Jak schudnąć ?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez pusisa » 16 paź 2017, o 20:13

ja ograniczylam cukry do minimum :)

pusisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 18:28

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Majka2312 » 16 paź 2017, o 22:38

Ja zaczęłam od zmiany menu- czyli przeszłam na zdrowe odżywianie. Obecnie pomaga mi w tym Wygodna Dieta i efekty na prawdę są super, prócz tego, że faktycznie chudnę poprawiło się też moja samopoczucie i zdrowie;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez domi » 17 paź 2017, o 12:26

Odwieczne pytanie, co? ;) Ciężką pracą - stety niestety. Szybko i przyjemnie się nie da.

domi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Adrianna27 » 18 paź 2017, o 18:17

Żadne tabletki nie pomogą Ci schudnąć jeśli nie zaczniesz odżywiać się zdrowo i nie zejdziesz poniżej swojego zapotrzebowania kalorycznego! A niektóre nielegalne tabletki (niektóre dziewczyny pewnie wiedzą o istnieniu pewnego pestycydu którego nazwy tu nie podam bo jest zbyt niebezpieczny) mogą wyrządzić krzywdę lub nawet zabić jeśli nieodpowiednio się je stosuje... Nie ma się co śpieszyć, dobrze ułożona dieta + ćwiczenia znakomicie sprawdzą się przy osiągnięciu plażowej sylwetki :)

http://detoksykacja-organizmu.blogspot.com <-- Mocne oraz zdrowe paznokcie i włosy, jędrna skóra, lepsze samopoczucie. A to wszystko tylko dzięki usunięciu toksyn z organizmu! Sprawdź sama domowe sposoby
Avatar użytkownika
Adrianna27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 18 paź 2017, o 18:04
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez rosalia » 22 paź 2017, o 13:52

Jak chodzi o odchudzanie, to moim zdaniem trzeba przede wszystkim podchodzić do tego z głową. Co z tego, że się weźmiemy za jakąś rygorystyczną dietę, skoro po miesiącu kilogramy wrócą, niewykluczone, że ze zdwojoną siłą. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę, że tak naprawdę tylko racjonalne żywienie, zmiana nawyków na stałe i aktywność fizyczna mają sens. Jeśli nie czujemy się na siłach samodzielnie za to zabrać, to dobrze jest zgłosić się do dietetyka, który nam powie co i jak. Moja siostra była tutaj: LINK i bardzo sobie chwaliła. Nie była to jakaś duża nadwaga, ale od kiedy pamiętam, od lat dosłownie chciała pozbyć się kilku kilogramów i jakoś nigdy jej to nie wychodziło właśnie do czasu aż poszła do specjalisty.
rosalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2017, o 13:46

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez kasztanek » 25 paź 2017, o 13:46

No wiadomo, że dieta to podstawa ale ja osobiście zaczerpnęłam pomocy w sklepie z odżywkami aby trochę przyspieszyć efekt ale nie na tyle mocno żeby zaszkodzić swojemu zdrowiu :) po wielu rozmowach z osobami ze środowiska zdecydowałam się na zakup w sklepie body4you.pl: Jungle girl burner- dedykowany dla kobiet, nie pobudzający za mocno a przy okazji zwiększający libido co bardzo się spodobało mężowi :P
kasztanek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 paź 2017, o 13:40

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Imka » 28 paź 2017, o 15:43

ja zdecydowałam się na pomoc dietetyka - Pani Katarzyna Gryko. Rozpisała mi smaczna dietę, wskazała ćwiczenia i widzę progress...nie chodzę głodna, a spadające kg motywują!
Imka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2017, o 15:42

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez annaen » 30 paź 2017, o 13:30

Dobranie diety i treningu, które będą ze sobą wspólnie i efektywnie działać, to najważniejsza sprawa w kwestii schudnięcia. Warto się doradzić trenera w tej sprawie.

annaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 13:13

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez toma » 6 lis 2017, o 12:24

W dzisiejszych czasach nie możemy raczej narzekać na brak sposobów na schudnięcie. Inna sprawa to motywacja ;)

toma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 lis 2017, o 12:12

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:23

Jeśli regularnie uprawia się jakiś sport to nie ma szans żeby mieć problem z nadwagą

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sanderson » 16 lis 2017, o 22:50

Żadnych tabletek i spalaczy :O Jejku, to tylko robi zamęt w organizmie. Wiecie na jakiej zasadzie to działa? Aby przyspieszyć metabolizm nasze ciało jest "podgrzewane", a już chyba nie muszę tłumaczyć, że to nie ma pozytywnego wpływu na organy...

