szczęśliwi do bylych nie piszą

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 22 sie 2017, o 15:47

Zamierzasz go zmusic zeby wstawil na profil wasze wspolne zdjecia...? Jak ktos chce to doda, serio...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez sosimplek » 23 sie 2017, o 12:01

Z tym, że nie wrzuca zdjęć to bym nie przesadzała. Po prostu może nie chce zbytnio się obnosić? Spróbuj z nim porozmawiać.Choć dziwi mnie, że dalej ma zdjęcia z była na profilu. Także myślę, że nie powinnaś się denerwować a sprawę na początku postawić jasno, jeżeli to nie pomoże to wówczas zostaje tylko jedna opcja. Czyli trzeba ukrócić Twoją męczarnię.
sosimplek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 maja 2017, o 14:17

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 24 sie 2017, o 07:23

Ja go nie chciałam zmuszać wydawało mi się to normalne, że dodaje się zdjęcia z wspólnych wypadów szczególnie, kiedy ma się takie z była dziewczyna.
Tak czy inaczej nie dodał. Do tego teraz chce iść na urodziny kumpla, gdzie będzie jego była.. Oczywiście beze mnie, bo nie jestem mile widzianym gościem, dla mnie oczywiście nie ma takiej opcji, w końcu jesteśmy razem, więc powinnam iść jako osoba towarzysząca. Jednak on twierdzi, że on z była są wyłącznie przyjaciółmi i że sam solenizant nie chce mnie.
Ja rozumiem, że wg Was powinnam go zostawić z tym, że.. Łatwiej powiedzieć niż zrobić kiedy się kogoś kocha.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez sferu1984 » 24 sie 2017, o 13:31

Michasia88 napisał(a):Mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy razem parę miesięcy. Maciek jest zdecydowanie osobą wycofaną, nie otwiera się przede mną,
ma problemy z zaufaniem pewnie przez jego była dziewczynę. Problem polega na tym, że on znowu ma z nią kontakt. Piszą, ze sobą dzień w dzień,dzwoni do niej (nie ona do niego). W wiadomościach pisze jej, ze nie jest ze mną do końca szczęśliwy, że nie do końca jestem typem człowieka z którym on chce się wiązać. Nie wiem co mam zrobić, bo niby jest ze mną, a gdyby chciał ją, to by ze mną zerwał ale w jednej z rozmów wyczytałam jak jej pisał, że nigdy nie pokocha kogoś tak bardzo jak ją. Wiem, ze dalej mu na niej zależy, a ona stara się go odzyskać. Wysyła jej swoje zdjęcia, kiedy ona wysyła mu swoje to zasypuje komplementami. Co gorsza nie raz mówi do mnie jej imieniem. Nie wiem co mam z tym zrobić :(

Czuję się jakbym czytała o moim poprzednim związku. Kropka w kropkę to samo tylko... u mnie były 4 lata.
Przyjaźń damsko-męska nie istniej. Zawsze coś wyjdzie z której strony, ba często zaczyna się taką przyjaźń bo "może kiedyś mnie pokocha".
Dobrze piszą, skończ to jak najszybciej. Nic dobrego to nie da. Poza tym faktycznie zawsze łatwiej gadać ale pomyśl, czy wolisz tak cierpieć cały czas, nie wiadomo jak długo? Wolisz żeby po pijaku Cie z nią zdradził? Bo takie sytuacje też mają miejsce... wiem coś o tym. Lepiej uciąć tu i teraz. Poboli, poboli i przejdzie a Ty będziesz szczęsliwa z kimś komu będzie na Tobie naprawę zależeć.

Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi. :knitting
Avatar użytkownika
sferu1984
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 26 sie 2017, o 23:05

Michasia88 napisał(a): Łatwiej powiedzieć niż zrobić kiedy się kogoś kocha.


