Ciąża??

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Ciąża??

Postprzez adrianna.magdalena » 18 wrz 2017, o 13:34

Cześć!
Przeszukałam chyba cały internet, ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, może Wy będziecie wiedziały usmiech.gif
Z moich wyliczeń wyszło, że na urlopie dostanę okres, w związku z tym poszłam do gin. Dostałam dwa opakowania tabletek do wybrania bez przerwy. Pierwsze opakowanie wybrałam całe, natomiast w drugim zostało mi 6 tabletek do końca i je odstawiłam. Dzień przed odstawieniem tabletek uprawialiśmy stosunek przerywany, oraz trzy dni po odstawianiu z tym, że stosunek pełen (z końcem). Dodam, że tego trzeciego dnia po odstawieniu tabletek pojawiło się krwawienie. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość zajścia w ciążę? :o
adrianna.magdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:29

Re: Ciąża??

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 15:02

Myślę że na to pytanie odpowie tylko ginekolog, proponuję wizytę właśnie u niego

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: Ciąża??

Postprzez adrianna.magdalena » 22 wrz 2017, o 07:14

elwira321 napisał(a):Myślę że na to pytanie odpowie tylko ginekolog, proponuję wizytę właśnie u niego


Jeszcze za wczesnie na wizytę
adrianna.magdalena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:29

Re: Ciąża??

Postprzez Hadassa » 22 wrz 2017, o 15:07

Ja mysle że odpowiednie miejsce na to pytanie jest tu

http://www.babskiesprawy.pl/viewtopic.php?t=956

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]