Brakuje mi przyjaciół

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Brakuje mi przyjaciół

Postprzez sophiavivre » 9 sie 2017, o 13:24

No dobra... paru mam, ale zliczę ich na palcach jednej ręki. Mam 22 lata, a ciągle siedzę w domu i zamulam. Dlaczego? Bo nie ma nawet z kim na piwo wyjść. Każdy ze znajomych ma swoje życie i swoje sprawy. Jedna od 2 lat gada że chce umrzeć i na propozycje spotkania mnie ignoruje, druga ma dziecko i drugie w drodze, trzecia mieszka z chłopakiem i WIELCE zapracowana i zajęta (ale dla swoich znajomych i kolegów chłopaka ma czas) etc. Jak widzę ile osób na snapchacie czy fejsie wyjeżdża to aż mnie w sercu ściska. A to Woodstock, a to wakacje, to tu to tam... Kocham podróżować, a nawet nie ma z kim, a samemu to jakoś tak, się nie chce.
Miałam nawet wyjechać na tzw "summer university", ale już za późno się wzięłam...

Nie wiem co robić, gdzie poznać kogoś fajnego :(
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez dradziszewska » 10 sie 2017, o 10:27

Przede wszystkim nie siedź w domu, wychodź do ludzi i pielęgnuj te przyjaźnie które masz. WArto też poszukać chłopaka wówczas, jego znajomi mogą zostać Twoimi przyjaciółmi.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez sophiavivre » 10 sie 2017, o 15:15

dradziszewska napisał(a):Przede wszystkim nie siedź w domu, wychodź do ludzi i pielęgnuj te przyjaźnie które masz. WArto też poszukać chłopaka wówczas, jego znajomi mogą zostać Twoimi przyjaciółmi.


Staram się, ale moi znajomi są zainteresowani znajomością wirtualną. Tyle razy co już proponowałam spotkania, to ciągle coś... rozumiem, ze pracują, większość sama się utrzymuje, niektórzy mają dzieci itp. ale no... przykro trochę. Odnośnie szukania chłopaka, to nawet nie chcę się wypowiadać na ten temat, bo sama tragedia :(
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez ewelaaa222 » 20 sie 2017, o 17:49

A skąd jesteś? Bo jestem w podobnej sytuacji :(
ewelaaa222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 17:45

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez sophiavivre » 20 sie 2017, o 18:32

ewelaaa222 napisał(a):A skąd jesteś? Bo jestem w podobnej sytuacji :(


Z Łodzi, a Ty?
sophiavivre
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 17:40

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez Alan159 » 22 sie 2017, o 19:50

Rusz się! Wychodź do ludzi, na pewno w koncu poznasz kogoś fajnego, a może ktos fajny mieszka koło ciebie? Czasem wystarczy zagadać i potem samo idzie. Na pewno jest ktoś kto bedzie chcial spędzić z tobą czas Nie poddawaj się. Pozdrawiam cieplutko!

Alan159
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 19:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brakuje mi przyjaciół

Postprzez Miliana23 » 24 sie 2017, o 15:36

Mi też barkuje takiej szczerej,normalnej relacji z przyjaciółką,większość aby wykorzystuje nas,a potem itak zostajemy sami.Mialam bliską osobe,ale zaprosilam ją z jej toksycznym mężem na wesele i odtad już się nie odzywa.Namowiona przes swojego męża oczywiście,a tyle lat sie trzymalysmy,codziennie pareset sms bo ona 10km ode mnie mieszkała,s teraz taka pustka.
Miliana23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 sie 2017, o 15:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]