Dobry ortodonta Warszawa ?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez piramida » 27 cze 2014, o 10:30

ja ostatnio szukałam intensywnie ortodonty dla mojego synka i po długich poszukiwaniach padło na Centrum Vita Medica i dr Wasilewską ma naprawdę dobre podejście do dzieci, także polecam
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Malina123 » 10 lip 2014, o 10:38

Ja polecam Gordent w Warszawie SPAM , robia tam naprawde duzo rzeczy, w tym skaling. Oprócz tego można skorzystac z usług ortodonty, wiec naprawde wszystko pod reka. Ja wybielalam tam zeby niedawno i jestem mega zadowolona. Wczesniej mialam robione piaskowanie, skaling i fluoryzacje i do dzisiaj wszystko jest ok :)

Ostatnio edytowano 10 lip 2014, o 12:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Malina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 lip 2014, o 10:18

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Stokrotka1 » 31 lip 2014, o 16:58

Kawałek pod Warszawą, w Pruszkowie jest klinka Dental-Design Jaworska. Tam mają świetnego ortodontę. Chodzę tam z córką (6 lat) - zakładamy aparat. Leczymy się u Pani Orzechowskiej i uważam, że to bardzo kompetentna kobieta, a do tego również mega komunikatywna. Ceny nie są jakieś wygórowane, a klinika jest naprawdę wysokich lotów.
Stokrotka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 20:26

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez olivvia » 18 sie 2014, o 09:36

Skoro faktycznie jest to wątek, w którym można polecać, w takim razie z czystym sumieniem mogę polecić Odent na Ursynowie - am mają oddział implantologii, a jeszcze są na Żoliborzu. Ogólnie to zawsze bałam się dentystów przy zwykłej plombie, a co dopiero przy zakładaniu implantów (tak jak jakiś czas temu). Mdlałam na samą myśl...ale wzięłam się w sobie i poszłam tam z polecenia i... udało się :) Lepiej wyjść na tym nie mogłam :). A i uśmiech mam piękny - w końcu. Proszę bardzo, SPAM informacje o implantologii :), mam nadzieje, że i komuś innemu się przyda :).

Ostatnio edytowano 28 sie 2014, o 17:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
olivvia
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez conscious » 15 paź 2014, o 10:17

osobiście mogę polecić ortodontów lux medu przy al. Jerozolimskich, w sumie już kilka lat minęło od mojego leczenia, ale może to i lepiej :) chociaż o efektach można się wypowiedzieć. wszystko jest na swoim miejscu, nadal noszę retencję.
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Beata31 » 29 sty 2015, o 11:10

Jestem od ponad 4 miesięcy pacjentem Centrum Ortodontycznego Rock Your Smile na Białołęce. Choć wiem, że czeka mnie jeszcze sporo czasu do zdjęcia aparatu- jest nieźle. Klinika jest super 8-) , sam jej wygląd zaskakuje. Jeżeli chodzi o lekarzy to polecam wszystkie trzy Panie ortodontki. Mnie prowadzi dr Agnieszka Borzęcka, bardzo profesjonalna i sympatyczna osoba. U pozostałych Pań leczy się moja przyjaciółka i jej siostra- obydwie bardzo zadowolone. Ja mam zamki metalowe, na początku bardzo mnie bolało, ale to jak wiem, zależy od wady i wrażliwości zębów. Dwie pozostałe dziewczyny mają zamki porcelanowe- i ich nie bolało właściwie wcale.
Beata31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 10:38

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez salzstangen » 2 gru 2016, o 14:39

ja chodzę do kliniki Impladent. Jest super. U nich rwałam ósemki i zakładałam dwa łuki
salzstangen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2016, o 15:17

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez celineczkaaa » 21 gru 2016, o 23:14