Moze i latwiej, nie mowie ze nie, ale w milosci czy zauroczeniu tez sa granice. Ten facet ewidentnie trzyma Cie jako druga opcje. Ja sobie nie wyobrazam by moj mezczyzna nie zabral mnie na urodziny przyjaciela a spotkal sie tam ze swoja byla. Inna sprawa gdyby byla to meska impreza, bez kobiet, no to ok. Ale jesli sa kobiety i ja wiem ze jego byla by tam byla a mnie by nie zabral ze soba bo 'solenizant mnie nie chce' to bym mu powiedziala ze chyba sobie jaja robi.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 27 sie 2017, o 14:28

Poszedł.. Płakałam, błagalam i prosiłam nic. Zerwałam też nie pomogło. Poszedł i bawił się świetnie, co prawda dzwoniłam co chwilkę zarówno do niego jak i do jego kumpli ale nie wyszedł z tamtą. Został prawie do samego rana, potem wrócił do domu całkowicie piany. Słyszałam, tam głos jego byłej i innych dziewczyn, co prawda odbierał telefony ale nie wyszedł. Nawet jak powiedziałam, że to koniec to wolał został tam..
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Maryla910 » 31 sie 2017, o 12:01

To może być realny problem. Otóż jeśli jego była wciąż coś do niego czuje powinnaś coś z tym zrobić. Po prostu ją spytaj

Maryla910
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 31 sie 2017, o 15:15

Ale o co mam ją spytać? Wiem, zechce do niego wrócić, mam zapytać czy doczekam doszło między nimi? Pewnie nawet mi prawdy nie powie. Jedyne co mam ochotę zrobić to powiedzieć jej co o tym wszystkim myślę.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez escandelle » 1 wrz 2017, o 10:00

Zgadzam się z tytułem - szczęśliwi do byłych nie piszą. Na Twoim miejscu postawiłabym sprawę jasno i skoro jego nie stać na rozmowę - sama powiedziałabym co i jak. Zasługujesz na szczerość. Pozdrowienia.
escandelle
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 21:40

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez redorange666 » 1 wrz 2017, o 13:16

Piszą nie piszą. W zależności jakie mają układy po rozstaniu.
W tym przypadku...odnoszę wrażenie że autorka postu nr jeden chce zaczarować rzeczywistość. Facet potraktował ją jako element zastępczy i marzy aby wrócić do ex... więc zamiast kopnąć go w zad to będąc wielce zakochaną brnie w to jak zając w kapustę.
Chcesz go mieć dla siebie. opcja jest taka że musisz być arcy słodka i najwspanialsza na świecie i to może spowodować ze się zakofa...ale tlyko i wyłącznie to.
Rozmowy nie zmienią nic poza tym że utwierdzasz go w przekonaniu że ex jest najwspanialsza na świecie. Ot tyle i aż tyle.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 4 wrz 2017, o 23:46

Wiecie co mnie irytuje z tego wszystkiego najbardziej..? Te smsy na "dzień dobry" i "dobranoc". Ja wiem, że to może wydawać się głupie ale dla mnie jest to dość intymne. To są pierwsze chwilę po oburzenie się już ostatnie przed zaśnięciem. Można pisać całymi dniami o pierdolach, komplenemtowac foty etc., ale takie smsy są przeznaczona dla bliskich.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez myszka2508 » 6 wrz 2017, o 15:35

A no to prawda, ja ze swoim byłym fakt piszę w ciągu dnia jak jestem w pracy, ale kiedy wychodzę do i wracam to zajmuje się swoją rodziną i swoim mężem. Z byłym mamy relacje koleżeńskie, piszemy o głupotach na poprawę humoru. Kontakt z innymi ludźmi jest wskazany ale są pewne granice.
myszka2508
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 15:31

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Arlet99 » 6 wrz 2017, o 15:51

Michasia88 napisał(a):Wiecie co mnie irytuje z tego wszystkiego najbardziej..? Te smsy na "dzień dobry" i "dobranoc". Ja wiem, że to może wydawać się głupie ale dla mnie jest to dość intymne. To są pierwsze chwilę po oburzenie się już ostatnie przed zaśnięciem. Można pisać całymi dniami o pierdolach, komplenemtowac foty etc., ale takie smsy są przeznaczona dla bliskich.

