MyWonderBra opinie - warto? ktoś miał?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

MyWonderBra opinie - warto? ktoś miał?

Postprzez nikita200wwa » 12 lis 2017, o 13:55

Heloł

Od pewnego czasu mega modne są wśród dziewczyn biustonosze samonosne z wiazaniem z przodu.. tzn nie takie zwykle zapiecie,tylko taki hm...jakby gorset? nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Poki co widze,ze wlasnie ta firma jest najbardziej popularna . czesc dziewczyn sie "jara" chyba glownie dlatego,ze sciaga piersi do siebie,jednak jestem ciekawa jak to sie trzyma? Kupilam na zalando sukienke na sylwka, ma dosyc duzy dekolt wiec chcialabym aby piersi ladnie sie uksztaltowaly,ale ma gleboki tez dekolt z tyłu - wiec bez samonosnego sie nie obejdzie;/ Bede wdzieczna za opinie,bo :pisze: :girlactive
Avatar użytkownika
nikita200wwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 lis 2017, o 13:25
Lokalizacja: Warsaw

Re: MyWonderBra opinie - warto? ktoś miał?

Postprzez VeraWercia12 » 12 lis 2017, o 18:10

Oj też chętnie się dowiem , jak to jest z tym biustonoszem. Ciekawe,czy HIT czy KIT :)
Nie wszystko przecież co jest modne w necie jest skuteczne :) widziałam filmik z dziewczyną jak pociąga za te sznurki no to rzeczywiście zebrało jej biust na maxa... ale sama nie wiem ... mniejszy biuścik z pewnością jest prościej okiełznać takim biustonoszem , ale ja mam D więc nie wiem czy to by się sprawdziło :szukaj:
VeraWercia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lis 2017, o 14:23

Re: MyWonderBra opinie - warto? ktoś miał?

Postprzez sosimply.pl » 13 lis 2017, o 14:07

VeraWercia12 napisał(a):Oj też chętnie się dowiem , jak to jest z tym biustonoszem. Ciekawe,czy HIT czy KIT :)
Nie wszystko przecież co jest modne w necie jest skuteczne :) widziałam filmik z dziewczyną jak pociąga za te sznurki no to rzeczywiście zebrało jej biust na maxa... ale sama nie wiem ... mniejszy biuścik z pewnością jest prościej okiełznać takim biustonoszem , ale ja mam D więc nie wiem czy to by się sprawdziło :szukaj:


Zaciekawiłyście mnie tą firma. Czekam na jakieś recenzje
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]