnego powiązania z życiem dziejącym się tutaj i teraz.
Warsztaty i kursy Art of Being® przebijają się przez intelektualne i werbalne warstwy wiedzy i informacji do głębi fizycznego i emocjonalnego doznania tam, gdzie można naprawdę zaprzyjaźniać się ze sobą i docenić wartość pełni życie. Warsztaty pozwolą Ci uzdrowić ograniczające Cię cierpienie, czerpać ze wszystkich wewnętrznych zasobów, uczcić Twoją męską albo kobiecą zmysłowość, znaleźć spełnienie w przyjaźniach i intymnych związkach oraz żyć w ciągle pogłębiającej się harmonii z duchowym wymiarem egzystencji. Pielęgnują świadomość, współczucie, łaskę i piękno w taki sposób, w jaki żyjesz swoim życiem.
Tematy warsztatów to wszystko, co pasjonuje nas i porusza najgłębiej: seks, miłość i intymne relacje; nasza śmierć i narodziny; I sztuka życia pełnią na co dzień. Niezależnie od tematu, istota jest taka sama; być tutaj teraz to być zakochanym! "Alan Lowen, założyciel The Art of Being

O Alanie Lowenie (założycielu The Art of Being®)
Alan Lowen naucza od 34 lat i cieszy się międzynarodową sławą przewodnika osób pragnących zaakceptować, zintegrować i celebrować wszystkie aspekty swojego życia osobistego i życia po prostu. Studiował psychologię na uniwersytetach w Londynie i Oxfordzie, kształcąc się w wielu dziedzinach osobistego rozwoju i spędził 8 lat jako uczeń u Osho Rajneesha. W 1986 roku powrócił na arenę publiczną i założył The Art of Being® jako ścieżkę prowadzącą do szczęśliwego, zdrowego i oświeconego życia. Jego warsztaty i kursy skupiają się na energiach ciała, uczuć, emocji, seksu, ekspresji i duszy. Celem jest samorealizacja, świadomość serca, spełnienie życia i duchowe przebudzenie. Zdecydował się zająć najważniejszymi sprawami w życiu - przyrodą, opowieściami i związkami, seksem i miłością, wpływem jaki mają na nas narodziny i dzieciństwo, oraz nieuniknione doświadczenia czyli umieranie i śmierci. Przede wszystkim zaś, zachęca nas do uczczenia i świętowania naszej wyjątkowej sztuki życia – The Art Of Being.

Alan Loven założyciel The Art of Being


WARSZTAT JEST TLUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!DATA:
24-26.XI.2017r.

POCZĄTEK:
5.X. godz. 18 ( czwartek, rozpoczynamy kolacją),

KONIEC:
8.X. godz. 14 (niedziela, kończymy obiadem)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,Nowe Kawkowo k. Olsztyna

CENA WARSZTATU:
600 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie ( 3 posiłki wegetariańskie)
noclegi- w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc

UWAGA:
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:
[email protected]
biuro: 0662759576 ,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 24-26.XI.2017”.
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
marta_k
Fajna Kobietka
 
Posty: 215
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]