seks z byłym mężem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

seks z byłym mężem

Postprzez smutnaja26666 » 30 wrz 2017, o 21:48

Witam byłam z mężem 8lat jednak nasze drogi się rozeszły przez ciągłe nieporozumienia mamy ze sobą 2 dzieci minęło od naszego rozwodu 5lat spotykaliśmy się tylko dwa razy w miesiącu kiedy on zabierał dzieci do siebie na weekend pisaliśmy ze sobą bardzo rzadko bardziej w sprawach dzieci przez ten czas naszego rozstania każde z nas znalazło sobie partnera z tym że ja poznałam kogoś na stałe a on którąś już z kolej chodź ostatnia i obecna dziewczyna jest nadal z nim a ja skończyłam związek ze swoim partnerem jakiś czas temu. Spotkaliśmy się ostatnio w sprawach urzędowych gdzie pojechaliśmy razem żeby załatwić wspólną sprawę i wracając w kierunku domu mój ex chciał ze mną porozmawiać więc się zgodziłam po czym okazało się że nasza rozmowa przerodziła się w coś więcej kochaliśmy się po seksie czułam się dziwnie wróciły wszystkie nasze chwile zaczęło mi go brakować zdałam sobie z tego sprawę że nadal go kocham bynajmniej tak mi się wydaje myślę o nim cały czas powoli głupieje ale nie daje mu żadnego znaku że tak się dzieje jedynie napisał mi że było to dla niego odskocznią od życia troche mnie to zabolało ale czego mogłam się spodziewać dostał tego czego chciał i tyle a ja zostałam z bólem czy jest jakaś szansa ze kiedyś zrozumie i może sam bedzie chciał ze mną być ? Nie ukrywam ze chcialabym tego co wy o tym myslicie ?
smutnaja26666
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 wrz 2017, o 21:35

Re: seks z byłym mężem

Postprzez Ewelina28 » 19 paź 2017, o 20:37

Może to okrutnie zabrzmi, ale nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. W dodatku to co powiedział na koniec było przykre i ja bym się nie nastawiała na nic poważnego.
Avatar użytkownika
Ewelina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 00:51
Lokalizacja: Łódź

Re: seks z byłym mężem

Postprzez Melania33 » 5 lut 2018, o 21:27

Dziewczyno to po co był ten cały rozwód? Moim zdaniem to Ty sama nie wiesz co chcesz. Tobie nie wyszło z tym facetem więc psujesz związek byłego z inną kobietą bo boisz się ze im wyjdzie a Ty zostaniesz sama. Szczerze to myślę że tak wlaśnie skończysz. Twój były nie chce być z tobą przeleciał Cię i wrócił do swojej Pani bo wie że tak na prawdę nie chce być z tobą. Wie jak życie z tobą wyglądało już.
Sama jestem po rozwodzie ale nigdy bym nie zwracała głowy byłemu. On miał wiele kobiet ale szczerze to nigdy nie upadne tak nisko żeby do niego wracać. Mam swój honor. A Ty co tak właściwie chcesz? Chcesz rozwodu a poźniej co? Facet układa sobie życie i ciebie to boli. Moja rada zajmij się swoim życiem a nie jego nim skończysz samą!
Ja mam szczęśliwą rodzinę teraz bo nie czekam na mojego eks. Nie po to się z nim rozwiodlam żeby teraz latać za nim.
Melania33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lut 2018, o 17:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron