nasze ulubione sprzęty

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez domi » 17 paź 2017, o 12:03

Uwielbiam wszystko co kuchenne. Sokowirówka, blender, grill elektryczny. Bez nich sobie zupełnie nie wyobrażam mojej kuchni.

domi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:51

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez Stella » 22 paź 2017, o 10:48

Moim faworytem jest zmywarka ale dodałam ostatnio jeszcze jeden sprzęt - nowe żelazko- tefal fv5648 po prostu mega funkcjonalne. Duża ceramiczna stopka, funkcja dodatkowego wyrzutu pary, prasowanie w pionie a opcja automatycznego wyłaczenia to przy moim roztargnieniu mega przydatna funkcja
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez olkaa01 » 30 sty 2018, o 09:58

Blender! Zdecydowanie blender jest moim ulubionym przedmiotem w kuchni. Wszystko mogłabym zblendować, jakby tylko dobrze smakowało ;) Odkąd go mam nie ma już u nas zwykłych standardowych zup, tylko zupy krem. Blender pierwotnie zosatl zakupiony na potrzeby przygotowania smoothie, wybrałam blender firmy KErnau. Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował polecam – w lecie świetna rzecz (w zimie zresztą też)
olkaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 11:45

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:45

Ja uwielbiam mój ekspress do kawy, szczególnie z samego rana ;)

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez trefnoknus » 17 wrz 2018, o 23:23

Moim ulubionym - zmywarka. Nie wiem jak mogłam bez niej żyć :D A i przyznam, że rachunki za wodę się zmniejszyły. Straszyli mnie na początku, że nie wyrobię finansowo na tabletki do zmywarki, ale - nie jest źle. Korzystam z sunlight i wcale nie są takie drogie, a fajnie wszystko domywają. Nie oddałabym tej wygody za nic na świecie!
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez elopomelo » 19 wrz 2018, o 13:16

U mnie też zmywarka :D można zaoszczędzić tyle czasu. Na starym mieszkaniu to tylko zlew.. i godziny w kuchni
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: nasze ulubione sprzęty

Postprzez xena » 7 gru 2018, o 13:30

Dwa male sprzęty z których korzystam praktycznie codziennie

Ekspres do kawy kolbowy - zdecydowałam się na niego zamiast ciśnieniowego z uwagi na to, że piję praktycznie jedynie ciemną kawę. Ekspres jest o wiele tańszy, poza tym mniej awaryjny. Polecam modele od firmy Clatronic, są niedrogie, mam ich ekspres od dobrych 4 lat. Żadnej awarii do tej pory podczas gdy ekspres znajomych, ktorzy kupowali w tym samym czasie co ja do tej pory popsuł sie już z 2 razy.

Blender ( również od Clatronic). Używam do zup krem, jak również i wiosną i latem do blendowania owoców z mlekiem oraz robienia koktajli.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: andrat, Bing [Bot], Google [Bot]