Czy jestem desperatką?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy jestem desperatką?

Postprzez Soiree » 21 wrz 2017, o 08:18

Cześć. Postanowiłam napisać to w osobnym wątku, bo nie chcę robić za dużo spamu.
Otóż historia przedstawia się następująco:
Wyszłam z 3 letniego związku. Chciałam trochę pożyć. Poznałam faceta. Relacja stricte zawodowa. Wyczułam ze jest wola w narodzie, więc przespałam się z nim. Kilka miesięcy to tak sobie trwało. Nie zrobiłam nic, by zmienić tok tej znajomosci na jakiś kierujący ku związkowi, bo uznałam, że to nie ma sensu. I tak mnie odrzuci.
Teraz poznał kobietę, w która chce zainwestować.
Ja wciąż chciałabym związku, boję się odsłonić, bo od początku zaznaczał, że nie ma wobec mnie wyższych uczuć.
Pytanie to, czy powiedzieć wprost, czy próbować odbić, czy może odpuścić?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
Soiree
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 08:06

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez Martusss223 » 21 wrz 2017, o 11:06

Skoro On nie miał głębszych uczuć a Ty też nie zrobiłaś nic żeby to było bardziej poważne to wydaje mi się że lepiej odpuścić tymbardziej jak On znalazł inną osobę z którą chciałby coś więcej :) Jeżeli jednak mocno Ci zależy to można próbować i porozmawiać jak to dalej widzicie, pytanie tylko czy to ma sens :) Zawsze możesz odpuścić i poczekać na tą wlaściwą osobę i wtedy być w związku ale nie dla faktu 'aby być tylko' czy bez uczucia z Twojej strony tylko się wtedy otworzyć przed drugą osobą, a skoro masz świadomość jak jest w tych relacjach z Tobą to już połowa sukcesu :) Przynajmniej takie jest moje zdanie tylko :)
Martusss223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:08

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez Soiree » 21 wrz 2017, o 11:36

Martusss223 napisał(a):Skoro On nie miał głębszych uczuć a Ty też nie zrobiłaś nic żeby to było bardziej poważne to wydaje mi się że lepiej odpuścić tymbardziej jak On znalazł inną osobę z którą chciałby coś więcej :) Jeżeli jednak mocno Ci zależy to można próbować i porozmawiać jak to dalej widzicie, pytanie tylko czy to ma sens :) Zawsze możesz odpuścić i poczekać na tą wlaściwą osobę i wtedy być w związku ale nie dla faktu 'aby być tylko' czy bez uczucia z Twojej strony tylko się wtedy otworzyć przed drugą osobą, a skoro masz świadomość jak jest w tych relacjach z Tobą to już połowa sukcesu :) Przynajmniej takie jest moje zdanie tylko :)

Nie zrobiłam, nic bo się bałam. Ale od początku miałam nadzieje ze mi się coś uda z tym zrobić... i teraz się czuję jak idiotka.
Soiree
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 08:06

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez redorange666 » 21 wrz 2017, o 11:43

Miałaś swoją szansę...więc pretensje tylko do siebie. Trzeba było działać jak się miało ku temu okazje.
Teraz...możesz radośnie poszukać sobie kogoś nowego :)
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez Martusss223 » 21 wrz 2017, o 22:59

Soiree to że się bałaś to się nie dziwię, ale strach nie może paraliżować wszystkiego i Ciebie i wiadomo że miałaś nadzieję że uda Ci się coś z tym począć i w tym Cię rozumiem... Ale musisz coś z tym zrobić a czując się jak idiotka to niestety ale każdy na Twoim miejscu by się tak czuł... Moim zdaniem masz 2 wyjścia: albo z nim spróbować jeszcze raz szczerze porozmawiać i otwarcie powiedzieć o swoich uczuciach i czemu tak zrobiłaś żeby wiedział o co chodzi i Ty wiedziała jak to z nim jest lub odpuścić, przetrawić porażkę i czekać na nowe i prawdziwe uczucie i od teraz robić inaczej niż tu... Na coś musisz się zdecydować a w Twojej kwestii na co postawisz... Odwagi :)
Martusss223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:08

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez 88Mariolka » 22 wrz 2017, o 10:04

Ja na Twoim miejscu powiedziałabym mu o swoich uczuciach, tak czysto informacyjnie, a to co On już z tym zrobi to jego sprawa, ale Ty będziesz miała świadomość ze próbowałaś.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez antola » 26 wrz 2017, o 16:02

Dokładnie, jak masz ochotę to trzeba działać od razu. Potem można tylko żałować....
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez arenia » 3 paź 2017, o 19:46

Kiedy facet oznajmia, że poważnie bierze się za kogoś innego, to naprawdę nie ma czego u niego szukać...

arenia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 paź 2017, o 14:29

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez Kudel » 6 paź 2017, o 21:51

Soiree napisał(a):Cześć. Postanowiłam napisać to w osobnym wątku, bo nie chcę robić za dużo spamu.
Otóż historia przedstawia się następująco:
Wyszłam z 3 letniego związku. Chciałam trochę pożyć. Poznałam faceta. Relacja stricte zawodowa. Wyczułam ze jest wola w narodzie, więc przespałam się z nim. Kilka miesięcy to tak sobie trwało. Nie zrobiłam nic, by zmienić tok tej znajomosci na jakiś kierujący ku związkowi, bo uznałam, że to nie ma sensu. I tak mnie odrzuci.
Teraz poznał kobietę, w która chce zainwestować.
Ja wciąż chciałabym związku, boję się odsłonić, bo od początku zaznaczał, że nie ma wobec mnie wyższych uczuć.
Pytanie to, czy powiedzieć wprost, czy próbować odbić, czy może odpuścić?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi


...

Ale wiesz ze jak facet chce to mowi ze chce?

Powaznie. U nich to tak dziala.

Jak chce seksu, tylko seksu, to tylko to bierze.

Jak chce wszystkiego, seksu, serca, wszystkiego... to wlasnie tyle bierze.

Na glowie stanie, a zdobedzie.

Jesli chce :) (i tylko jesli chce!!!)

...
Kudel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 21:34

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez margaret » 9 paź 2017, o 14:45

skoro on tego nie chce a ty nie zaznaczyłaś na początku to chyba lepiej odpuścić skoro on stara się o kogoś innego

margaret
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 17:17

Re: Czy jestem desperatką?

Postprzez elwira321 » 13 paź 2017, o 14:00

Jeżeli mocno Ci zależy to można próbować i porozmawiać jak to dalej widzicie, pytanie tylko czy to ma sens

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]