Nowy biznes.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Nowy biznes.

Postprzez Monia891 » 8 paź 2015, o 17:46

Witam forumowiczki,
zakładam nowy biznes i chciała bym się dowiedzieć czy taka firma przejdzie i da radę na siebie zarobić. Mam strone w budowie ale proszę o komentowanie. SPAM i o opinie czy same skorzystały byście z usług.


A JA PROSZE O NIE SPAMOWANIE
Monia891
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:42

Re: Nowy biznes.

Postprzez modnamama » 17 cze 2016, o 10:37

i jak biznes ?:)

modnamama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2016, o 15:57

Re: Nowy biznes.

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:36

Ech, niektórzy to się niczego nie uczą.. Nowy biznes to zawsze wyzwania. Szczególnie dzisiaj, gdy trzeba szybko reagować na to co się dzieje na rynku..

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02

Re: Nowy biznes.

Postprzez sosimply.pl » 31 sie 2017, o 10:48

fionkaL napisał(a):no dokładnie - wazne żeby mieć dobry start bo tak naprawde od tego idzie dalej fama w swiat. ja rok temu otworzylam gabinet kosmetyczny i juz teraz wiem co to znaczy jakosc w biznesie. Klientki zwaracaja przede wszystkim uwage na wykorzystywane produkty, na stosowane sprzety, materialy - to wzbudza w nich zaufanie! niestety nauczylam sie tego dopiero po 5 mscach od otwarcia i w miedzy czasie musialam zamknac salon na czas ponownego otwarcia. zamówiłam profesjonalne sprzety i produkty z LINK bo poprzednie byly absolutnym niewypałem! naprawde - dobra rada - zanim otworzycie zadbajcie o detale - reklama na drugim miejscu - odpowiednie wyposazenie to najlepszy PR miejsca!


Dobry start to nie wszystko. Ale jak powiedziałaś jakość w biznesie jest bardzo istotna! Zanim ruszymy z jakimkolwiek biznesem wartyo sprawdzić całą branżę. Reklama i cały marketing też jest bardzo istotna. W końcu skądś klienci muszą się o nas dowiedzieć. :)
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Nowy biznes.

Postprzez zebra12 » 7 wrz 2017, o 12:12

Start czasem jest (paradoksalnie) bardzo prostu, gorzej jest z utrzymaniem poziomu..

zebra12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 11:44

Re: Nowy biznes.

Postprzez Silen » 8 wrz 2017, o 23:07

Najważniejsze żeby się utrzymać na rynku po otworzeniu nowego biznesu bo część firm upada po niedługim czasie.

Silen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 23:02

Re: Nowy biznes.

Postprzez marykas » 25 paź 2017, o 11:15

a co lepiej brać pożyczkę czy kredyt na firmę?
marykas
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 11:12

Re: Nowy biznes.

Postprzez fatamorgana3 » 26 paź 2017, o 11:29

Lepiej nie zapożyczać się tylko mieć kapitał na start. Niestety, brutalne i dla banków i dla przedsiębiorców, ale prawdziwe.

Szlifierka kątowa do zadań specjalnych. Zapraszam na blog!
fatamorgana3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 11:20

Re: Nowy biznes.

Postprzez klaudjaz » 13 lis 2017, o 21:44

ja również przymierzam się do otworzenia własnej firmy-sklep internetowy, bo póki co ze względu na dziecko nie mogę sobie pozwolić na "normalną pracę" :( ale zastanawiam się czy mi jako jednoosobowej firmie opłacałoby się korzystać z księgowości online choćby wfirma.pl? sama nie poradzę sobie z papierami bo zawsze byłam kiepska z matmy
klaudjaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 15:36

Re: Nowy biznes.

Postprzez paolka » 1 gru 2017, o 13:47

SPAM to fajna opcja szczególnie dla zabieganych, ale z tego co się orientowałam nawet po znajomych to mało kto korzysta z księgowości online wszyscy wolą raczej jechać do księgowej i porozmawiać w 4 oczy, nie wiem czy to kwestia zaufania czy przyzwyczajenia, a może strach przed zmianami? sama korzystam z księgowości online i nie wyobrażam sobie lepszej formy rozliczania się i fakturowania

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:41 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
paolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:46

Re: Nowy biznes.

