PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Jaśmin » 26 wrz 2017, o 16:38

Hadassa napisał(a):Jasmin
Dla taty to może jakas miniaturke kultowego samochodu.. ale jakas fajna replike..
A dla Jose moze bilety na mecz?? Gra na konsoli czy na kompie??


Fajne pomysly!!!

Jose gra na konsoli, ma juz wszyskie gry swiata wiec to na pewno odpada :D

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 27 wrz 2017, o 08:42

Nie wiem jak przy konsoli.. ale np do kompa mozna dokupic kierownice itp ;) nie wiem czy tu można dokupic cos poza padami ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Kacperska » 24 paź 2017, o 10:45

Może portfel? Myślałam, ze to nie jest dobry pomysł na prezent, póki sama nie dostałam ślicznego portfela.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez tolla9 » 2 lis 2017, o 18:29

Ja już powoli nie mam pomysłu na świąteczne prezenty. Tym bardziej, że zjeżdża się cała rodzina ;)

tolla9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2 lis 2017, o 18:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez ZnamCieDobrze » 6 lis 2017, o 02:56

Na pewno fajnym DODATKIEM i wypełnieniem do prezentu będą np. skarpety INNE NIŻ WSZYSTKIE które znajdziecie tutaj: sklepintenso.pl
ZnamCieDobrze
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lis 2017, o 02:54

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez wenus28 » 21 lis 2017, o 16:43

Ale to nadal tylko skarpety i nawet jesli one sa inne niż wszystkie to raczej się na nie nie skuszę. Powoli zaczynma już myśleć o prezentach, ale to tylko rozglądanie się i wyłącznie dla dzieci. Spodobały mi się w SPAM takie namioty i drewniane zabawki. Ten wózek dla lalek moja córka by sie ucieszyła znajdując go pod choinką. jednak muszę się jeszcze zastanowiń, czas jeszcze jest i teraz zakup to żaden problem, ale te pomysły faktycznie maja fajne i o właśnie są inne niż wszystkie.

Ostatnio edytowano 22 lis 2017, o 23:54 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez laelia » 22 lis 2017, o 12:06

aaa nie cierpię reklam w postach ale ten sklep w powyższym poście jest cudooowny!

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez a_gatka » 24 lis 2017, o 15:04

Ja bardzo lubię zestawy kosmetyków i cieszę się nimi zawsze. Moja siostra to samo, więc na pewno ucieszy się, jak jej wybiorę coś z zestawów Swederm. Jak by mi jakiś Mikołaj chciał podarować, to tu znajdziecie inspiracje https://naturmedicin.pl/kategoria-produktu/prezenty/ <3

Obrazek
a_gatka
 

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez kiocafe » 24 lis 2017, o 15:48

Moim zdaniem fajnym pomysłem będzie koszulk z nadrukiem, najlepiej zaprojektowanym przez Ciebie i spersonalizowanym.

kiocafe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 wrz 2017, o 11:58

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Czekotubka93 » 26 lis 2017, o 14:09

Mojemu mężczyźnie kupię szachy, bo od zawsze marzy o własnych, siostrze myślę kupić tablet graficzny Wacom, wdziałam różna modele na media expert. Nie wiem tylko co tacie kupić, jakieś podpowiedzi? :)
Czekotubka93
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 19 lis 2017, o 14:18

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Scarlett » 27 lis 2017, o 16:35

Ja póki co mam dla siebie bombkę z Neonail: READY TO GLOW ;) O to zadbałam, to można myśleć nad resztą :)
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez soczekpomidorowy » 28 lis 2017, o 14:34

Jaśmin napisał(a):Mi sie akurat zlozyly urodziny obojga rodzicow i meza, maja w przeciagu miesiaca wszyscy troje :P Mamie wiem co podarowac bo kobiecie zawsze jest prosciej ale tacie i Jose zupelnie nie wiem...

Tata uwielbia motoryzacje, jest strasznie zafiksowany na punkcie samochodow, to jego najwieksza pasja.

Natomiast José lubi gry wideo, rozne nowinki techniczne i pilke nozna. Dawalam mu juz w prezencie ubrania, ostatnio dostal koszulke i kubek forum na ktorym pisze od kilkunastu lat i rozne takie drobiazgi. Na urodziny chcialabym mu dac cos fajnego tylko niestety nie wiem co...


