jestem lesbijka, kolezanka chyba tez sie we mnie kocha

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

jestem lesbijka, kolezanka chyba tez sie we mnie kocha

Postprzez anonimowa_dziewczyna » 18 lis 2017, o 22:12

Czesc, zaczne od tego ze mam 13 lat i licze ze wszystkie komy to nie beda hejty i inne takie, tak wiec jestem w 7 klasie a ok. od 3 (wiem strasznie dlugo) podoba mi sie pewna kolezanka no i mam wrażenie ze od 4 klasy ona zaczela to odwzajemniac tzn. zaczelysmy sie kumplowac i teraz jesteśmy prawie bff, ogolnie to jestem lubiana w klasie, ale ona jakby podchodzi do mnie czesto, pisze do mnie w miare ale nie znamy jakby swoich tajemnic, przytula sie do mn no i u nas w klasie generalnie sie to nie zdarza ale w sumie u nas zadna dziewczyna nie ma chlopaka wiec.... no w każdym razie mam wrazenie ze ona tez chcialaby zrobix pierwszy krok ale sie boi no bo zadna nie jest do konca pewna, nie mam tez info zeby ktos jej sie podobał ale z jej bff mam chyba jeszcze lepszy kontakt, a mam wrazenie ze ta dziewczyna czasem chcialaby jakby zeby niee bylo tej jej bff i spedzac wiecej czasu ze mna. Mam nadzieje ze ktos rozumie bo sie rozpisalam... No i nie wiem co robic, ktos podpowie?
anonimowa_dziewczyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2017, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]