ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 20 lis 2017, o 15:21

Miałam tak samo, też je uwielbiam :) świetny efekt i to natychmiastowy, bez czekania tygodnia jak w przypadku masek do stóp.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez reika » 23 lis 2017, o 08:21

Ja z racji cery wrażliwej i naczynkowej staram się dobierać kosmetyki tak by w pełni odpowiadały potrzebom mojej skóry. Zakupy robię najczęściej w Mimari ( moja znajoma prowadzi salon kosmetyczny i tam się zaopatruje - przy okazji i ja korzystam ). Na ich stronce jest cały dział z produktami do typowej pielęgnacji w domu. A jakość kosmetyków - świetna. Cent rozsądne, szybka realizacja zamówienia to kolejny plus :)
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Ludwika » 23 lis 2017, o 14:23

Nie potrafiłabym się obyć bez kremu, a jeśli chodzi o kosmetyki kolorowe to bez różu z Bourjois.
Ludwika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 mar 2016, o 11:19

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 24 lis 2017, o 15:16

Oj tak, fajny jest. :)
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez sareneczka » 20 gru 2017, o 17:16

ja polubiłam mój nowy krem Remescar na cienie i worki pod oczami. Właśnie takie powinny być kremy, po których od razu widać efekty użycia. Cieszę się, że ten udało mi wyszukać bo w lato będę mogła zrezygnować z ciemnych okularów, bo już nic nie będę musiała ukrywać :)
sareneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 gru 2017, o 17:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Klarissa » 17 sty 2018, o 16:54

Ja polubilam szwecka marke barnagen, balsam i zel pod prysznic rewelacja. Fajnie sie tez sprawdza krem do rak neutogeny, mega szybko sie wchlania co dla mnie jest oooogromna zaleta. Ze znanych mi od dawna marek lubie buelende, a szczegolnie zelowe maski jelly mask, rozowa utranawilzajaca swietnie nawilza i blyskawicznie likwiduje wrazenie napietej skory.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MagdaM » 20 sty 2018, o 10:30

Ja polecam produkty do makijażu polskich producentów jak Freedom,Wibo zmywacze Isana oraz lakiery hybrydowe Nail Polish.
MagdaM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2018, o 10:12
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anielka99 » 13 lut 2018, o 15:55

Kosmetyki to bardzo ogólny temat ;) Używam kosmetyków Hairtalk Exstension, jednak one są przeznaczone do pielęgnacji włosów przedłużanych.

szkolenia- przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą hairtalk extensions
anielka99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 15:42

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez anika89 » 16 lut 2018, o 16:58

ja lubie najprostsze, robione na bazie ziól kosmetyki, nie sa inwazyjne i niewiele kosztuja

anika89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 16:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez laurabrodnicka » 22 lut 2018, o 13:15

Moje ulubione kosmetyki to zdecydowanie cała kolekcja lakierów do paznokci i pyłków :) Nie oddałabym jej za nic w świecie :)

laurabrodnicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lut 2018, o 13:12

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Fryda » 26 lut 2018, o 13:16

Mam swoje ulubione kosmetyki które kupuje regularnie pewnie tak jak większość osób ale od czasu do czasu sprawdzam jakiś nowy kosmetyk co mi akurat zachciało się kupić.
Fryda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lut 2018, o 13:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 26 lut 2018, o 23:12

Fryda a co ciekawego jest Twoim ulubionym ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:37

Wszystko od Floslek, kremy dla całej rodziny i każdej cery!
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aknel » 13 lip 2018, o 23:23

Ostatnio moim ulubionym zestawem stał się duet krem + balsam NEUTROGENA Hydro Boost. Kosmetyki te są idealne na letnie dni. Krem ma lekką, żelową konsystencję. Bez problemu się rozprowadza, szybko wchłania i najważniejsze,nie zostawia tłustej warstwy. Moja mieszana cera go pokochała. Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to będzie przyjaźń na długo, a przynajmniej na letnie miesiące. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, dostarcza mojej skórze odpowiedniego nawilżenia. Krem nadaje się pod makijaż, nie zmniejsza jego trwałości. Wielkim plusem jest jego delikatność, nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha. Spokojnie mogę go użyć na skórę wokół oczu. Nic złego się nie dzieje,a wręcz przeciwnie działa z nią cuda. Skóra jest gładka, elastyczna, odpowiednio nawodniona. Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, nie mogłam lepiej trafić.
Używam też balsamu z tej serii. Kosmetyk również świetnie się spisuje. Choć na początku obawiałam się, czy sobie poradzi z moją kapryśną skórą, nie zawiodłam się. Balsam szybko przynosi ulgę, niweluje napięcie, dobrze nawilża i uelastycznia moja skórę. Do tego ma piękny, nieduszący zapach oraz lekką konsystencję. Kosmetyk bez problemu się rozprowadza, szybciutko wchłania i za to daje mu wieeelki plus. Chwilę po rozsmarowaniu mogę zakładać ubrania i wyjść z domu. Efekt nawilżenia utrzymuje się przez cały dzień. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków. Z czystym sumieniem polecam.
aknel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lip 2018, o 23:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez krysia1987 » 16 lip 2018, o 22:01