Zgadzam się. Nie wyobrażam sobie, gdybym miała tak pisać do byłego albo on do mnie. Rozmowa raz na jakiś czas nie jest czymś złym, gorzej jeśli takie rozmowy odbywają się codziennie.

Arlet99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 15:47

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez AnnaMi » 7 wrz 2017, o 11:36

Droga Michasiu - tak jak wyżej napisano - musisz mieć - albo twarde serce, albo twardą pupę... . Ja wiem, miłość po grób, to jest ten jedyny. My mamy gorzej od facetów, bo w grę wchodzą uczucia, na które my reagujemy inaczej, niż faceci. Sprawa jest jasna. Gość nie chwali się Tobą na zdjęciach, wydzwania do byłej... , żaby ich nakryć inflagranti będziesz potrzebowała szczęścia... . Wiem, że to trudne, tak stanąć przed lustrem i powiedzieć, że jestem zastępczą kobietą, potrzebną tylko do czasu aż tamta się zdecyduje, albo i nie... .
Ona nie jest problemem. Ta odejdzie, pojawi się następna... . Bo pan i władca nie może się zdecydować. Dziewczyno, to on powinien o Ciebie zabiegać, nosić na rękach - jeśli nie chce, to on ma problem nie Ty. Utrzymując ten sposób kontaktu z byłą, traktując Cię w ten sposób, nie okazuje Ci szacunku. Dalej będzie tylko gorzej. Zaciśnij zęby - i pogoń drania. Bo to drań jest, który wykorzystuje Twoje uczucia, żeby stworzyć sobie strefę komfortu - jak nie tamta, to ta... . Druga opcja - pogodzić się z byciem tą trzecią, byciem popychadłem i obgryzaniem paznokci przez całe życie. Pamiętaj - to on ma problem ze sobą, a nie Ty. Nie potrafi się odciąć od przeszłości - pogoń i rozejrzyj się. Na pewno są wokół ciebie wartościowi ludzie, z którymi warto nawiązać kontakt - może nie od razu związek z nowym mężczyzną, ale odpoczynek od toksycznego związku, w którym jesteś teraz.
AnnaMi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 mar 2017, o 09:12

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 8 wrz 2017, o 09:06

Dziękuję Wam bardzo za rady i wsparcie :* :*
Nie wiem, tylko dlaczego każda z was pisze, że to on się o nią stara. To ona chce do niego wrócić. Fakt, że od rozstania to on usilnie chciał utrzymywać kontakt z nią, ale na stopie przyjacielskiej. Zmieniło się wszystko kiedy ja się pojawiła, bo ona zaczęła robić wszystko żeby go odzyskać i on też zaczął ten ich kontakt pogłębiać. Dopiero jak jej się oczy otwarly, to oni zaczęli wpierw więcej pisać, potem dzwonić a teraz raz na jakiś czas się spotykają i co niestety ale zawsze z jego inicjatywy. Z tego co się dowiedziałam, bo mój kolega z nim rozmawiał, kiedy ten był strasznie piany, to on wcale nie chce być ze mną ale boi się wrócić do byłej, i nie chce mnie zranić.

Wiem, że teraz wszystkie mi napiszecie, że tym bardziej powinnam to zakończyć ale z drugiej strony dlaczego ja mam im ułatwiać? Skoro jestem uważana za zabawkę to dlaczego się choć ciut nie zemścić? Jestem dla niego miła aż do porzygania, robię co chce i w sumie na przekór jemu samu nie daje mu powodu do zerwania.
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez redorange666 » 8 wrz 2017, o 12:14

A czy wiesz o tym że najlepszą zemstą jest brak reakcji???
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 8 wrz 2017, o 16:22

Dlaczego sie nie zemscic? Bo takie zemsty sa slabe. Facet nie chce z Toba byc wiec daj mu zyc a nie plaszcz sie i trzymaj go na sile przy sobie. Serio, miej do siebie troche szacunku, kobieto, jak sama nie bedziesz miala to nikt nie bedzie. Badz z kims kto Cie bedzie kochal, szanowal i szalal za Toba a nie z facetem ktory Cie olewa a Ty za nim biegasz. Tak to widze. Moe nie doslownie biegasz ale wiesz, ze on jest z Toba z braku laku i sie na to zgadzasz.

