Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 27 mar 2017, o 18:51

Masz wiele tematów w których się możesz udzielać.. Wystarczy wyjśc poza ten jeden temat

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez BlackWolf » 7 kwi 2017, o 08:37

Tamara napisał(a):Ok.,ok. już nie będę. A gdzie mogę pisać?

W konkretnym temacie, którego z resztą założyłaś.

post227474.html#p227474

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez bennn » 27 kwi 2017, o 13:05

A czy któraś z was jako skutek uboczny miała halucynacje? Bo zastanawiam się czy mam coś z głową, czy to jednak możliwe ;)
bennn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 13:03

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 27 kwi 2017, o 20:06

Pamiętaj ze głosy w Twojej głowie...mówią do ciebie...jest źle, głosy w Twoje głowie rozmawiają ze sobą...jest bardzo źle, głosy są cicho...jest bardzo bardzo, bardzo źle bo knują coś za twoimi plecami.
:D

Nie tabletki nie wywołują halucynacji. Chyba ze ktoś je nasącza np lsd lub innym środkiem halucynogennym. :D

Ponury gryzie dywan
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez vaniliiia » 1 maja 2017, o 10:47

Dziewczyny mam pytanie :D
Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Vibin Mini już jakiś rok. Tydzień temu byłam chora i brałam antybiotyk Zamur 250 2x dziennie przez 6 dni. Ostatnia tabletkę antybiotyku wzięlam w poniedziałek tydzień temu. Czy mogę się już normalnie kochac bez dodatkowych zabezpieczen? Dodam ze miesiaczka skonczyla mi się 3dni temu wiec caly antybiotyk brałam wlasnie przed okresem i po jego zakończeniu.
Cos czytałam na internecie, ze trzeba czekac OKOLO tydzień, a tydzień od ostatniej tabletki mija dziś i szczerze mowiac nie wiem co robic :) Ktos cos? Bo na ulotce nie jest nic napisane

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 1 maja 2017, o 11:41

Tak możesz. Nie powinno to już mieć żadnego znaczenia ze przyjmowałaś antybiotyk.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez lulumiranda » 4 maja 2017, o 11:11

Aktualnie biorę microgynon I są ok. Nie są drogie, nie powodują u mnie tycia Jak to było w przypadku yasmin/ Ogólnie nie podoba mi się tylko to,że nieco obniżają moje libido. Chociaż biorę pod uwagę również o, że jestem ostatnio przepracowana. Czy któraś z Was tak ma przy tych tabletkach?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 4 maja 2017, o 13:40

Normalne wszczegolnosci jak bierzesz tabletki przez dłuższy okres czasu.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 6 maja 2017, o 07:41

Vanilia niestety antybiotyk moze oslabic dzialanie anty.. ale po tygodniu powinnas juz byc normalnie chroniona...

Lulumiranda.. niestety i tabletki i przepracowanie mogą osłabiaç libido...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez lulumiranda » 8 maja 2017, o 13:42

No to nieciekawie ;/ Nie chciałabym z nich rezygnować ponieważ kupiłam sobie 6 opakowań Myślicie,ze warto byłoby kupić osbie dodatkowo tabletki wspomagajace przy antykoncepcji?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez xena » 8 maja 2017, o 14:10

Moim zdaniem tak, jak najbardziej. Jeżeli miałabym wskazać coś konkretnego, to pewnie byłby to sex elixir. Poczytaj sobie o nie w sieci, świetnie wpływa na libido, doznania oraz ich siłę :)
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Jaśmin » 9 maja 2017, o 01:28

lulumiranda napisał(a):Aktualnie biorę microgynon I są ok. Nie są drogie, nie powodują u mnie tycia Jak to było w przypadku yasmin/ Ogólnie nie podoba mi się tylko to,że nieco obniżają moje libido. Chociaż biorę pod uwagę również o, że jestem ostatnio przepracowana. Czy któraś z Was tak ma przy tych tabletkach?


Brałam te tabletki dawno temu i u mnie nie było żadnych skutków ubocznych.

Może jesteś rzeczywiście przepracowana? Jeśli to ma coś do rzeczy.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez lulumiranda » 9 maja 2017, o 10:39

xena napisał(a):Moim zdaniem tak, jak najbardziej. Jeżeli miałabym wskazać coś konkretnego, to pewnie byłby to sex elixir. Poczytaj sobie o nie w sieci, świetnie wpływa na libido, doznania oraz ich siłę :)


Myślałam bardziej o tabletkach. Sex elixir to hiszpańska mucha tak?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez xena » 9 maja 2017, o 12:19

lulumiranda napisał(a):
xena napisał(a):Moim zdaniem tak, jak najbardziej. Jeżeli miałabym wskazać coś konkretnego, to pewnie byłby to sex elixir. Poczytaj sobie o nie w sieci, świetnie wpływa na libido, doznania oraz ich siłę :)


Myślałam bardziej o tabletkach. Sex elixir to hiszpańska mucha tak?



Tak, dokładnie. To jest nazwa zamienna sex elixir = hiszpańska mucha.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez redorange666 » 9 maja 2017, o 12:43

Są jakieś suplementy diety w tabletkach na tego typu objawy...zapytaj w aptece lub lekarza.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 29 maja 2017, o 12:21

lulumiranda napisał(a):Aktualnie biorę microgynon I są ok. Nie są drogie, nie powodują u mnie tycia Jak to było w przypadku yasmin/ Ogólnie nie podoba mi się tylko to,że nieco obniżają moje libido. Chociaż biorę pod uwagę również o, że jestem ostatnio przepracowana. Czy któraś z Was tak ma przy tych tabletkach?


