sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Sindrill » 9 sie 2013, o 17:39

Ja niedługo będę kupować piekarnik, ale w sumie nie wiem, czy przez neta, czy iść do sklepu. Nie wspominając o tym, że jestem jeszcze nieprzekonana co do tego, jaki to powinien być sprzęt. Na pewno jakiś nowoczesny. Kupował ktoś piekarnik przez neta?
Sindrill
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:38

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez ola87r » 24 sie 2013, o 17:49

Lepiej pójść do sklepu, pooglądać sobie. Ja tak wybrałam integra smart, fajny piekarnik i tańszy od konkurencji...
ola87r
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez imi » 23 paź 2013, o 14:10

Jesli chodzi o sprzęt AGD, to ja najpierw idę do sklepu pooglądać jak wszystko wygląda a później wyszukuje dany produkt w necie i szukam gdzie jest najtaniej. Porównywarki cenowe przydają się, ale często w wynikach wyszukiwania pojawiają się fajne i przystępne sklepy internetowe.
imi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 paź 2013, o 16:36

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Asia44 » 4 lis 2013, o 13:54

Fajnym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości jakie daje strona spam. Można tam sprawdzić w jakich sklepach internetowych i stacjonarnych dostępny jest dany produkt oraz jakie są różnice cenowe, co znacząco ułatwia i usprawnia wybór najlepszej opcji. Warto z tych możliwości korzystać. ;)

Ostatnio edytowano 21 lis 2013, o 20:25 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Asia44
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Sardusia » 21 lis 2014, o 15:33

Ja bardzo często robię zakupy w Internecie, dla mnie jest to przede wszystkim duża oszczędność czasu i wygoda, mogę porównać produkty, zobaczyć co inni kupuję, najczęściej kupuję na allegro, ale ostatnio też korzystam z specjalistycznych sprzętów ze sprzętem rtv i innym. W takiego typu sklepie kupiłam kamerę Brinno jako wspólny prezent na święta.
Sardusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 lis 2014, o 15:19

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Czarna » 22 lis 2014, o 10:47

Nie chce mi się czytać całego wątku, więc być może się powtórzę, ale napiszę, jak my rok temu zakupiliśmy cały sprzęt agd do nowej kuchni. Zaczęliśmy od tych popularnych sklepów internetowych (co to mają swoje stacjonarne odpowiedniki) przeglądając ofertę pod kątem naszych preferencji, czyli lodówka z takimi funkcjami, piekarnik z takimi itd. Po dokonanej selekcji (podpartej badaniem opinii i satysfakcji wcześniejszych nabywców) udaliśmy się na "naoczny" rekonesans poszczególnych sprzętów do sklepów stacjonarnych. Gdy już wybraliśmy po jednym faworycie z danej kategorii, ruszyliśmy na podbój internetu :) Okazało się bowiem coś, czego wcześniej nie byłam świadoma - sklepów internetowych sprzedających rtv/agd jest cała masa, z nazwami których nigdy wcześniej nie słyszałam. Zatem następnym krokiem był wybór kilku sklepów oferujących najlepszy stosunek ceny do rzetelności obsługi/realizacji zamówienia (tu znów nieocenione były opinie internautów). Nie opłacało się zrobić tak, aby wszystkie sprzęty zamówić w jednym miejscu, gdyż różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi produktami potrafiły być w tych "naszych" sklepach odczuwalne, a nawet jeśli trafił się taki, który wszystko oferowałby na korzystnym poziomie, to do ceny doliczał inne opłaty, jak np. bardzo drogie wniesienie albo kosztowny transport wyłącznie kurierem (nie do zaakceptowania). Koniec końców zamówiliśmy wszystko w trzech różnych punktach, oszczędzając łącznie ok. 700 zł w porównaniu z popularnymi sklepami stacjonarnymi.
Powiecie: dużo zachodu, szkoda czasu. Faktycznie, dłużej to trwało niż jednorazowy wyskok do marketu agd i kupienie wszystkiego za jednym zamachem. Ale takie badanie internetowego rynku sklepów rtv/agd pozwoliło nam odkryć kilka fajnych adresów, z których później zamawialiśmy inne, drobne sprzęty i w których zamierzamy zamawiać w przyszłości.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez rudowlosa » 25 lis 2014, o 02:57

zaczynam od porownywarek cenowych, pod warunkiem ze juz wiem czego dokladnie szukam,
potem cena,
i teraz jesli sklep ma wiele opinii, i dobrych to jest ok dla mnie,
i to nie wazne czy to bedzie moloch, market agd czy maly sklep czy outlet agd
mnie to pasuje, grunt cena, i gwarancja
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez ence » 1 sty 2015, o 23:01

Chyba Outlet :) Odeo24 jest outletem.
ence
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez vpresto » 23 sty 2015, o 23:57

ence napisał(a):Chyba Outlet :) Odeo24 jest outletem.

moim ulubionym :)
generalnie jestem fanką outletów - nie tylko w dziedzinie agd

to w sercu ma tylko nienawiść,
nigdy nie zazna miłości i szczęścia.
Avatar użytkownika
vpresto
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 18:28

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez ence » 27 sty 2015, o 21:29

Ja też zdecydowanie, a ciuchy to już w ogóle tanioszka. Co mi przeszkadza, że nie dostanę np. oryginalnego kartonu :)
ence
 

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Kajocha » 12 lut 2015, o 10:40

Ja mam swoje typy, ogólnie albo przywiązuję się do danego sklepu, jak jestem zadowolona albo jak źle trafię, to już tam nigdy nie wracam. Często jeżeli chodzi o elektronikę, to robię zakupy w internetowym sklepie SPAM. Zaczęło się od kamery na prezent dla męża po kupno całego zestawu monitoringu IP Spacetronik. Dla mnie jest to sprawdzony już sprzedawca, więc myślę że powrócę tam jeszcze nie raz.

Ostatnio edytowano 13 lut 2015, o 13:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kajocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 11:24

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Atlantic Polska » 18 lut 2015, o 00:43

Gdy urządzałem nowe mieszkanie kilka lat temu, cały sprzęt AGD do kuchni, kupiłem w jednym z czołowych e-sklepów, który zajmuje się tą ofertę. Jestem b. zadowolony, gdyż wyszło taniej niż w marketach. Jeśli w przyszłości będę wymieniał kuchenkę, lodówkę, zmywarkę czy mikrofalówkę, znowu odezwę się do nich :).
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez marlon » 9 sie 2017, o 10:55

Jeśli dostawa jest w cenie to ja wybrałabym zdecydowanie kupno przez internet. Chwilowo nie mamy tego jak dotachać do domu.

marlon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2017, o 10:21

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez sky37 » 11 sie 2017, o 12:45

Ja tam wolę udać się do sklepu, choć naprawdę ciężko sobie wygospodarować czas na to - w tygodniu nie ma go zupełnie, a w weekend się nie chce po prostu..

sky37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 12:26

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:44

Bez różnicy jak dla mnie, choć rzeczy kupowane przez internet są często tańsze od tych stacjonarnych. Nie jest to mit moim zdaniem.

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Soniaro » 4 wrz 2017, o 23:41

Kupowałam już kilka razy sprzęt rtv czy agd przez internet i nigdy nie było żadnego problemu i zazwyczaj można kupić coś taniej.

Soniaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 wrz 2017, o 23:32

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Ailis » 21 cze 2018, o 14:19

Ja mam tak że zanim zdecyduję się na zakup sprzętu AGD muszę najpierw w sieci poszukać ofert, porównać ceny, poczytać opinie klientów i co najważniejsze zwracam uwagę na funkcje. Ostatnio jak kupowałam zmywarkę to chyba z tydzień czasu czytałam w necie informacji o zmywarkach. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Candy która mieści 13 kompletów naczyń. i póki co jestem zadowolona
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez sanqi » 26 cze 2018, o 13:07

Tu można kupić łączniki LINK w rewelacyjnych cenach.
sanqi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lut 2016, o 13:46

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Hadassa » 27 cze 2018, o 23:10

Ja kupuję w tych samych co stacjonarnie, ale to dlatego że mogę zobaczyć w sklepie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Trotka » 31 mar 2020, o 13:25

Ja się zastanawiam nad sprzętem Electroluxa, podoba mi się ich piekarnik parowy SteamBoost, mam małe dziecko więc pewnie ułatwiłoby to zdrowe gotowanie.
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Maria01 » 31 mar 2020, o 15:21

Tak jak najbardziej piekarnik SteamBoost jest świetny a potrawy wychodzą przepyszne no i zdrowe
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Fifka » 29 kwi 2020, o 21:21

Electrolux ma fajne sprzęty mam od nich płytę FlexiBridge i jest świetna.
Fifka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 29 kwi 2020, o 20:29

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Maria01 » 30 kwi 2020, o 15:22

Mma tą samą płytę Electroluxa FlexiBridge i mogę powiedziec to samo jest po prostu świetna
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez Księżyciwa » 22 maja 2020, o 22:08

Maria01 napisał(a):Mma tą samą płytę Electroluxa FlexiBridge i mogę powiedziec to samo jest po prostu świetna


A co ciekawego ma ta płyta? masz ją w kolorze czarnym? łączy się z okapem?
Księżyciwa
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 maja 2020, o 21:14

Re: sklepy internetowe - sprzęt AGD i RTV

Postprzez szpilka » 28 maja 2020, o 16:04

Ja mam w domu sprzety do sprztaania Karchera, dobra, solidna firma, sluza na dlugo, nic sie nie psuje, zamawiam na myjki. com bo tam jesli chodzi o karcher, to maja najnizsze ceny
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]