Ja powiem wam ostatnio szukałam ortodonty w warszawie. Poszłam do ortodontki z polecenia pani Dominiki (ma gabinet na Powiślu) na konsultację. Fajna osoba, której się chce pogadać z pacjetem na temat jego zdrowia. Mówi: najpierw leczymy zęby, potem ortodontycznie, a potem ewentualnie stomatologia estetyczna. I to jest moim zdaniem podejście okej, nie nastawione na dojenie pacjenta, tylko na pomoc. Po prostu uzyskałam konkretną informację, jaki jest mój stan uzębienia, jak długo trwa leczenie i za co mam zapłacić. Czarno na białym.
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez zygfryd0909 » 13 sty 2017, o 12:40

też chodzę do kliniki impladent podobnie jak salzstangen. Poszłam tam z moim synkiem, który ma bardzo krzywy zgryz, ortodonta bardzo miły i profesjonalny, zdecydowaliśmy się na aparat nazębny i zobaczymy jakie będą efekty ale wszystko idzie w naprawdę dobrym kierunku. Polecam :ok: :ok:
zygfryd0909
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2017, o 12:27

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez ruti » 15 sty 2017, o 19:29

ważne aby ortodonta miał plan i wizję jak to powinno wyglądać, a potem przedstawić plan leczenia, jestem już na końcówce leczenia i wiem, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, akurat w Warszawie to leczę ząbki kompleksowo w OrthoVision, profesjonalnie i jasno przedstawione co i jak :)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez a_gatka » 30 sty 2017, o 20:57

O tym samym piszesz http://www.orthovision.pl/nasza-oferta ? Kogo byś tam do zgryzu poleciła, jak się orientujesz? Bo szukam dla córki i nam to miejsce polecali w pociągu ostatnio.
a_gatka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez papryczka90 » 21 lut 2017, o 16:43

Mnie przyjaciółka poleciła White Dental Clinic na Bielanach. Mimo, że mam tam dość daleko to polegam na jej opinii i po konsultacji telefonicznej zdecydowałam się pojechać. Po tej wizycie stwierdziłam, że odległość nie ma znaczenia, kiedy człowiek spotyka się z tak profesjonalną obsługą :D Polecam i pozdrawiam!
papryczka90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 12:41

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez ruti » 28 lut 2017, o 19:54

a_gatka
ja akurat chodzę tam do Dr n. med. Teresa Munir, moja 5 letnia siostrzenica też tam chodzi ale do kogo to nie dopytywałam, zależy jeszcze ile dziecko ma lat i co się dzieje, myślę, że ktoś na pewno się znajdzie :)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez a_gatka » 28 lut 2017, o 22:28

U nas chodzi o korektę zgryzu, a w dodatku uparła się na clear aligner, bo koleżanki tą metodą mają.
a_gatka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez ruti » 29 mar 2017, o 22:16

nie dziwie się, w końcu młode osoby wolą alternatywę dla metalowych drutów, w orthovision powinni doradzić :)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez docha » 30 mar 2017, o 12:32

a_gatka, dobry wybór, pani dr Teresa Munir jest w Warszawie jedynym autoryzowanym przedstawicielem metody clear aligner ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez a_gatka » 31 mar 2017, o 22:47

No właśnie umówiłam młodą na wizytę w połowie kwietnia, bo mają w szkole wolne. Zobaczymy co nam powie. :)
a_gatka
 

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez betina » 2 kwi 2017, o 18:55

Mogłoby się wydawać, że w Warszawie dobry ortodonta to nie problem, ale wcale nie jest tak różowo..

betina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 kwi 2017, o 12:45

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Turesika » 15 maja 2017, o 21:12

Ano nie jest różowo. Większość miejsc chce tylko kasę i nic z siebie nie daje. Pierwszy lepszy przykład z brzegu to Dentalux. Ile ja się o nich nasłuchałam...
Turesika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:10

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez fugazi » 28 maja 2017, o 20:42

Ja z czystym sumieniem polecam Panią Annę Stach. Naprawdę zna się na rzeczy - ma doświadczenie i bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, ale też indywidualnie. Moje leczenie rozpoczęło się od specjalnego planu leczenia, w którym zostałem zapoznany z poszczególnymi etapami procesu, wszystko było ładnie opisane i czytelne. Regularne wizyty kontrolne też wspominam bardzo dobrze,a teraz ciesze się prostymi zębami. Polecam serdecznie!