Postprzez gabi10 » 8 sty 2018, o 16:26

Ja założyłam swój sklep internetowy i wynajęłam magazyn. Teraz poszukuję dobrego SPAM . Czy ktoś może mi polecić jakiegoś producenta?

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:42 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
gabi10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 15:06

Re: Nowy biznes.

Postprzez weteran » 1 cze 2018, o 12:59

Warto również zainwestować w różne materiały reklamowe... Świetnie w tych sprawach spisuje się SPAM Warto tam zajrzeć i zapoznać się z ich ofertą :)

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 11:42 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Mężczyzna musiałby posiąść sztukę czytania w myślach, chcąc tę swoją wybraną uszczęśliwić.
weteran
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 maja 2018, o 20:34

Re: Nowy biznes.

Postprzez Ailis » 14 lip 2018, o 10:36

Aby utrzymać się na rynku należy posiadać zaplecze klientów, którzy będą się zaopatrywać w naszej firmie. A jak pozyskiwać nowych klientów? Nie ma nic prostszego, mianowicie dzięki skutecznej strategii marketingowej oraz spotkaniach z klientami możemy dużo osiągnąć. Takie spotkania polecam organizować w restauracji Akademia. Świetne miejsce.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Nowy biznes.

Postprzez martha18 » 16 sie 2018, o 18:35

O utrzymanie na rynku jest naprawdę trudno, ale wszystko zależy od nas, chociażby restauracja Bubbles w Warszawie prosperuje na najwyższym poziomie, serwując doskonałą kuchnię, jak i również posiadając szeroką gamę alkoholi, a jak doskonale wiemy, w stolicy restauracji nie brakuje. Wystarczy dbać o klienta, przygotowując dania ze świeżych produktów.
martha18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 maja 2018, o 12:14

Re: Nowy biznes.

Postprzez asek » 25 kwi 2019, o 18:27

Jak duży masz magazyn? Jak sobie radzisz z dostaniem się do produktów znajdujących się na wysokości?
asek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 kwi 2019, o 18:20

Re: Nowy biznes.

Postprzez alex1234 » 29 maja 2019, o 18:13

Co do mnie to postanowiłam otworzyć działalność gospodarczą, poduczyłam się z grafiki komputerowej i oferuję takie usługi w internecie. Kursy wykupiłam sobie na https://cgwisdom.pl/ i polecam jak ktoś szuka solidnych kursów bo mają fajne. Nauczyłam się z nich tyle że teraz jestem już zaawansowaną graficzką.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Nowy biznes.

Postprzez rogatka » 21 paź 2020, o 19:56

Magazyn musi być odpowiednio oznaczony. Mam tu na myśli przede wszystkim znakowaniepoziome.pl Skoro jest to magazyn wysokiego składowania więc poruszają się po nim nie tylko ludzie ale również wózki widłowe. Bezpieczeństwo musi zostać zachowane.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez pani_jeziora » 26 lis 2020, o 00:39

Zaryzykowałam i otworzyłam własny salon fryzjerski, to był skok na glęboką wodę ale powoli powoli jest coraz lepiej. Długo szukałam odpowiednich urzadzeń, zależało mi żeby były funkcjonalne ale też ładne. Koleżanka też fryzjerka poleciła mi babylissPRO, na początek kupiłam suszarkę rapido, genialna jest, suszy szybko, jest wyposażona w silnik od ferrari i generator jonów. To jeden z moich ulubioncyh sprzetów i na pewno najczęściej używanych.
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Nowy biznes.

Postprzez Renia33 » 4 gru 2020, o 14:22

Dziewczyny!
Potrzebuje biura rachunkowego na już, prowadzę biznes sama i potrzebuje polecenia. Koleżanka korzysta z usług biura rachunkowego Gama, to w Warszawie. Polećcie coś!
Renia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2020, o 14:20

Re: Nowy biznes.

