Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Jaśmin » 3 maja 2017, o 15:34

No, ileś lat temu można było tam spokojnie wejść za darmo bez żadnych biletów. W ostatnim czasie denerwuje mnie to, że aby zwiedzić Barcelonę to musisz mieć wór pieniędzy... Camp Nou wejściówka 20€, Sagrada Familia jak chcesz wejść na wieże to 40€, każdy z domów Gaudiego na Passeig de Gracia 20€, Parc Guell płatny coś około 7€ i tak dalej... Obrobić bank najlepiej a później do Barcelony :D Barna to na pewno nie jest tania wycieczka, jeśli chcesz pozwiedzać od środka...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Postprzez laelia » 3 maja 2017, o 19:44

my w tym roku chyba pojedziemy nad polskie morze.. M. chciałby za granicę bo pogoda gwarantowana, ale nasz synek jest nadpobudliwy i moim zdaniem nie zniósłby jeszcze lotu samolotem, jeszcze według mnie trzeba poczekać z rok. I tak sobie dyskutujemy :)

Obrazek
laelia
Gadatliwa Kobietka

Postprzez kanaris » 17 maja 2017, o 18:01

Zdecydowanie za granicą. W Polsce są problemy z pogodą, ciężko jest trafić na ładną pogodę. Za granicą pogoda jest racze gwarantowana.

kanaris
Jestem tu nowa :)

Postprzez gorzno.pl » 18 maja 2017, o 22:06

Zdecydowanie w Polsce Górzno, k./ Brodnicy to idealne miejsce na Wakacje w Polsce! Brak budek z goframi, hot dogów, zapiekanek... tylko cisza i spokój pośród jezior i lasów. Wycieczki rowerowe, wędkowanie, spacery, park linowy sporty wodne i kozia zagroda, i wiele innych atrakcji. Polecam tam 3* hotel dla rodzin z dziećmi!
gorzno.pl

Postprzez dradziszewska » 22 maja 2017, o 09:43

W każde wakacje staram się pojechać gdzieś za granice choćby na tydzień. W ciągu roku gdy zbliża się dłuższy weekend z wiedzam Polskę. Muszę przyznać, że z roku na rok jest coraz gorzej bo z jednej strony jest chęć zwiedzenia nowego kraju a z drugiej powrót do miejsc z którymi wiążą się tak cudowne wspomnienia.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka

Postprzez żarówka » 9 cze 2017, o 15:17

My z rodziną co roku do Kołobrzegu zawsze sobie jeździmy. Korzystamy zawsze z noclegowo.pl, bo tam już nawet za 18 zl na dobe można znaleźć fajny nocleg.
żarówka

Postprzez ola.makowska » 14 cze 2017, o 14:29

Ja zdecydowanie za granicą. Ze względu na pracę mojego męża mogę jeździć na urlop tylko we wrześniu, a w Polsce niestety wtedy kiepsko z pogodą :/
ola.makowska

Postprzez marlon » 9 sie 2017, o 10:29

Również uważam i potwierdzam dzięki mojemu doświadczeniu podróży po Polsce, że mamy tyle pięknych miejsc, których jeszcze nie poznaliśmy, a większość ludzi myśli tylko o tym, żeby gdzieś za granicę wyjechać, wstyd..

marlon

Postprzez kasia » 13 wrz 2017, o 17:15

Wakacje w Polsce są najlepsze moim zdaniem. Niczego nam przecież nie brakuje - góry, morze, jeziora.

kasia

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:30

Spędzam czasem w Polsce, a czasem za granicą i ma to w obu wypadkach swoje plusy i minusy. Jak wszystko ;)

fargo

Postprzez warnna » 13 lis 2017, o 12:32

Polska ma tak wiele do zaoferowania, że naprawdę nie starczyłoby życia żeby ją odkryć.

warnna

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]