Zerwałam z nim

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Zerwałam z nim

Postprzez Percive » 7 cze 2017, o 22:55

Nie uzalam się nad sobą . Źle mnie zrozumieliscie. Ja żyję próbuje żyć normalnie. Uczę się jak zapomnieć. Póki co nie jestem w stanie jeszcze. Tak zerwalam z nadzieją ze facet zrozumie swe błędy przeprosi i wróci ale tez brałam pod uwagę ze to rozstanie może nas podzielić na zawsze. Postawiłam wszystko na jedną kartę wiedząc że jeśli tej związek w dalszym ciągu będzie wyglądał jak wygląda to nie chce z nim być. Bo jego zachowanie działało na mnie destrukcyjnie. Świadomie czy nie swiadomie krzywdzil mnie swoimi zarzutami wiec ile miałam jeszcze w tym trwać. Postanowilam:Albo zmiana albo koniec .
Percive
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 cze 2017, o 18:10

Re: Zerwałam z nim

Postprzez Misiuu » 9 cze 2017, o 10:06

redorange666 napisał(a):Pamiętaj... ludzie się nie zmieniają.
Mówię to jako prawie czterdziestolatek i troszeczkę przeżyłem.

Bullshit
nie mierz wszystkich swoją miarą.
Misiuu
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 20:38

Re: Zerwałam z nim

Postprzez redorange666 » 9 cze 2017, o 11:33

Nie mierzę...to jest doświadczenie.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zerwałam z nim

Postprzez PsychoLogikaa » 15 cze 2017, o 09:51

Myślenia ot tak nie wyłączysz,warto jednak w miarę je kontrolować. Zajmować głowę,żeby nie mieć czasu na rozmyślanie,wychodzić do ludzi i przede wszystkim dać sobie czas. Na nowy związek nie jesteś raczej jeszcze gotowa,nie śpiesz się z tym,nie próbuj leczyć się nowym związkiem.

Chcesz dokończyć temat? Zapytać o coś? Pogadać? Napisz śmiało wiadomość prywatną lub e-mail

https://psychologikaa.blogspot.com/ - psychologia w życiu codziennym dla każdego.
PsychoLogikaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 cze 2017, o 08:44

Re: Zerwałam z nim

Postprzez elwira321 » 18 wrz 2017, o 15:51

Czas leczy rany i myślę że warto odczekać i dopiero podjąć jakąś decyzję

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]