dobrej jakości tatuaż warszawa

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez madona » 7 wrz 2017, o 17:09

Chciałabym w najbliższej przyszłości zrobić sobie tatuaż na ramieniu, szukam dobrego studia tatuażu, najlepiej w Warszawie. Będę wdzięczna za opinie i porady. Chodzi o wzór ornamentowo-kwiatowy, mniej więcej mam wizję, jak dziara powinna wyglądać, ale wiadomo wszystko w rękach artysty.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez alex1234 » 11 wrz 2017, o 22:20

Tatuaż to poważna sprawa, masz rację kluczowy jest wybór tatuatora. Ja zakrywałam jeden nieudany tatuaż, także z własnego doświadczenia mogę napisać, żebyś naprawdę dobrze przemyślała taką decyzję.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez zaporska » 12 wrz 2017, o 23:04

Mam trzy tatuaże i jestem mega zadowolona, robiłam je w Warszawie na Wilczej, jakbyście byli zainteresowani to mogę polecić Jah Love Tatto, mają bardzo dobrych tatuatorów, utalentowanych. Ważne jest to, żeby tatuator potrafił przenieść nasz pomysł na papier, to bardzo istotna kwestia, żeby znaleźć wspólny język.
zaporska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 22:49

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez sosimply.pl » 14 wrz 2017, o 11:54

zaporska napisał(a):Mam trzy tatuaże i jestem mega zadowolona, robiłam je w Warszawie na Wilczej, jakbyście byli zainteresowani to mogę polecić Jah Love Tatto, mają bardzo dobrych tatuatorów, utalentowanych. Ważne jest to, żeby tatuator potrafił przenieść nasz pomysł na papier, to bardzo istotna kwestia, żeby znaleźć wspólny język.


Ja się zastanawiam nad tatuażem. Pomysł to chyba najbardziej istotny w tym przypadku.
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez zaporska » 15 wrz 2017, o 11:03

Pomysł jest ważny, ale osoba, która będzie Cię tatuować możne Ci doradzić w kwestii wzoru, zaproponować coś fajnego. Wiadomo, że jak nie ma się talentu plastycznego, wyobraźni takiej, to ciężko samemu ogarnąć wzór, ja mówiłam mniej więcej co chce, trochę zmodyfikowaliśmy kilka detali i wyszło super.
zaporska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 22:49

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez rafala » 19 wrz 2017, o 14:54

Lubię tatuaże, fajna sprawa, chociaż nie każdy powinien decydować się na taką ozdobę:)

rafala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 02:36

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez majkusia » 22 wrz 2017, o 21:43

Jak w Wawie to tylko Piotr Nowacki ze studia Blood & Pain Tattoo wejdz tam sobie i poogladaj... nie zwklekaj bo to super facet, ma duze doswiadczenie, nie kalkuje tylko tworzy wlasne wzory wiec jego prace sa wyjatkowe oryginalne i niepowtarzalne i kocha to co robi...
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez madona » 18 paź 2017, o 22:35

Dzięki za pomoc i wszystkie rady, jestem zapisana do Zuzi z Jah Love Tatto :)
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez izabe.lla » 28 lis 2017, o 01:09

zaporska napisał(a):Mam trzy tatuaże i jestem mega zadowolona, robiłam je w Warszawie na Wilczej, jakbyście byli zainteresowani to mogę polecić Jah Love Tatto, mają bardzo dobrych tatuatorów, utalentowanych. Ważne jest to, żeby tatuator potrafił przenieść nasz pomysł na papier, to bardzo istotna kwestia, żeby znaleźć wspólny język.


mogłabyś podesłać zdjęcia swoich tatuażów? jestem ciekawa jak wyszło :) na fejsie ich prace robią wrażenie - to trzeba przyznać :)
izabe.lla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lis 2017, o 01:06

Re: dobrej jakości tatuaż warszawa

Postprzez orszulka » 4 mar 2018, o 01:24

Jah Love kojarzę,jeszcze z czasów dawnej lokalizacji, obecnie są na Wilczej 32. To bardzo profesjonalny salon, a wybór tatuatora zależy juz od twoich preferencji, wzoru, jaki chcesz miec na ciele. Ze swej strony polecam Henia, jesli chcesz mieć realistyczny portret czy fotografię przeniesioną na skórę. :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników