gadżety dla kota?

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

gadżety dla kota?

Postprzez szugaro » 9 mar 2016, o 11:43

nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy :) Poradźcie mi dziewczyny, czy warto jest kupować drapak dla małego *6 miesięcy* kotka. Na razie pazurki nie są ostre, ale zaczyna sie interesować kwiatkami, meblami i firanami. Być może to jest z nudy, więc w ramach rozrywki pomyślałam o zakupie dużego drapaka. Wasze koty lubią na nich siedzieć i bawić się? Co jeszcze potrzebne jest kotu? jak żywicie swoje mruczusie?
szugaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 mar 2016, o 14:08

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Estelle0303 » 9 mar 2016, o 11:51

Z tego co wiem to drapak się idelnie nadaje dla kotów które nie wychodzą na dwór. Mój kot wychodzi ale moja była sąsiadka musiała kupić drapal bo kot nie wychodził na dwór i jej meble drapał. Jak kupiła to miała spokój. Mój kot uwielbia bawić się kamykami albo orzechami włoskimi. Zabawki typowe dla kota go nie interesują :)
Estelle0303
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 00:16

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Hadassa » 9 mar 2016, o 12:50

Zalezy od kota. Bo moze sie okazac ze mimo drapaka ciekawsze beda meble itp

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Demeter » 14 mar 2016, o 07:43

Sama kota nie mam niestety i prędko miała nie będę, ale znajoma ma hodowlę. Z obserwacji wiem, że uwielbiają wędki zwłaszcza z piórami, po drapakach też chodzą. Absolutną furorę robi tunel z materiału, mogą ganiać się przez niego godzinami. Wszystkie te atrakcje odchodzą w kąt kiedy na horyzoncie pojawią się zwykłe kartonowe pudła. :) Na legowiskach nie śpią wolą szufladę w komodzie, pudło na szafie i tysiąc różnych innych miejsc. :)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: gadżety dla kota?

Postprzez AnnaWall » 12 kwi 2017, o 14:04

mój kot nie potrzebuje takich

AnnaWall
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 13:54

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Brabella » 14 kwi 2017, o 14:39

Z każdym kotem jest inaczej. Mam dwa i najlepiej to u nich widać. Kotka uwielbia tzw. piórka, może za nimi ganiać w kółko aż do zmęczenia. Kocur patrzy na jej zabawy totalnie obojętnie i ma w nosie wszelkiego rodzaju zabawy z człowiekiem. Najlepszą zabawę ma od czasu do czasu, kiedy ganiają się po całym domu, więc nie wierzę w uniwersalność rad - kup tylko ten gadżet dla kota, na pewno mu się spodoba :)
Brabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 kwi 2017, o 14:32

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 20:56

Kot jest indywidualistą taka prawda, każdy lubi co innego no i przede wszystkim musi mieć ochotę na coś...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Demeter » 21 kwi 2017, o 17:35

Teraz mam kocicę i bardzo lubi ostrzyć pazury o łóżko, ale tylko o nie. Na szczęście i tak jest do wymiany, a drapak już do nas jedzie, może coś to da i nowe łózko nie będzie tak interesujące.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: gadżety dla kota?

Postprzez goska96 » 10 maja 2017, o 14:28

z gadżetów dla kota to na pewno przyda się transporter, zwłaszcza ze zbliża się lato, a wtedy dużo częściej sie podróżuje
goska96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 maja 2017, o 14:23

Re: gadżety dla kota?

Postprzez redorange666 » 10 maja 2017, o 15:18

Najlepszym gadżetem dla kota jest drugi kot...i jeden drapak. Człowiek ma się nie wpierniczac i będzie spokój w domu. Do czasu kociej szajby...ale to oznaka kociego szczęścia.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: gadżety dla kota?

Postprzez teremka » 11 maja 2017, o 10:39

możesz jej kupić, ale na początek jakiś maleńki żeby zobaczyć czy w ogóle się nim zainteresuje
Avatar użytkownika
teremka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Agnieszka33 » 18 maja 2017, o 15:48

Mojego kota niestety drapak nie zainteresował, nadal woli ostrzyć sobie pazurki na kanapie, całkiem nowej :(
Agnieszka33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2017, o 15:14

Re: gadżety dla kota?

Postprzez dorota » 23 maja 2017, o 16:29

Mój kot jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomy czy i czym zechce się zainteresować. Jedno jest niezmienne. Uwielbia Snack Hairball Cat (VetExpert). To pyszne pałeczki, którymi przy okazji się bawi. Przysmak ten pomaga też w redukowaniu kul włosowych w jamie brzusznej. Takie prezenty mój kocur dostaje dość często.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Kacperska » 25 paź 2017, o 09:00

Mój kot bardzo szybko się nudzi zabawkami, więc nie kupujemy mu wyszukanych gadżetów, bo to nie miałoby sensu. Kilka piórek na sznurku wystarczy na godziny świetnej zabawy :)

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: gadżety dla kota?

Postprzez sferu1984 » 25 paź 2017, o 12:02

Hadassa napisał(a):Zalezy od kota. Bo moze sie okazac ze mimo drapaka ciekawsze beda meble itp

Fakt... mój miał piękny drapak z dodatkowym miejscem na chowanie się i innymi bajerami... jednak wolał tapetę. Drapaka użył raz bo skropiliśmy go walerianą, żeby go zachęcić. Potem już nawet chodzić po nim nie chciał, pieniądze wyrzucone w błoto.
Ale to w naszym przypadku. Młodego kota trzeba zachęcać i nauczyć, że ma drapać drapak a nie meble. Trzeba go wytresować jak każde inne zwierze.

Jeśli chodzi o zabawki to u nas sprawdziły się myszki z dzwoneczkami w środku. Niestety bardzo szybko je rozgryzał.

Granice? Nigdy żadnej nie widziałem, ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi. :knitting
Avatar użytkownika
sferu1984
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 15:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: gadżety dla kota?

Postprzez redorange666 » 25 paź 2017, o 13:16

Kota nie da sie wytresować. Można go nauczyć pewnych zachowań ale i tak będzie albo nie będzie ich wykonywał. Jak moje koty drapały to odstawaiłem je na drapak... i prawie zawsze z niego korzystają... ale krzesła w kuchni mam zniszczone. Ot taki urok kotecka.
laser jest fajną zabawką i kulka ze sreberka polecam...taka z czekolady
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: gadżety dla kota?

Postprzez fugazi » 6 lis 2017, o 17:57

Może jakiś drapak bądź inna powierzchnia na której kotek będzie mógł podrapać swoimi pazurami?

Cześć wszystkim! Polecam wam zapoznać się z moją stroną dentysta w Wałbrzychu
fugazi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 22 kwi 2017, o 13:31

Re: gadżety dla kota?

Postprzez strumyk » 15 lis 2017, o 13:44

Moja kotka bardzo lubi tunele i interaktywną zabawkę w postaci toru. :) Oprócz tego ma drapak i kilka rąk do głaskania, więc na nudę nie narzeka.

http://www.przepis-y.pl/ - idealne pomysły na obiad. :)
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: gadżety dla kota?

Postprzez laelia » 19 lis 2017, o 12:57

u nas ulubiona zabawka to gumka do włosów :) A najlepiej kilka razem spiętych (jak się kupuje to jest powiedzmy 5 na jednym sznureczku). Nie ma nic lepszego :)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Kacperska » 5 gru 2017, o 10:36

Ja już mojemu kotu zadnych zabawek nie kupuje, bo to się nie opłaca. Po dwóch dniach zabawka za 10-20zł jest do wyrzucenia, bo cała jest rozszarpana. Zaczęłam sama robić mu zabawki i o wiele lepiej sprawdza się ta metoda. Uwielbia biegać za piórkami, więc zrobiłam mu zabawkę z piór. Do tego zrobiłam mu też drapak - owinęłam specjalnym sznurkiem nogi od stołu i kot ma świetny drapak praktycznie za darmo. A stół wygląda nawet ładniej niż wcześniej:)

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Witalka » 30 gru 2017, o 02:21

zamiast inwestowac w zabawki i drapaki zainwestuj w zdrowie.. kot bedzie sie bawil przedmiotami z waszego codziennego zycia a drapak mozna zrobic samemu... jak chcesz miec zdrowe zwierze to kup mu vetaminex to mineraly i witaminy i trichocat na odklaczanie, to produkty od vetexpert.. sa najlepsze
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46

Re: gadżety dla kota?

Postprzez AnnaLis » 15 sty 2018, o 12:10

ja kotu daję różne rzeczy z domu do zabawy :) autka , jakieś plastikowe łyżeczki , butelki itd. bawi się tym jak dziecko . Chodzi mi o to , że nie zawsze trzeba inwestować żeby zadowolić zwierzaka :)

Moja ulubiona strona :https://pl.next-jobs24.com/
AnnaLis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 sty 2018, o 11:36
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: gadżety dla kota?

Postprzez DorciaMar » 27 cze 2018, o 16:01

dla mojego kota- gumki do włosów. kocie zabawki w ogóle go nie bawią. taki o, dziwak :P
DorciaMar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 cze 2018, o 15:56

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Ania567 » 17 lip 2018, o 08:32

Gumki dla włosów
sztuczna myszka
drapak ( uratowało to moje dwa fotele w pokoju oraz kanapę bo okazało sie,ze drapak jest dla kociaka o wiele bardziej interesujący niż cos innego).

Ogolnie mam bardzo rozbrykanego kota, który bawi się wszystkim co mu wpadnie w łapki ;)

https://ursynow-ame.pl/
Akademia Medycyny Estetycznej Ursynów
ul. Cynamonowa 2/U6
02-777 Warszawa
NIP: 6341656911
tel. +48 728 829 888
email: kontakt ursynow-ame.pl
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: gadżety dla kota?

Postprzez dorota » 24 lis 2018, o 17:13

Widziałam na stronie bezpieczne zwierzę lokalizator gps dla kota. Mój sierściuch tylko czeka żeby czmychnąć z domu i potem trzeba go długo czekać. Raz nawet nie wrócił na noc więc taki gsp jak najbardziej się przyda.
dorota
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2013, o 17:13
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cyouzq02, Google [Bot]