W jakim wieku komputer?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: W jakim wieku komputer?

Postprzez tolla9 » 2 lis 2017, o 18:59

Jak najpóźniej, nie ma przeproś, chociaż to w dzisiejszych czasach może być trochę trudne niestety..

tolla9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:21

Re: W jakim wieku komputer?

Postprzez harpoon » 10 lis 2017, o 21:32

Komputer i tv zdecydowanie jak najpóźniej, gdzieś było że jak dziecko nie będzie oglądało telewizji przez pierwsze 2 lata to inteligentniejsze będzie.
harpoon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2017, o 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim wieku komputer?

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:41

A po co mu wcześnie komputer? Ja wiem że teraz wszystko wcześniej, ale to jest przesada już.

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: W jakim wieku komputer?

Postprzez kameks » 13 cze 2019, o 18:45

Czy inne dzieci w tym wieku mają już komputer? Jeśli okaże się, że wszyscy mają, możesz również kupić swojemu dziecku, żeby nie było pokrzywdzone.
kameks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 cze 2019, o 18:40

Re: W jakim wieku komputer?

Postprzez donatka » 7 lis 2019, o 14:30

Klasa podstawowa, czyli wiek około 7 lato to już jest dobry wiek na komputer. Dzieciaki w tych czasach już w przedszkolu umieją obsługiwać komórkę lepiej niż starsi. Kluczowe jest jednak to jak długo dziecko gra. My swojemu prawi 8 latkowi kupiliśmy desktop gamingowy Actiny z takim bajerem, że ma podświetlaną obudowę ledami. Gra oczywiście pod naszą kontrolą ale też już zaczyna programowanie i mocno się w to wkręcił.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]