ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez moli22 » 16 gru 2016, o 17:01

Ja uwielbiam kosmetyki Alterry, tanie i dobre oraz produkty marki Evree - zwłaszcza balsamy są super

Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/
moli22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 15:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 13:23

Oj tak Evree zdecydowanie polecam...
Juz kilka produktow ich mialam i sa super...
Zaluje tylko ze u mnie w rossku nie wszystko dostane

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez neda » 23 sty 2017, o 09:23

Polecam peeling do ciała skin team ( zdjęcie poniżej). Uwielbiam go za to co robi z moją skórą po jego użyciu. Świetnie pachnie ( jest kilka wersji zapachowych do wyboru), super peelinguje a przede wszystkim po peelingu skóra jest nawilżona lepiej niż po balsamie. Zostawia taki jakby lekki film, ponieważ ma w sobie nawilżające olejki.

Plusy:
- świetnie peelinguje
- nawilża skórę
-można go używać nawet przy wrażliwej skórze ( przy peelingach solnych i cukrowych miewałam podrażnienia, przy tym żadnych)
-wydajność - w zestawieniu super. Znacznie wygodniejsze niż robienie sobie samodzielnie peelingów.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
neda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 10:49

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez milla77 » 24 sty 2017, o 10:36

Ja żałuję, że w ogóle rossmana nigdzie blisko domu nie mam, mamy drogerię sekrety urody czy jakoś tak ale słaby mają wybór :/
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 24 sty 2017, o 11:14

A co to ma wspolnego z polecanym kosmetykiem?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 22:49

hmm to tak:
Szampon i mgiełka Radical - tanie i dobre
odzywka do rzes Revitacel, tusz Rimmel long lashes ze szczoteczką silikonową
podkład Cashmere
cała seria neutrogeny do ciała
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez PeggySue » 16 lut 2017, o 11:09

ja lubię kosmetyki z ziaji i bielendy do pielęgnacji, a do makijażu mineralne annabelle. Wiele tych kosmetyków nie nakładam, tak w granicach rozsądku :) jak mam zel pod prysznic to jeden w danym momencie a nie trzy rozne
PeggySue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2017, o 11:00

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez babeczka84 » 17 wrz 2017, o 20:38

mój aktualnie ulubiony kosmetyk to emulsja Lipikar Lait firmy La Roche Posay. Super nawilża skórę, uzupełnia poziom lipidów i co najważniejsze ma super skład nawet dla skóry wrażliwej:)
babeczka84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 lut 2017, o 23:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez marla_s » 18 wrz 2017, o 20:37

Odświeżę temat. Co sądzicie o tak teraz popularnym kosmetykach naturalnych? Szukam coś co nie zaszkodzi mi z moim AZS
Macie jakieś propozycje, wiecie żyjemy teraz w takich czasach, gdzie wraca natura w kosmetykach. Zero chemii.
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez ap3 » 19 wrz 2017, o 12:01

Bardzo lubię naturalne kosmetyki, ale najważniejszy jest skład, składnik który wymieniany jest jako pierwszy jest go najwięcej, uważajcie na SLS (sodium lauryl sulfate) prawie każdy kosmetyk go ma w swoim składzie, nawet te które mają w nazwie naturalne!!! Niestety firmy kosmetyczne dodają go do wszystkich swoich produktów. SLS odpowiada za pienienie i odtłuszczanie znajdziecie go także w szamponach samochodowych, płynach do mycia naczyń. Poczytajcie w internecie, to za głowę się złapiecie.... Jak chodzę do popularnych drogerii to okazuje się, że tylko 10% kosmetyków nie zawiera tego składnika... bardzo to smutne. Do moich ulubionych kosmetyków do ciała należą masła do ciała:-)
ap3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 15:12

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez madona » 19 wrz 2017, o 16:56

Evree bardzo lubię, chociaż powoli przerzucam się na kosmetyki profesjonalne takie, jakich używa się w salonach urody. Według mnie mają lepsze działanie, przynajmniej jeżeli chodzi o serum czy krem do twarzy. Sprawdźcie sobie asortyment hurtowni kosmetycznej Mimari, jakbyście były zainteresowane, mają sporo wybór, ceny w miarę przystępne.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez marla_s » 19 wrz 2017, o 22:03

ap3 napisał(a):Bardzo lubię naturalne kosmetyki, ale najważniejszy jest skład, składnik który wymieniany jest jako pierwszy jest go najwięcej, uważajcie na SLS (sodium lauryl sulfate) prawie każdy kosmetyk go ma w swoim składzie, nawet te które mają w nazwie naturalne!!! Niestety firmy kosmetyczne dodają go do wszystkich swoich produktów. SLS odpowiada za pienienie i odtłuszczanie znajdziecie go także w szamponach samochodowych, płynach do mycia naczyń. Poczytajcie w internecie, to za głowę się złapiecie.... Jak chodzę do popularnych drogerii to okazuje się, że tylko 10% kosmetyków nie zawiera tego składnika... bardzo to smutne. Do moich ulubionych kosmetyków do ciała należą masła do ciała:-)


Dobrze wiedzieć!
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez marla_s » 27 wrz 2017, o 11:25

madona napisał(a):Evree bardzo lubię, chociaż powoli przerzucam się na kosmetyki profesjonalne takie, jakich używa się w salonach urody. Według mnie mają lepsze działanie, przynajmniej jeżeli chodzi o serum czy krem do twarzy. Sprawdźcie sobie asortyment hurtowni kosmetycznej Mimari, jakbyście były zainteresowane, mają sporo wybór, ceny w miarę przystępne.