Cześć wszystkim! Polecam wam zapoznać się z moją stroną dentysta w Wałbrzychu
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez agaia » 15 sie 2017, o 18:15

Ja chodziłam do Profemedu podlegającego pod Lux Med. Wykupiłam sobie odpowiedni pakiet i naprawdę jestem zadowolona z leczenia. Większość spraw załatwiam przez Internet i mam dostęp do Portalu Pacjenta, więc bez problemu umawiam się na wizyty w dogodnym terminie. Może tam spróbuj?
agaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:56

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez Marysia977 » 16 sie 2017, o 11:21

Ja chodziłam do Pro Ortodont na Filtrowej, jako jedni z nielicznych mają w ofercie system Damon, najmniej inwazyjny, ale bardzo skuteczny sposób prostowania zębów.Miałam problem z nadwrazliwościa zębów i zwykły aparat był mi zawsze odradzany, ale zęby były moim strasznym kompleksem. Dzis po nieco ponad 2 latach moge sie cieszyć wkońcu prostymi zębami:)
Marysia977
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 11:06

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez jlammi » 29 wrz 2017, o 13:25

Pani Dominika Romanik, ma właśnie klinikę na Powiślu. Miałam u niej kilka wizyt właśnie, które polegały po pierwsze na konsultacji (ułatwiona sprawa, bo ta pani jest zarówno stomatologiem, jak i ortodontą). Chcę założyć aparat stały na zęby, aby je doprowadzić do porządku, ale zwrócono mi uwagę, że najpierw trzeba zęby podleczyć, aby nie było z nimi problemów i tak się dzieje. Taki tryb traktowania klienta mi się podoba – uczciwe podejście do tematu. Co do samej osoby to jest kompetentna i zna się na swojej pracy. Nie oczekuję efektów leczenia za miesiąc czy dwa, wiem, że to trwa, ale jak wiem, że ktoś się mną opiekuje, kto ma wiedzę to się cieszę, że to prowadzone normalnie jest.
jlammi
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 cze 2015, o 21:14

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez bibi87 » 2 lis 2017, o 23:51

Jeśli chodzi o ortodontę z Warszawy, to ja polecam Ci z całego serca panią dr Teodorczyk, która przyjmuje w klinice Rock Your Smile przy ul. Odkrytej (to jest jedna z 3 placówek kliniki Rock Your Smile). Przede wszystkim jest to osoba kompetentna, z olbrzymią wiedzą i pasją do swojego zawodu, a przy tym super miła i pomocna. Wszystko cierpliwie tlumaczy, przez co jako pacjentka czuję się poinformowana o wszystkim, co dla mnie ważne. Potrafi obrazowo opowiadać o tym, jakie będą poszczególne etapy leczenia i ich skutki. Postępy w leczeniu bardzo mnie cieszą i wiem, że bez pani doktor nie byłyby one możliwe. Dużym plusem leczenia w tej klinice jest fakt, że cała diagnostyka i plan leczenia są bezpłatne.
bibi87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 23:47

Re: Dobry ortodonta Warszawa ?

Postprzez gagarina » 30 lis 2017, o 22:17

Odświeżę temat. W necie mnóstwo zaśmiecowanych topików na temat lekarzy. Interesuje mnie ortodontka Romanik z Warszawy Centrum. Jestem z nią umówiona, ale nie wiem czy nie za szybko się zdecydowałam, bo najpierw powinnam zasięgnąć opinii właśnie. Proszę o podpowiedź.
gagarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 22:13
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]