Wątpliwości

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wątpliwości

Postprzez Natka Pietruszki » 29 paź 2017, o 21:12

Witam, mam 19 lat, miesiąc temu zerwałam z chłopakiem, do którego wracałam 3 razy. Łącznie byliśmy razem 2 lata. Tydzień temu ostatni raz z nim pisałam. Twierdził, że chce abym do niego wróciła, po czym ja odmawiałam a on się zdenerwował i stwierdził, że nigdy go nie kochałam, że nasz związek był ściemą i każdy w końcu trzeźwieje i widzi jaka jestem naprawdę. Następnie dodał, że ma już nową miłość ( choć dzień wcześniej była to tylko koleżanka), jest w trudnej sytuacji, więc jej pomaga i pożycza pieniądze, jak się zapytałam co to za sytuacja, a on, że jest w ciąży, na co ja powiedziałam, że to nie jego dziecko a on nagle, że może jednak jego i zaczął opowiadać jakie ma z nią plany na przyszłość. Nie uwierzyłam w to, bo znał tą dziewczynę 3 tyg i nawet miałam sen, że go ta dziewczyna okłamuje i ma dziecko z innym. Dobrze zrobiłam, urywając z nim kontakt i nie wierząc w jego słowa?
Natka Pietruszki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 21:01

Re: Wątpliwości

Postprzez Hadassa » 29 paź 2017, o 21:22

Wiesz, skoro ma niby dziecko z inną to znaczy że w tym czasie Cię zdradził..
Wg mnie nie wchodzi się 2 razy do tej samej wody, skoro już tyle razy zrywacie, to znaczy że nie ma sensu się męczyc...
Dobrze zrobiłaś więc z nim zrywając ;)
Ochłoń i spokojnie znajdziesz innego ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wątpliwości

Postprzez Natka Pietruszki » 30 paź 2017, o 12:57

Trochę trudno o zdradę, bo przespał się z tą dziewczyną po paru dniach kiedy z nim zerwałam. Nie widziałam przyszłości z nim, on chciał mieć kobietę, która zajmowałaby się domem, chciał już teraz mieć dziecko i wywieźć mnie do Berlina, ja chcę tu skończyć studia a na dziecko nie jestem gotowa. Mimo tych faktów i tak dalej mnie boli, znowu mi się dziś śnił, tym razem zaczął mnie całować, nie chce tych snów, staram się zapomnieć...
Natka Pietruszki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 paź 2017, o 21:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]