tanie zabawki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: tanie zabawki

Postprzez Klaudusia34 » 15 wrz 2014, o 18:27

Polecam sklep SPAM pomimo nazwy można tam znaleźć również dużo tanich zabawek.

Ostatnio edytowano 15 wrz 2014, o 19:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Klaudusia34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 19:52

Re: tanie zabawki

Postprzez Natka92 » 29 wrz 2014, o 01:36

Ja lubię z mężem wyszukiwać przeróżne zabawki w internecie, to prawda że na allegro jest ich bardzo dużo i są w przystępnych cenach. Często chodzę też po małych sklepikach i lumpeksach, tam też często można znaleźć coś ciekawego. Dla dzieci świetne są gry planszowe, które bardzo rozwijają wyobraźnię
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: tanie zabawki

Postprzez ala77 » 29 paź 2014, o 13:22

Ja od jakiegos czasu zamawiam zabawki na SPAM i jestem z tego zadowolona. Trafiłam tam przypadkiem szukając sukienki dla siebie. Maja tam przede wszystkim tanie zabawki a co ważne rownież duży ich wybór. Mój synek ma więc w czym wybierać. Ponadto można sobie zamówić tam rózności wszystko w jednym miejscu od ubrań po sprzęt AGD.

Ostatnio edytowano 29 paź 2014, o 14:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ala77
 

Re: tanie zabawki

Postprzez annaludwiczek » 29 paź 2014, o 16:40

Polecam hurtownie zabawek, są w każdym większym mieście. Często taniej niż na allegro :)
annaludwiczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 paź 2014, o 16:38

Re: tanie zabawki

Postprzez kalina123 » 30 paź 2014, o 17:36

:girlactive Ja kupiłam ostatnio dość tani zestaw samochodzików z serii "Autka" :happy moi chłopcy byli zachwyceni i mieli zajęcie na kika wieczorów, do zamówienia dokupiłam jeszcze pare zabawek i naprawdę sie sprawdziło, niedrogo i profesjonanie, za paczkę płacicie przy odbiorze. Same zerknijcie jest ogromny wybór SPAM


Prosze nie spamowac forum
kalina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 17:25

Re: tanie zabawki

Postprzez Muffy » 6 lis 2014, o 19:08

Na SPAM można znaleźć dość niekonwencjonalne zabawki, ale za to niedrogie, mianowicie tekturowe modele samolotów, pociągów, domów. Mają sporo szczegółów, fajnie się prezentują. Oczywiście są do złożenia. Ja kupowałam samolot siostrzeńcowi i dał mu sporo frajdy.

Ostatnio edytowano 7 lis 2014, o 11:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: tanie zabawki

Postprzez halina7 » 1 kwi 2015, o 00:00

Moje dzieci odziedziczyły po mnie konia na biegunach, bardzo lubią się nim bawić :)

halina7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 23:59

Re: tanie zabawki

Postprzez Cobi » 15 kwi 2015, o 13:58

Dobrym pomysłem jest robienie zakupów przez Internet. Nieraz w sklepach internetowych ceny są niższe. Dodatkowo jest sporo promocji i wszystko możemy sprawdzać na bieżąco nie wychodząc z domu.

Poznaj polskie zabawki od COBI - http://cobi.pl/
Avatar użytkownika
Cobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: tanie zabawki

Postprzez Martynaa » 18 kwi 2015, o 00:40

Dokładnie, ja często wyszukuję i zamawiam zabawki przez internet, zawsze to wygodniej :) Do tego ostaliśmy sporo tego od znajomych, więc córeczka ma w czym wybierać...
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: tanie zabawki

Postprzez zielonookanatalia » 27 lip 2015, o 17:03

my w pepco czasem tanie zabawki kupujemy a sa fajne i Hela sie nimi bawi, po co placic za firme.. to glupowa..ale wazne by byly jakosciowo dobre zabawki
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: tanie zabawki

Postprzez maruja » 21 sie 2015, o 11:31

Fajne są takie materiałowe miękkie, autorskie zabawki ... Ale wiadomo one nie są tanie ...
maruja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 sie 2015, o 11:16
Lokalizacja: Toruń

Re: tanie zabawki

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 14:37

Własnoręcznie wykonane zabawki to dla malucha skarb, bo są jedyne w swoim rodzaju, a i przy ich robieniu starsze dziecko może się pobawić (np. robiąc kukiełki do domowego teatrzyku, domowe kręgle, kuchenka czy domek dla misiów i lalek z kartonu, kartonowy garaż dla chłopców itp.). Ja większość zabawek kupuję w zwykłych dyskontach albo lokalnych sklepach stacjonarnych. Wiele z nich dostałam, kiedy mój synek był maluchem od odwiedzających go gości albo rodziny na urodziny czy święta. Używanych nie kupowałam, bo Piotruś jest na razie jedynym maluchem w rodzinie i zabawek ma aż za dużo.

Myślę, że kupowanie dziecku drogich albo markowych zabawek nie ma większego sensu, bo jak pisała moja poprzedniczka, maluch szybko nudzi się i zazwyczaj większą uwagę przywiązuje do 2-3 ulubionych przedmiotów. Dobrą inwestycją jest więc zrobienie zabawek samemu, kupienie używanych na aukcjach internetowych czy od znajomego albo po prostu oddawanie i branie zabawek od rodziny (ja część zabawek sprzedałam przez internet, część oddałam koleżankom i jeszcze kilka ulubionych zostawiłam na przyszłość dla siostry).