Przede wszystkim aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Zamiast kombinować z głodówkami najlepiej zwrócić się do dietetyka i tyle

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez Jagna901 » 12 sty 2018, o 14:25

Ja różnych rzeczy próbowałam, ale najlepsza według mnie jest pomoc i wsparcie dietetyka. Już kolejny miesiąc stosuję się do zaleceń Pani Dietetyk i naprawdę jest duża zmiana. Jak tak dalej pójdzie, to będę musiała pół garderoby wymienić - już teraz dużo ubrań jest na mnie luźnych. Jestem po ciąży i poszłam do gabinetu Projekt Zdrowie, który, jak mi podpowiedziała znajoma, przygotowuje diety dla mam, które chcą powrócić do dawnej formy. Wizyty są motywujące, dobór posiłków indywidualny. Ja akurat potrzebowałam wsparcia po ciąży, ale dietetyk to dobry wybór dla każdego, kto chce zdrowo zrzucić kilka kg. Ja osobiście polecam te gabinety i tą formę pozbycia się nadmiernych kilogramów, niż jakieś tabletki, suplementy, herbatki czy drastyczne diety. Pozdrawiam!
Jagna901
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 12:41

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez agat@ » 6 lut 2018, o 14:19

Każdy ma swój sposób na odchudzanie. U mnie to przede wszystkim dużo ruchu i dieta pudełkowa lightdiet. W ciągu tygodnia cały czas staram się być aktywna. A to pójdę na basen a to na squasha. Jak mam wyznaczone posiłki to przestałam podjadać. To sie wydaje, że od podjadania się nie przytuje. Ale skubniesz coś tu i tam i kalorie lecą
agat@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 lut 2018, o 21:18

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez gastrro23 » 6 lut 2018, o 15:33

Ja wypróbowałam catering dietetyczny i opłacało się :)

gastrro23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:27

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez giuseppe34 » 7 lut 2018, o 10:34

Dokładnie, nie ma cud diety - ruch i umiar w jedzeniu to podstawa

giuseppe34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lut 2018, o 10:21

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sareneczka » 13 mar 2018, o 20:25

zmień dietę i idź na siłownię. Tylko żeby czasem nie przyszły Ci do głowy głodówki, bo przez nie tylko możesz sobie rozwalić układ trawienny. I nawet po drobnym posiłku mogą się wtedy pojawiać zaparcia, czy wzdęcia. Dlatego rozsądnie zaplanuj swoję dietę i może lepiej zakup Intestę, która wpiera układ trawienny
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 20:36

przede wszystkim duzo ruchu :happy rower, jakieś cwiczenia, basen. No i nie przesadzać z mocną dietą. Ja bym stopniowo eliminowała weglowodany a zastapiła je swieżymi warzywami, sokami itd

barb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:24

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez karolina71 » 3 kwi 2018, o 14:32

Witam,
szybko schudnać jest możliwe dzięki Phentermine. Przy jego pomocy zmniejsza się apetyt. Osobiście z jego pomocą straciłam 7,5 kilogramów za 2 miesiące. Jadłam jak zwykle ale mniej, bo nie miałam takiego apetyta już, plus wykonywanie ćwiczeń fizycznych.Więc myślę, że to prawdziwy impuls do utraty wagi. Kupiłam tutaj te pigułki all-generic-meds , co jest dobrze w tej strone że kupowałam bez recepta i bardzo szybko. Mam nadzieję, że to nie tylko mnie pomoże. Sukcesów dziewczyny!!
karolina71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 13:54

