Zakochanie?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Zakochanie?

Postprzez Bobeczek » 25 lis 2017, o 15:13

Witajcie, mam problem. Miesiąc temu złożyłam wypowiedzenie w pracy. Mam w pracy kolegę na innym dziale,który zawsze jest uśmiechnięty. Gdy dowiedział się o moim odejściu tego dnia przyszedł do nas smutny. Gdy zaczęliśmy gadać powiedział,ze szkodą ze odchodzę.przy kolezankach powiedzial,zeby mnie nie wypuszzali.Przez innego kolegę chciał chciał dowiedzieć czemu odchodzę.sam się nie zapytał. A w ostatnim tygodniu pytał ze dwa razy czy odchodzę i podkreślał,ze skoda ze odchodzę.pytał czy dostałam odpowiedź z rekrutacji. No i ostatniego dnia mówił żebym spróbowała wrócić, ze nawet jak znowu zloze wypowiedzenie to mnie tu juz nie bedzie,a inni niech mysla co chca.
Bobeczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 15:11

Re: Zakochanie?

Postprzez Molly22 » 25 lis 2017, o 15:59

Bardzo możliwe. Zapytaj wprost, dlaczego tak mu zależy, byś nie odchodziła. :)
Molly22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 22:30

Re: Zakochanie?

Postprzez kalineczka » 26 lis 2017, o 21:54

Nawet jeśli tak Cię lubi, to przecież może Cię zaprosić na kawę po pracy i nawet jak już Cię nie będzie w tej firmie... co nawet byłoby lepsze, bo z romansowaniem w pracy to różnie bywa.
kalineczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lis 2017, o 21:45

Re: Zakochanie?

Postprzez strumyk » 27 lis 2017, o 12:24

Dokładnie, romans w pracy z reguły źle się kończy dla jednej ze stron. :) Zapytaj go wprost, dlaczego tak strasznie mu szkoda, że odchodzisz, możesz nawet zapytać, czy będzie tęsknił? :D Dodaj, że kontakt się nie musi zakończyć, w końcu to tylko praca, a znajomości zostają a długo. Zaproponuj spotkania, rozmowy, może się chłopak w końcu wygada o co mu tak naprawdę chodzi. :)

http://www.przepis-y.pl/ - idealne pomysły na obiad. :)
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Zakochanie?

Postprzez Scarlett » 27 lis 2017, o 16:29

Jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, a może i jest, to zdecydowanie zgadzam się, że lepiej, że zmieniasz pracę :) Ja ogółem jestem zdania, że ze współpracownikami najlepiej nie wchodzić w zbyt zażyłe relacje, czy to romantyczne czy nie. Jakoś doświadczenie pokazuje mi, że nic dobrego z tego nie wychodzi. Chłopak wydaje się nieśmiały, wiec może będziesz musiała pociągnąć sprawę ;)
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Zakochanie?

Postprzez Bobeczek » 27 lis 2017, o 20:04

Najgorzej ze ja też jestem nieśmiała;p no wiadomo ze ta naszaznajomość nie musi się już zakończyć, Bo często tak bywa ze dopiero jak kogoś "tracimy"i Nie możemy bdz niego żyć,robimy wszystko by to spotkać.mam nadzieję ze tak bd w naszym przypadku.. Bo nie mogę przestać o Nim myśleć.
Bobeczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 lis 2017, o 15:11

Re: Zakochanie?

Postprzez dorudus » 27 gru 2017, o 19:20

zawsze da sie odroznic zakochanie od np zauroczenia !

dorudus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2017, o 17:42

Re: Zakochanie?

Postprzez marzanna » 31 sty 2018, o 21:44

Ciekawa jestem czy coś z tego wyszło?:) Umówiliście się?
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29

Re: Zakochanie?

Postprzez karinos » 27 lut 2018, o 13:23

Też jestem ciekawa!
Swoją drogą zastanawiam się czy takie randki z internetu mają sens? Bo
na przykład na stronach z ogłoszeniami towarzyskimi SPAM jest sporo ludzi
pytanie tylko czy są oni odpowiedni do stworzenia prawdziwego związku?
Zakochanie to piękny okres i naprawdę aby stworzyć coś wyjątkowego trzeba do tego dwojga:)

Ostatnio edytowano 7 gru 2018, o 18:43 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karinos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 paź 2017, o 16:52

Re: Zakochanie?

Postprzez bger » 1 mar 2018, o 14:02

Porozmawiaj, rozmowa jest kluczem. nie wiem, jak osoby z forum mają to odgadnąć ;)

bger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 mar 2018, o 14:00

Re: Zakochanie?

Postprzez babeczka » 11 mar 2018, o 20:38

Faktycznie to ciekawe jak ta sprawa dalej się potoczyła? czy dziewczyna zrezygnowała z tej pracy? czy rozmawiała z chłopakiem? jakoś nie daje znaku życia i nawet się nie pochwali co się dalej stało?.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Zakochanie?

Postprzez Marzenna » 16 mar 2018, o 13:12

Pewnie obydwoje już tam nie pracują? ;-)
Marzenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 11:31

Re: Zakochanie?

Postprzez baga55 » 20 kwi 2018, o 08:54

Kurcze, czemu ludzie nie odpisują jak ta się skończyła ich historia? Jestem teraz mega ciekawa, czy sa razem czy nie i w ogole...

Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną.
K. Wierzyński
:roll: :) :D
baga55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 08:45

Re: Zakochanie?

Postprzez lewy82 » 11 maja 2018, o 12:18

Scarlett napisał(a):Jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, a może i jest, to zdecydowanie zgadzam się, że lepiej, że zmieniasz pracę :) Ja ogółem jestem zdania, że ze współpracownikami najlepiej nie wchodzić w zbyt zażyłe relacje, czy to romantyczne czy nie. Jakoś doświadczenie pokazuje mi, że nic dobrego z tego nie wychodzi. Chłopak wydaje się nieśmiały, wiec może będziesz musiała pociągnąć sprawę ;)



W pełni się zgadzam romans w pracy nic dobrego nie wróży,a najlepiej musisz sama go zapytać co mu tak smutno.

lewy82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]