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: tanie zabawki

Postprzez miki789 » 27 gru 2016, o 16:45

Zadowolona jestem z obsługi i czasu realizacji zamówienia przez sklep Kupujemy Zabawki -LINK Jak mówili tak wysłali, także już na następny dzień mogłam odebrać przesyłkę. Fajna sprawa, bo raz, że dzieci są niecierpliwe i nie lubią długo czekać, a ja zabawki zamawiałam właśnie razem z nimi siedząc przed laptopem, a dwa, że ja też nie za bardzo przepadam za długim czasem oczekiwania jak coś zamawiam online dla siebie. Całość dobrze opakowana, nic po drodze się nie uszkodziło.


DZIEKUJEMY ZA LINK
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: tanie zabawki

Postprzez malami86 » 28 gru 2016, o 19:46

a ja polecam drewniane zabawki ;) może nie są super tanie ale naturalne no i super się gryzie ;D
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: tanie zabawki

Postprzez 88Mariolka » 21 wrz 2017, o 14:15

Zabawki w internecie sa tansze dlatego zawsze mozna isc do sklepu, obejrzec i zamowic przez internet.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: tanie zabawki

Postprzez roksana0592 » 21 wrz 2017, o 18:18

najtańsze i najlepsze zabawki polem na LINK moje koleżanki tam kupują, ja tam kupuje i moje kuzynki :) więc już sklep sprawdziłyśmy a zabawki są super :) więc warto zrobić zakupić :)
roksana0592
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sie 2017, o 22:21

Re: tanie zabawki

Postprzez elwira321 » 22 wrz 2017, o 13:08

Ja już od dawna zamawiam zabawki przez internet są znacznie tańsze i większy wybór

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: tanie zabawki

Postprzez tolla9 » 2 lis 2017, o 18:27

Wszystko przez internet kupuję, bez wyjątku. Nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam z dzieciakami w sklepie z zabawkami. To niebezpieczne jest przecież, haha ;)

tolla9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:21

Re: tanie zabawki

Postprzez qqlee93 » 11 gru 2017, o 22:15

Ja mam to samo ! Tyle, że nie tylko zabawki, a nawet ciuchy, kosmetyki i inne gadżety. Mogę Ci podpowiedzieć taką stronę z zabawkami po taniości, a wykonanie solidne. SPAM Zamówiłam już 2 paczki i jestem zachwycona :) Dostałam rabat i jak kiedyś koleżanka mi powiedziała ile dała za zabawkę taką jak ja kupiłam u nich a ona stacjonarnie w markecie to się za głowę złapała bo różnica ogroma. Do tego na zabawkowym adresie możesz na spokojnie pogadać ze sprzedawcą na czacie w okienku i doradzają :) Strasznie fajnie mi zakupy przebiegają z kawką w ręce...

Ostatnio edytowano 29 cze 2018, o 20:31 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
qqlee93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2017, o 21:56

Re: tanie zabawki

Postprzez martusiamarta » 14 gru 2017, o 15:32

o takim sklepie jeszcze nie słyszałam, ale dzięki za podpowiedź ;)

Witam, polecam Class a Collagen
martusiamarta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 gru 2017, o 15:28

Re: tanie zabawki

Postprzez ketma » 30 maja 2018, o 14:38

W Empiku stacjonarnym też, ale najwięcej zabawek macie w Empiku online.
I jeśli popatrzysz po cenach, to ciężko będzie znaleźć taniej - przynajmniej jeśli chodzi o klocki, gry planszowe i tego typu tematy.
Po prostu jest w czym wybierać.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: tanie zabawki

Postprzez monka82 » 29 cze 2018, o 19:32

Ja się nie zgadzam z moim poprzednikiem... Mam odmienne zdanie.
monka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 cze 2018, o 19:45

Re: tanie zabawki

Postprzez monika_lzy » 1 lip 2018, o 12:23

Spróbuj wpisać w allegro: Toysowo. Bardzo tanie zabawki i super jakość, moje dzieci bardzo cieszą się kiedy je dostają

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Re: tanie zabawki

Postprzez Adrianna_88 » 13 lip 2018, o 11:16

Ja polecam najpierw udać się do sklepów stacjonarnych, tam sprawdzić zabawkę, a potem kupować w internecie :)
Przez internet ceny na pewno będą nieco mniejsze niż w sklepach stacjonarnych (nie ma do ceny doliczanych tylu różnych marż :) ) - ja korzystam z tej metody i zawsze trafi się cos fajnego w dobrej cenie :)

Adrianna_88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 08:54

Re: tanie zabawki

Postprzez aknel » 13 lip 2018, o 23:38

Z doświadczenia wiem, że niska cena zabawek często nie idzie w parze z jakością. Mój synek miał fazę na tablice - znikopis. Kupiłam za niecałe 30 zł to rozpadła się po tygodniu na dodatek wylała się z niej jakaś substancja. Po tym incydencie postanowiłam zapłacić więcej i kupić coś solidnego. Tablica za 90 zł okazała się starzałem w 10 i służy już 6miesięcy, nadal jak nowa. Zabawki niestety nie są tanie. Można czasem od kogoś odkupić używane, trafiają się zadbane perełki. Można też rozwinąć swoją kreatywność i z rzeczy takich jak butelki, rulony, pudełka stworzyć dziecku niesamowite zabawki np. robota, kuchenkę czy warsztat.
aknel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 23:07
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]