Jeżeli masz wrażenie obniżonego libido, a pigułkę bierzesz poniżej 3 miesięcy, to można uznać za objawy uboczne z pierwszej fazy stosowania i ew. podejść i porozmawiać z ginem na ile jest możliwe, że to wina pigułki. Dobrze dobrana pigułka nie powinna powodować spadku libido, jeżeli tak jest, warto sprawdzić hormony i rozważyć ew. zmianę.
a_gatka
 

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Hannah » 9 cze 2017, o 15:15

Ja stosuje Madinette. Zostały mi przypisane jakos pierwsze i super się po nich czuje, nie widze jakich efeków ubocznych chyba że czasami jest mi po prostu niedobrze
Avatar użytkownika
Hannah
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 9 cze 2017, o 13:26

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez madziagr » 18 cze 2017, o 17:12

a_gatka napisał(a):
lulumiranda napisał(a):Aktualnie biorę microgynon I są ok. Nie są drogie, nie powodują u mnie tycia Jak to było w przypadku yasmin/ Ogólnie nie podoba mi się tylko to,że nieco obniżają moje libido. Chociaż biorę pod uwagę również o, że jestem ostatnio przepracowana. Czy któraś z Was tak ma przy tych tabletkach?


Jeżeli masz wrażenie obniżonego libido, a pigułkę bierzesz poniżej 3 miesięcy, to można uznać za objawy uboczne z pierwszej fazy stosowania i ew. podejść i porozmawiać z ginem na ile jest możliwe, że to wina pigułki. Dobrze dobrana pigułka nie powinna powodować spadku libido, jeżeli tak jest, warto sprawdzić hormony i rozważyć ew. zmianę.


Dokladnie, moze byc to skutkiem ubocznym zbyt duzej ilosci hormonow. Mialam dokladnie ten sam problem, poczatkowo myslalam, ze to normalne, ze cos jest ze mna nie tak. Po zmianie tabletek na Belare okazalo sie, ze moje zycie wyglada o 180 stopni inaczej :D
madziagr
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 17:07

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez freya » 27 cze 2017, o 09:38

Hannah napisał(a): czasami jest mi po prostu niedobrze


Miałam też takie wrażenie przy poprzednich tabletkach ale nawet tego z nimi nie wiązałam za bardzo, teraz dopiero mnie olśniło że to może być to. Jedynym minusem w zasadzie był brak krwawienia i ginekolog zmieniła mi je na vines bo maja mniejszą zawartość hormonów. Jak na razie jest ok.
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez mela12 » 1 lip 2017, o 22:37

skutków ubocznych przy tabletkach może być wiele i tak naprawdę dla każdej z nas będa inne... na mnie hormony działały bardzo. Odczułam je na cerze i ogólnym fatalnym samopoczuciu. Ostatecznie zdecydowałam się na odstwienie tabletek i zamianę na wkładki hormonalne levosert które uwalniają tylko jeden hormon. Z czasem mój układ hormonalny się unormował, więc problemu już nie ma
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez mela12 » 2 lip 2017, o 13:09

Wiadomo też, że nie ma co generalizować - każda z nas jest inna i będzie odczuwała hormony na swój sposób ;p jednym sprawdzą się tabletki a innym wkładka. Każdy wybiera swoją metodę
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postprzez sandrusska » 8 lip 2017, o 02:33

Justyna4 napisał(a):Bo mnie właśnie zastanawia to jakie mi ginekolog tabletki przepisze i boję się że przytyje od nich jak już je dostanę. Ale mam nadzieję że tak jednak nie będzie :( dlatego więc pytam o tabletki jakie wy bierzecie i jak wpłynęły na wasze organizmy drogie koleżanki

najwazniejsze to by ginekolog zrobil Ci badania hormonalne i dobral tabletki do Twojego organizmu. wtedy nie powinnas odczuwac skutkow ubocznych takich jak tycie.
ja stosuje belare, tabletki o niskiej zawartosci hormonow i faktycznie mam spokoj z tyciem, zbieraniem wody itp. jednak wiadomo, kazdy organizm jest inny!
sandrusska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lip 2017, o 02:31

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez kikoko » 13 lip 2017, o 15:56

Przytycie to wcale nie najgorsza sprawa, patrząc na zakrzepicę to juz pikuś. Ale najlepsze pigułki dobierze Ci lekarz ginekolog. Co ważne, na rynku teraz istnieją tabletki, które maja bardzo mało hormonów, na przykład Vines. Ja je stosuje i jestem bardzo zadowolona :)
kikoko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 13:30

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez lidiaa1986 » 23 lip 2017, o 16:19

lepiej zapytac ginekologa o takie rzeczy, ja polecam wybrać się do LINK i on na bank rozwiąże wszystkie problemy


JA POLECAM ZAPOZNAC SIE Z REGULAMINEM
lidiaa1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 kwi 2017, o 18:12

Re: Tabletki antykoncepcyjne-pytania i odpowiedzi

Postprzez Adamek430 » 25 sie 2017, o 13:06

Nie radzę używać. Jestem lekarzem i wiem jak to działa. Tylko sobie zaszkodzisz

Adamek430
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 12:58
Lokalizacja: Pniewy
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]