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez bolmea » 9 maja 2018, o 16:23

na silke trzeba isc !

bolmea
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 15:54

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez olejunka32 » 10 maja 2018, o 12:39

trochę sportu, jeść regularnie, bez śmieciowego jedzenia i na pewno waga wróci do normy, chyba że mamy do czynienia z jakąś chorobą, np niedoczynnością tarczycy to może być trudniej.

olejunka32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 14:39

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez anulka19999 » 10 maja 2018, o 16:14

WITAM SCHUDŁAM DZIĘKI DIECIE ĆWICZENIĄ I SILNEJ WOLI 9 KG ALE JAK TO ZAWSZE BYWA ZOSTAŁA SKÓRA I PO NAMOWIE ZNAJOMEJ SPRÓBOWAŁAM SUPLEMENTU Z FIRMY MOLECULAR PROJECT LILU NA RAZIE JEST OKI SKÓRA SIĘ TROCHĘ WKLĘSŁA ZOBACZYMY CO BĘDZIE DALEJ PO STOSOWANIU 2 MIESIĘCY
anulka19999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 17:40

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez superfoods » 22 maja 2018, o 10:38

Nie wierz w magiczne działanie żadnych tabletek odchudzających. Owszem, biorąc je zrzucisz sporo kilogramów, ale jak tylko przestaniesz je zażywać to z powrotem wrócisz do starej wagi, albo nawet przytyjesz.
Żeby schudnąć i utrzymać tego efekt należy zmienić swój styl życia. Po pierwsze konieczna jest zmiana diety na zdrowszą, tzn. dużo warzyw i owoców, kasz, ryb, zdrowych tłuszczy i ograniczenie cukru i tłuszczy trans (zauważ, napisałam "ograniczyć" a nie "usunąć" co oznacza, że od czasu do czasu można sobie pozwolić na małe niezdrowe potrawy). A po drugie - ruch. Dużo ruchu w różnej formie. Dodatkowo można zastąpić jeden posiłek koktajlem z odżywką białkową (ja bardzo lubię LINK , żeby zwiększyć podaż protein, bo one także pomagają w utracie kilogramów.
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez sareneczka » 24 cze 2018, o 12:30

Tak naprawdę jesli mamy silną wolę to bardzo ławto i szybko możemy schudnąć. Tylko też trzeba przestrzegać pewnych zasad,czyli odpowiednie posiłki i sport. Nie można się głodzić i raz jeść więcej a raz mniej. Wiadomo że początki mogą być trudne dlatego warto sobie zakupić pewne wyroby medyczne. Zdecydowanie dobrym rozwiązaniem będzie zakup Intesty, sprzyja one prawidłowej perystaltyce jelit oraz wspomaga produkcję śluzu chroniącego ściany jelit.
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez trefnoknus » 24 cze 2018, o 20:17

bardzo ważne jest dobre odżywianie. I dużo warzyw, które wspomagają proces trawienia :)
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Jak schudnąć ?

Postprzez andrea23 » 26 cze 2018, o 13:42

No właśnie nie jestem przekonana do do korzystania z usług dietetyków online. Oczywiście nie będę tutaj pisała, że nie mają wiedzy bo może i wiekszość z nich posiada dużą wiedzę, jednak moim zdaniem lepiej umówić się na rozmowę indywidualnie i stacjonarnie:
będzie lepszy kontakt
dietetyk dopasuje dietę konkretnie pod Was
będziecie pewni, że dieta będzie indywidualna a nie będzie to jedynie kalka kopiuj wklej

No i jeszcze aktywność fizyczna. Wiem, że czasami trudno jest się ruszyć jednak czasami warto jest dla naszego własnego zdrowia!

https://beautytower.pl
Beauty Tower
ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
30–126 Kraków
NIP: 9451536368
Regon: 121203637
tel. +48 12 636 03 70
e-mail: biuro @ beautytower.pl
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Google [Bot], Google Adsense [Bot]