Nie do końca zaplanowany wyjazd

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez Kojag » 18 lut 2013, o 11:09

Jestem tu trochę męskim intruzem... ale jak każdy facet nie poradzę sobie bez pomocy kobiet. Tym razem nie jest inaczej.
Moja dziewczyna lubi podróżować. Chciałbym zrobić jej niespodziankę, kupić dwa bilety na lot do Francji/Włoch/Hiszpani i nic więcej nie planując, lecieć tam na weekend. Myślicie, że to dobry pomysł? Na jak długo przez wylotem moja luba powinna się o tym dowiedzieć? Dzień Kobiet w tym roku wypada w piątek - czy to dobry pomysł na prezent?
Kojag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 10:51

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:16

Jasne że to dobry pomysł a loty zabukuj sobie na expedia . com

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez Didi2125 » 27 lut 2013, o 23:41

Pomysł najlepszy!Ja uwielbiam takie niespodzianki,a do tego kocham Włochy:)Często z mężem tam bywamy,wymarzone dla zakochańców są.Twoja dziewczyna na pewno się ucieszy;)
Didi2125
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 lut 2013, o 11:31

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez bluszcz » 28 lut 2013, o 09:56

Bardzo fajny pomysł - ale radzę wiedzieć, gdzie jest na miejscu jakiś hotel, w którym przenocujecie ;) Ale niespodzianka powinna jej się bardzo spodobać :)
bluszcz
 

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez roszpunka.91 » 1 mar 2013, o 13:13

muszę wysłać mojego lubego na korepetycje do Ciebie :D
roszpunka.91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sie 2012, o 13:10

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez bikini » 4 mar 2013, o 12:05

Pomysł pierwszorzędny! Też tak chcę! :)
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:46

mój facet też kiedyś zrobił mi taką niespodziankę, ale nie w dzień kobiet tylko z okazji urodzin, wszystko zgrabnie zaplanował, atrakcje, noclegi i transport a ja na prawdę nawet się nie zorientowałam, że on coś kombinuje :P
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez vidis » 18 mar 2013, o 22:44

No do Francji bez noclegu... fiu,fiu podziwiam.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez bluszcz » 20 mar 2013, o 14:47

Kojag napisał(a):Jestem tu trochę męskim intruzem... ale jak każdy facet nie poradzę sobie bez pomocy kobiet. Tym razem nie jest inaczej.
Moja dziewczyna lubi podróżować. Chciałbym zrobić jej niespodziankę, kupić dwa bilety na lot do Francji/Włoch/Hiszpani i nic więcej nie planując, lecieć tam na weekend. Myślicie, że to dobry pomysł? Na jak długo przez wylotem moja luba powinna się o tym dowiedzieć? Dzień Kobiet w tym roku wypada w piątek - czy to dobry pomysł na prezent?

Pochwal się jak wyszło!!! :)
bluszcz
 

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez Amaretto » 21 mar 2013, o 10:47

Myślę, że to fajny pomysł. Ale osobiście wybrałabym bliższe rejony - tak aby nie napatoczyć się na żadną nieprzyjemną niespodziankę w związku z niezaplanowaną podróżą.
Pięknie i romantycznie jest na przykład nad naszym polskim morzem - szczególnie wiosną gdy morska przyroda budzi się do życia w w powietrzu jest mnóstwo zdrowego jodu.
Polecam wynająć jakieś dobre apartamenty w Świnoujściu.
Byłam tam parę lat temu i bardzo miło wspominam pobyt. Miła miejscowość i mnóstwo ciekawych miejsc do odwiedzenia ;)
Amaretto
 

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez ola.nowik » 5 kwi 2013, o 18:44

Ja też nie lubię planowanych wyjazdów z biura podróży. Wolę znaleźć na własną rękę np. tanie loty do Pekinu, potem jakiś fajny hotelik przez internet zarezerwować, poczytać nieco o kraju, mieście, itp. no i polecieć i bawić się świetnie. Takie wyjazdy zawsze są najlepsze :)

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:20 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola.nowik
 

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez Camille86 » 25 mar 2014, o 16:44

Ja kupiłam właśnie bilety na urodziny mojego narzeczonego do Barcelony!:) Jeszcze nic nie wie...powiem mu 2 dni przed;) Zabookuje hostele na te 3 noclegi na SPAM (10 % teraz płacę) i przygotuję plan wycieczki - sama jestem rozpromieniona!:) Dam Wam znać jak wyszło;)

Ostatnio edytowano 25 mar 2014, o 16:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez Astra » 26 mar 2014, o 01:12

Camille86 napisał(a):Ja kupiłam właśnie bilety na urodziny mojego narzeczonego do Barcelony!:) Jeszcze nic nie wie...powiem mu 2 dni przed;) Zabookuje hostele na te 3 noclegi na SPAM (10 % teraz płacę) i przygotuję plan wycieczki - sama jestem rozpromieniona!:) Dam Wam znać jak wyszło;)

A co bedzie jak narzeczonemu cos wypadnie i nie bedzie mogl z Toba pojechac?
To troche wg mnie ryzykowny wyjazd. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez ennie » 26 mar 2014, o 11:40

Jak mu wypadnie, to znaczy, że nic nie warty koleś ;) Żartuję oczywiście :D ja zawsze bałam się organizować takie złożone niespodzianki właśnie ze względu na takie ryzyko... Niezaplanowany wypad do restauracji to max, na co mnie stać ;p

Avatar użytkownika
ennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 11:04

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez marlon » 9 sie 2017, o 10:56

Spontaniczne wyjazdy są najlepsze moim zdaniem, chociaż zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego, no ale jak przygoda to przygoda

marlon
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2017, o 10:21

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:11

Heh, w dzisiejszych czasach nie każdego stać na taką spontaniczność. W końcu tyle rzeczy ma się na głowie.

kasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 13 wrz 2017, o 17:04

Re: Nie do końca zaplanowany wyjazd

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:18

Kapitalna sprawa takie niespodzianki. Rzadko się zdarzają, ale jeśli już to pamięta się je na całe życie.

warnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 12:04
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Yahoo [Bot]