Hurtownia kosmetyków jakoś nie brzmi za dobrze. Poznałam ostatnio właścicieli sklepu Purite , którzy prawie w domowym zaciszu robią swoje kosmetyki - ręcznie! Szacun.
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 27 wrz 2017, o 22:29

Moja ciocia i wujek robią teraz sami kosmetyki. Zaczęli od mydeł, które z resztą są genialne..
Ale teraz robią kremy, balsamy czy szampony do włosów...

Ulubiony kosmetyk to rajstopy w spreyu z st.moriz, które ratują moje nogi pięknie kamuflując bliznę...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 9 paź 2017, o 22:37

Nie odważyłabym się robić sama kosmetyków, a dwa jestem zbyt leniwa... Podziwiam!
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 11 paź 2017, o 08:57

a_gatka napisał(a):Nie odważyłabym się robić sama kosmetyków, a dwa jestem zbyt leniwa... Podziwiam!
Wiesz co.. ja tam jakies maseczki w domu robie... a skoro wiedza jak.. to czemu nie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez karpandzia11 » 11 paź 2017, o 17:15

również uwielbiam włoskie kosmetyki prawdziwa rewelacja

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez margaret » 11 paź 2017, o 18:04

uwielbiam koreańskie kosmetyki

margaret
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 17:17

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez RadioProtect » 19 paź 2017, o 18:01

Polecam kosmetyki zawierające bioflawonoidy, które są silnymi przeciwutleniaczami. "Zmiatają" wolne rodniki, które działają na komórkę z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Dzięki temu kremy, które zawierają je w swoim składzie, łagodzą podrażnienia skóry.
Avatar użytkownika
RadioProtect
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2017, o 18:45
Lokalizacja: Nadarzyn

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mijanka » 20 paź 2017, o 09:01

Moim ulubiony kosmetyki jest chyba krem NIVEA. I tyle :D

Brzydka, zakompleksiona :D
Avatar użytkownika
mijanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 15:33
Lokalizacja: Słupsk

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez freya » 5 lis 2017, o 09:40

Trudno tak wymienić jeden ulubiony kosmetyk jak ma się takich wiele, nie wiem czy używałyście magic peel bielendy? to jest dla mnie hit.
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Anka123 » 8 lis 2017, o 12:18

ostatnio moimi ulubionymi są garniera, krem nawilżająco kojący na noc i żel do mycia twarzy stosowany również jako maska :) ! ostatnio też zainteresował mnie tema kosmetyków domowych, przeczytałam ciekawy artykuł na ten temat. Jeśli chodzi o moją przygodę ,to używam ostatnio szamponu naturalnego do slabych i cienkich włosów, ogólnie jestem zadowolona, ale jeśli o zapach chodzi to tak średnio :D haha Czy wy uważacie,że takie domowe kosmetyki są bezpieczne???? :)

Anka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 12:05

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez paulixx » 16 lis 2017, o 12:45

Ja wiele tego typu maseczek do twarzy i kosmetyków tego typu znalazłam w sklepie LINK i jedynie czego zaluje to fakt, ze nie znalam go wczesniej! Wiele produktów które nie są dostępne na allegro czy coś u nich w sklepie bez problemu można znaleźć więc to duży, duży plus ;)
paulixx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 12:41

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Klarissa » 19 lis 2017, o 11:48

Mi oststanio sie spodobala wcierka Jantara do wlosow, fajnie dziala, nawilza je, odzywia i w koncu nie wygladaja jak siani, z tym ze niestety pojawil sie lupiez :( Nie wiem, moze zle stosuje? :/
Kolejnym produktem jest peeling drobnoziarnisty do twarzy magic peel z bielendy, ktory szybko i skutecznie pozbywa sie martwego czy zgrubialego naskorka, a takze nawilza cere i pozbawia przebarwien. Bardzo sie z nim polubilismy :)
Do ciała podpasowal mi balsam z dove, rzadko uzywam tej marki, sama nie wiem czemu i ten balsam okazal sie fajny, napewno siegne po niego jeszcze raz :)
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 19 lis 2017, o 18:40

Rękawiczki złuszczające epiltouch.. oj jak się w końcu na nie zdecydowałam, to zdecydowanie je pokochałam... Skóra po jest rewelacyjna.
Do tego jeszcze dobre mydło i prawie w ogóle nie używam kremów do rąk...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]