Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez minotka » 16 maja 2017, o 16:24

Ładny kolorek. Smak z pewnością równie smaczny. Bardzo lubię owocowe herbatki , to dobre wspomaganie dla organizmu.
minotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 18:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez AnnaMi » 18 maja 2017, o 10:10

Aktywność fizyczna, po raz pierwszy, drugi i trzeci. Potem cała reszta - oczywiście unikanie nadmiaru słodkich napojów, wysoko przetworzonych produktów - ale prowadząc aktywne życie, nie chce się sięgać po takie przekąski. Nie mówię o wylewaniu dziesiątych potów - ale o systematyczności - i podobnie z posiłkami, co jest o wiele trudniejsze dziś do spełnienia. Posiłki o regularnych porach - im później, tym mniej. Oczywiście dużo zależy od indywidualnego metabolizmu, ale mi pozwala to utrzymywać się w widełkach, które sobie założyłam ( czasami nawet mogę sobie pozwolić na lody, albo trochę czekolady - ale oczywiście z umiarem )
AnnaMi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 mar 2017, o 09:12

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Theila » 18 cze 2017, o 21:32

Ostatnio czytałam o grejfrutach jako dobrych na odchudzanie. Coś w tym jest bo takie np Pomelo ma jeden z najniższych indeksów glikemicznych. Właśnie dlatego lubię herbatki z grejfrutem nawet jak są kwaskowe. Jedna z Big-Active szczególnie często u mnie gości, ale to już stricte odchudzająca. Zielona z pigwą też jest świetna.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez MagBuk » 19 cze 2017, o 15:15

Moim zdaniem, nie tylko jak schudnąć ale jak zachować zdrowie. Już mam dość słyszenia wszędzie o tych "magicznych" dietach. Niestety w dzisiejszych czasach każdy kto choć troszkę "liznął" temat żywieniowy - uważa się za eksperta w tej dziedzinie. Nie raz miałam styczność z takimi osobami, ale od jakiegoś czasu udało mi się pokonać swoje słabości! Co ważne pod okiem kompetentnych osób - w zakresie żywienia i treningów. Tylko kompleksowe, racjonalne i radosne podejście przyniesie sukces :) Wiem co mówię - sprawdziłam na sobie wiele nowoczesnych pomysłów, lecz pozytywna upartość dietetyków z lionfitness pomogła mi uporać się z zbędnymi kilogramami - nadal walczę, ale wiem, że w dobrej drużynie. Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy i zadbać o zdrowie :)
MagBuk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 15:03

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez laelia » 19 cze 2017, o 17:06

ale słaba reklama

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez MagBuk » 20 cze 2017, o 09:42

Laelia ja jedynie informuję, jak jest - myśl co chcesz - ale wydaje mi się, że po to są różnego rodzaju fora, aby dzielić się swoimi m.in. doświadczeniami - jeśli nie jesteś zainteresowana rozumiem - mam jedynie nadzieję, że komuś pomogę, tak jak i sobie, znaleźć sposób na "boczki"....
MagBuk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 cze 2017, o 15:03

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez mela12 » 2 lip 2017, o 22:12

każdy ma swój sposób i ważne, aby się sprawdzał :) ja też mam swój ;p dla mnie podstawa to zbilansowana dieta i detoks. Właśnie jestem na 4-dniowym detoksie z dicopeg 10g Zalezy mi na kompletnym oczyszczeniu organizmu. Zwłaszcza że ostatnio byłam na dosłownie greckim weselu i myślę, że takie oczyszczenie przyniesie ulgę mi, ale i moim jeliotom (mam straszne zaparcia). Polecam takie kuracje, bo prawidłowa przemiana materii to podstawa w odchudzaniu.
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez rusałka123 » 5 lip 2017, o 19:12

ehhh odwieczny problem, a rozwiązanie w sumie zawsze jedno: odpowiednia dieta i dużo ruchu... trzeba po prostu wziąć się za siebie. niektórzy stosują jeszcze suplementy, ja nie jestem fanką takich sztucznych, chemicznych rozwiązań, chyba, że postawisz na herbaty funkcjonalne... osobiście piję Big-Active 4xSuper Slim, ona pomaga przede wszystkim oczyścić organizm z toksyn, ale na szybsze spalanie jest też Active Burn... powodzenia!!!!!!!
rusałka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2017, o 14:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez minotka » 6 lip 2017, o 09:44

Zaczęłam popijać active burn. Rzeczywiście jest skuteczna , czuję jak mam więcej energii.
minotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 13 sty 2015, o 18:20

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sajrinka » 6 lip 2017, o 11:17

Ja jestem zaskoczona, jak wiele może zdziałać zwykła dieta. Mąż poszedł do dietetyczki i w miesiąc schudł 7 kilogramów. Przez ten miesiąc ogromnie zmieniła się też nasza świadomość dotycząca jedzenia i wierzę, że będzie się tylko pogłębiać. Jeszcze tylko trochę aktywności fizycznej i chłopak będzie jak nowy. :P
Avatar użytkownika
sajrinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2017, o 11:08

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Malina223 » 11 lip 2017, o 12:54

Tabletki? Serio ktoś w to wierzy? Jedynym sposobem jest dieta i regularne ćwiczenia.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez tomasz2727koc » 1 sie 2017, o 12:47

Najlepiej idz do dietetyka to koszt 100 zł, ale wspólnie ułożycie dla ciebie dietę nie za mocno rygorystyczna ktora bedziesz mogla trzymać długi czas i wtedy będą efekty
Avatar użytkownika
tomasz2727koc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 12:41

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Dalila1 » 21 sie 2017, o 11:12

Odnośnie ćwiczeń polecam jazdę na rowerze - najlepszy sposób na schudnięcie moim zdaniem, w ten sposób straciłam kilogramy po ciąży, wożąc dziecko w przyczepce rowerowej - szybko i efektownie :)

Dalila1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 sie 2017, o 10:40
Lokalizacja: kalisz

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Alan159 » 22 sie 2017, o 19:46

Nie bierz tabletek! Zapisz się na jakieś zajęcia sportowe, sport który cię interesuje i sprawia przyjemność. Jedz troche zdrowiej i mniej i sama zobaczysz efekty! I pij dużo wody to podstawa! :D

Alan159
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 19:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kazik147 » 23 sie 2017, o 11:04

Myślę, że łykanie tabletek na odchudzanie to nie jest dobry pomysł. Lepiej trzymać się diety i regularnie ćwiczyć.

Planujesz powiększenie penisa? Zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy.
http://powieksza.pl/
kazik147
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2017, o 11:02

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez madrigal » 29 sie 2017, o 16:14

Jest mnóstwo sposobów na to, ale każdy ma inny organizm, więc trzeba próbować.

madrigal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 sie 2017, o 16:09

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kania » 6 wrz 2017, o 12:36

Fajnie gdyby był jeden sprawdzony sposób, ale nie od dziś wiadomo, że czegoś takiego nie ma

kania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 12:30

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez poli » 8 wrz 2017, o 17:03

Odwieczne pytanie. Niestety nie ma na nie absolutnie jednej odpowiedzi. Każdy indywidualnie dobiera sobie skuteczną dietę. ;)

poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 16:42

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:19

Gdyby wymyślono jeden sposób to byśmy go już wszystkie znały, ale nigdy o takim nie słyszała i nie usłyszę ;)

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez majkusia » 16 wrz 2017, o 20:15

jedz regularnie, cwicz systematycznie, bierz blonnik na mniejszy apetyt i dicopeg 10g na szybszy metabolizm i oczyszczenie jelit.. do tego pij duzo wody i cwicz.. no i nie jedz slodyczy i fast foodow
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez mela12 » 23 wrz 2017, o 23:34

to prawda regularne posiłki to podstawa przy diecie. ważna oczywiscie jest też oczywiscie odpowiednia ilosc kalorii i to co sie je. gorzej jednak z czasem, bo jak wiadomo nie zyjemy w bajce i zeby jesc zdrowo, a przy tym regularnie to trzeba miec czas na przygotowywanie pudełek do pracy. ja niestety nie mam... ale sa i rozwiazania dla takich osob ;) od 3 mscy mam wykupiony catering dietetyczny z macro bios bar i efekty na tej zbilansowanej diecie w tej chwili to 4 kg mniej :)
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Ana1992 » 25 wrz 2017, o 11:59

Też miałam podobnie, schudłam 2 kg potem 5 wróciło, dlatego najpierw zrobiłam wszystkie badania żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, okazało się, że cholesterol i trójglicerydy i cukier szwankuje. Dlatego zdecydowałam się na gotowe jedzenie z Macro Bios Bar bo tak mi ułożyli że nic nie jest za dużo i nic za mało, zdrowie podreperuje i w końcu chudnę bez jo jo, do tego biegam albo spaceruje.
Ana1992
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 11:53

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez 1runner2 » 25 wrz 2017, o 15:57

Cześć wszystkim!

Ja polecam systematyczny wysiłek fizyczny (np. bieganie lub fitness) do tego wystarczy, że poprawicie trochę dietę i efekty może nie przyjdą od razu ale będą na pewno! :)

Polecam zacząć tutaj: LINK

Wybrać klub, który będzie się regularnie odwiedzało!!!
1runner2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 15:53

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez finezyjka » 1 paź 2017, o 11:44

jasna sprawa: praca nad dietą a do tego aktywność fizyczna to team nie do rozerwania! mi trener personalny własnie zasugerowal zaczac od pracy nad przemiana materii i na poczatek kazal oczyscicic jelita przez kuracje dicopeg 10g a nastepnie regularnie chodzic na fitness i wprowadzic zdrowa diete
finezyjka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 19:23

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez zębowa_wróżka » 11 paź 2017, o 11:10

Według mnie najlepszym sposobem na schudnięcie jest duża aktywność fizyczna połączona z dietą. Sama dieta może spowodować, że schudniemy ale nie będzie to takie szybkie i nie zobaczymy takich efektów. Połączenie np. siłowni i diety spowoduje, że będziemy chudnąć ale również wyrzeźbiać swoje ciało.

Ludzie mają irytujący zwyczaj pamiętania rzeczy, których nie powinni pamiętać.
Zobacz ubrania dziecięce mayoral, które są idealne dla dzieci.
Avatar użytkownika
zębowa_wróżka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 11:02
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], flyght, Google [Bot], Google Adsense [Bot]