Również polecam kosmetyki Neutrogena Hydro Boost. Używanie ich to czysta przyjemność. Piękny, świeży i przyciągający zapach, który długo utrzymuje się na skórze. Szybkie wchłanianie pozostawiając skórę gładką jak jedwab. I najważniejsze super pomoc dla suchej skóry.
Będąc ostatnio na basenie bardzo podrażniłam i wysuszyłam skórę. Z pomocą przyszła Neutrogena hydro Boost , która utuliła moją skórę i przywróciła prawidłowe nawodnienie. Jeśli miałabym coś polecić, to tylko Neutrogena .
krysia1987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lip 2018, o 21:22

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Amalaya_7 » 25 lip 2018, o 15:50

Maska ze śluzem ślimaka L'Biotica. Skóra nigdy nie była tak dobrze odżywiona i nawilżona.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Bires » 23 sie 2018, o 08:37

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne najbardziej , najcześciej produkcji japońskiej, są świetne i idealnie nadają się do mojej cery, gdyż mam bardzo wrażliwą ;/ polecam wam trochę o nich poczytać , bo są naprawdę dobre:)

Bires
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 08:30

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 28 sie 2018, o 22:50

Pomadka nawilżająca eos z malinami... Wg mnie najlepsza

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez guszek_87 » 4 paź 2018, o 19:22

W sumie trudno tak wskazać jeden konkretny... Wydaje mi się, że mam przynajmniej 4, które mogłabym na szybko wymienić, ale ostatnio zachwyciłam się eliksirem do ciała Camellia Oil od Bielendy. Bardzo fajnie nadaje blask skórze :)
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez espanka » 5 paź 2018, o 09:55

Trafiłam na doz.pl na fajną serię kosmetyków enilome, tylko na doz można je dostać, w serii jest sporo masek ale też kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Mają dobre składy, te których ja używałam są bez SLS, barwników też mogą być przez alergików uzywane.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez honokrol » 23 lis 2018, o 15:51

żel sunew med rozpuszczający naskórek, kupuje w sklepie internetowym SPAM, maja fajne kosmetyki polecam

Ostatnio edytowano 23 lis 2018, o 16:47 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
honokrol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2018, o 15:42

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 27 lis 2018, o 14:51

espanka napisał(a):Trafiłam na doz.pl na fajną serię kosmetyków enilome, tylko na doz można je dostać, w serii jest sporo masek ale też kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Mają dobre składy, te których ja używałam są bez SLS, barwników też mogą być przez alergików uzywane.


Tam masz w ogóle bogatą ofertę dermokosmetyków z różnych półek i zwykle w dobrej cenie.
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Restira » 29 lis 2018, o 14:13

Ostatnio kupiłam sobie kosmetyki japońskie na bazie naturalnych składników. W 100 procentach mogę polecić, są naprawdę świetne i idealnie nadają się do mojego ciała:) Na pewno będę do nich wracać. Polecam sprawdzić je ze swojej strony.

Restira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 14:10

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez WerkaSwo067 » 30 lis 2018, o 04:12

Jeśli chodzi o kosmetyki do ciała to moim faworytem jest balsam Ozcosmetics z naturalnymi olejkami. Dodatkowo zawiera CBD, który łagodzi na bóle menstruacyjne. Dla mnie ideał :)
WerkaSwo067
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2018, o 04:07

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Jinka » 25 sty 2019, o 23:14

Bardzo fajne są kosmetyki Neo Make up, kupiłam parę rzeczy i jestem zadowolona, podkład nie wysusza mi skóry , fajnie się rozprowadza i jest bardzo trwały.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]