Nie wiem, tylko dlaczego każda z was pisze, że to on się o nią stara


Bo jej nie ignoruje tylko odpowiada na flirty i inicjatywe z jej strony a jeszcze do tego sam sie z nia pierwszy kontaktuje, prawi jej komplementy i spotyka sie z nia na imprezach podczas gdy Ciebie odstawia wtedy na bok. Ta sytuacja jest tak jasna ze nie wiem w ogole nad czym sie zastanawiasz.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Michasia88 » 8 wrz 2017, o 16:56

To dlaczego wciąż ze mną jest? Przecież mógłby że mną zerwać i być z tamtą, nie jesteśmy małżeństwem, nie mamy dzieci..
Michasia88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 lip 2017, o 12:34

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez redorange666 » 8 wrz 2017, o 17:03

Gdyż albowiem i ponieważ nie chce Cie zranić, bo nie ma odwagi powiedzieć koniec, bo lepszy wróbelek w garści niż sroka na dachu itd itd.
Powodów jest tysiąc i każdy lepszy od drugiego.
Poza tym on pewnie żyje w słodkiej nieświadomości że Ty wiesz że on myśli i co myśli...itd itd.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Jaśmin » 9 wrz 2017, o 01:33

Ja jestem za opcja wrobelka w garsci :D Ty jestes pewna opcja, a co jak Ciebie zostawi a tamtej cos sie odmieni i go kopnie w tylek? Hmm...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez laelia » 9 wrz 2017, o 09:55

Michasia88 napisał(a): Jestem dla niego miła aż do porzygania, robię co chce


no to teraz zastanówmy się czemu on z Tobą jest.

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez elwira321 » 18 wrz 2017, o 15:19

Myślę że potrzebujecie przede wszystkim rozmowy.

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 10:55

To przeciez jasne ze jak tylko tamta kiwnie palcem to on Ciebie zostawi, bo skoro ją bardziej kocha to nie bedzie sie zastanawiac, a ty tez masz prawo do szczescia i zaslugujesz na kogos, kto bedzie Ciebie kochal najbardziej na swiecie, a nie tylko dawal Ci namiastkę miłości.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Karola83 » 20 wrz 2017, o 13:57

A może jak chcesz mu "zrobić na złość", to spróbuj chociaż przez chwilę żyć własnym życiem i obserwuj jego reakcję. Wyjdź gdzieś z kolegami, wróć późno, jak nie będzie zazdrosny i będzie mu to obojętne, to już będziesz miała pewność, że nie żywi do Ciebie uczuć takich, jakich byś chciała.
Ale i tak myślę, że facet już dał Ci tyle sygnałów, że jesteś na 2 miejscu, że... no jest to jednoznaczne.
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków

Re: szczęśliwi do bylych nie piszą

Postprzez Martusss223 » 20 wrz 2017, o 23:50

Napewno trzeba to wyjaśnić, porozmawiać :) Wtedy będzie wszystko jasne :) Ale z pewnością na siłe nie ma co ciągnąć takiego związku gdzie jedna osoba stara się za dwoje czy tylko jedna osoba kocha a ta druga nie odwzajemnia tego czy myśli o byłej... Bo prędzej czy później ale potem wróci do niej a Ty będziesz tylko bardziej cierpieć... Lepiej wcześniej zakończyć to jeżeli nadal tak będzie i nie zrezygnuje z tego kontaktu... :/ :)
Martusss223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:08
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]