Postprzez szyszka » 9 gru 2020, o 21:17

Drogie Panie :)
Ja postanowiłaś prowadzić bloga, w tematach również związanych ze zdrowiem , polityką i kilku innych tematach. Zapraszam do odwiedzenia
7stref.pl/

szyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 12:41

Re: Nowy biznes.

Postprzez AKrol » 18 gru 2020, o 07:37

Bardzo dobry pomysł na biznes, który przyniesie i korzyści finansowe i da ci sporo satysfakcji, to otworzenie przedszkola. Teraz jest duże zapotrzebowanie na tego typu placówki, bo większość rodziców pracuje i nie ma co zrobić z dzieckiem. Oczywiście, nie jest łatwo założyć przedszkole, trzeba mieć odpowiednia ilość gotówki na star i o wielu rzeczach pomyśleć. Jak chociażby o dobrym wyżywieniu dla dzieciaków. U nas w przedszkolu jedzenie dostarcza firma Smakuś, która działa na terenie woj. mazowieckiego i specjalizuje się właśnie w posiłkach dla placówek edukacyjnych. Ich dania są nie tylko smaczne, ale także zdrowe i urozmaicone. Pozwalają dzieciom uczyć się nowych smaków, a także zdobywać zdrowe nawyki żywieniowe.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53

Re: Nowy biznes.

Postprzez barbarak » 17 sty 2021, o 14:30

Ciekawi mnie jak teraz, w okresie pandemii radzicie sobie w tymi małymi biznesami. Jakie macie problemy oprócz oczywiście gorszej sytuacji finansowej.

Prowadzicie firmę, oceńcie proszę mikroprzedsiebiorca.com.pl na której podpowiadam mikroprzedsiębiorcom.
barbarak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sty 2021, o 13:53
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Nowy biznes.

Postprzez Jolciap » 18 sty 2021, o 16:13

Wszystko zależy od branży ja mam małą knajpkę i faktycznie odczuliśmy ale ratujemy się jakoś dania na wynos, dowóz. Natomiast znajomy z branży budowlanej chwali sobie ponieważ ma więcej zleceń niż przed pandemią.
Jolciap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2021, o 14:20
Lokalizacja: Tarnów

Re: Nowy biznes.

Postprzez Decomeria.com » 19 sty 2021, o 20:46

Drodzy,

nowy biznes to faktycznie duże wyzwanie, szczególnie wtedy jak nie ma się dużego zaplecza finansowego (np. na reklamę) i działa się w branży o sporej konkurencji. Sama od września 2020 postawiłam na swój biznes. Wiedziałam, że łatwo nie będzie - wcześniej ponad 12 lat pracowałam w reklamie dla dużych firm - wiedza i zdobyte doświadczenie to cenny kapitał np. postawiłam stronę i mechanizm e-sklepu praktycznie bez kosztów, ale konkurencja jest duża i ma duże budżety na reklamę - niemniej konsekwentnie i małymi krokami (czytaj bez kasy na reklamę :) ) robię swoje - nie chciałam pracować dla korpo i chciałam mieć firmę z misją - dlatego się nie poddaje. Stawiam na wysoką jakość - nie gram ceną, bo mnie na to nie stać - ale nie chciałam tym nigdy grać. Firma jest młoda ale ma realną misję - a jak będzie zobaczymy. Łatwo się nie poddam - i tego Wam jako młodym przedsiębiorcom i sobie życzę - nie poddawać się - jeżeli ktoś załozył własny biznes i nad nim ciężko pracuje to moim zdaniem to już jest powód do dumy - bo wykazać się taką odwagą w tym niepewnym czasie to nie lada wyczyn - także brawo dla nas Wszystkich :)
Decomeria.com
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sty 2021, o 19:47

Re: Nowy biznes.

Postprzez szyszka » 24 sty 2021, o 14:41

szyszka napisał(a):Drogie Panie :)
Ja postanowiłaś prowadzić bloga, w tematach również związanych ze zdrowiem , polityką i kilku innych tematach. Zapraszam do odwiedzenia
https://7stref.pl


Oraz do publikowania własnych artykułów.
szyszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 12:41
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]