Jeśli tata lubi czytać, to z motoryzacji polecam książkę Jacka Ewinga "Szybciej, wyżej, dalej. Skandale Volkswagena". To jest książka o tej głośnej aferze Volkswagena, że oni coś tam montowali w samochodach specjalne urządzonko, które fałszowało pomiary poziomu spalin. Czyli wg pomiarów to były super ekologiczne samochody, a w rzeczywistości spalin było tyle co od Poloneza :D A potem po kilku latach sprawa wyszła na jaw bo któryś student zczaił i razem z kumplami i profesorem zrobili swoje badania. Myślę że dla taty będzie to optymalny prezent :)
Avatar użytkownika
soczekpomidorowy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 15:51

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Pomarańczka » 30 lis 2017, o 19:04

Masakra, totalnie nie mam pomysłów w tym roku. Myślę o ubraniach dla rodziców, brat zażyczył sobie grę a dalszej rodzinie po prostu jakieś fajne słodycze (tylko to póki co upatrzyłam w Manufakturze Czekolady mają przepiękne zestawy prezentowe - nawet czekolada z banderolą świąteczną będzie okej dla jakiegoś wujka :D)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Otylia » 5 gru 2017, o 14:55

Może portfel bądż LINK Myślę, że się przyda.

Ostatnio edytowano 11 gru 2017, o 16:40 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK

De ża wi
Otylia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 18:49

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 11 gru 2017, o 16:40

Cos mało tu pomysłów, a świeta za pasem ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez qqlee93 » 11 gru 2017, o 22:11

Boże, już 11 grudnia, a ja z prezentami dawno za tzw. murzynami... Odwlekam i odwlekam ten temat, z myślą, że może samo się kupi :P a tu dupa no.. Moje myśli krążą nad takimi bujaczkiem. LINK Myślicie, że fajny prezent czy to tylko leży w domach dzieci ? Ja osobiście bym jeździła, ale by się złamał pewnie pode mną. :(

Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 00:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: prosimy o zdjecie a nie link
qqlee93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 gru 2017, o 21:56

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Olusiaa » 13 gru 2017, o 15:35

Ja tak, dla TŻ akcesoria do siatkówki, bo w pracy wraca do grania, mają jakąś drużynę, ochraniacze i takie tam, dla siostry książkę po angielsku, bo musi ćwiczyć język, myślę o czymś w stylu Dana Browna, żeby było wciągające i na 100% przeczytała, a nie rzuciła w kąt jak jednego zdania nie zrozumie, a dla rodziców chyba fotoksiążkę, już im miałam zrobić w październiku jak tata miał urodziny, ale reszta rodziny mi za długo zdjęcia dosyłała :/ teraz już mam to w nosie, jest 13 grudnia, jak nie doślą, to ja im wybiorę żenujące zdjęcia, ale ile można czekać…
Olusiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 17:19

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez kochamzakupy » 14 gru 2017, o 17:42

Olusiaa, a gdzie zamawiasz fotoksiążkę, bo ja właśnie też zamówiłam na święta gadżety z foto na pracowniczą wigilijkę, ale jeszcze mi nie przyszły. Tak poza tym to mam już kupione:
1) szczotkę elektryczną dla faceta
2) voucher do kosmetyczki dla teściowej, bo ciągle narzeka, że nigdy w życiu nie była u kosmetyczki
3) profesjonalny zestaw szkicownik, ołówki i pastele dla siostrzenicy, bo jest taką małą artystką

Ciężko jest znaleźć słowa, kiedy człowiek ma naprawdę coś do powiedzenia.
Erich Maria Remarque – Trzej towarzysze
:pisze: :kwiatek :witch
Avatar użytkownika
kochamzakupy
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 sie 2017, o 16:07

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Olusiaa » 15 gru 2017, o 15:37

Kochamzakupy, w Kserkopie. Jakie fotogadżety robiłaś? Ja w zeszłym roku jeszcze zamawiałam kartki świąteczne takie, które jako firma wysyłaliśmy dla kontrahentów, wyszły fajnie, więc teraz się skusiłam na coś nie służbowego :)
Jeszcze dla rodziców TŻ dzisiaj dokupiłam, teściowi nalewkę, a teściowej kosmetyki, wiem, że tak trochę standardowo, ale TŻ inwencją się nie szczyci, a ja już nie mam kreatywnych pomysłów.
Olusiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 17:19

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez marlenksa » 4 sty 2018, o 19:54

no pewnie ze tak moje panie to jej sprawa :)

marlenksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sty 2018, o 19:09

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez roksana0592 » 8 sty 2018, o 21:50

Dla mnie dobrym prezentem może być również fotoobraz :) nie wiem jak Wy ale ja często jak nie mam pomysłu to kupuję takie rzeczy :) są to pamiątki :) w dzisiejszych czasach ludzie mało dają takich prezentów, które mogłyby wzbudzić wspomnienia w innych :) fotoobrazyinfo.pl/
roksana0592
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sie 2017, o 22:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Pomarańczka » 29 sty 2018, o 18:32

JAkie macie pomysły na walentynki?

Ja rozważam pad z czekoladowego warsztatu. Mój facet to maniak gier, a żeby go odciągnąć mogę mu zrobić psikusa :witch
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez milena526 » 1 lut 2018, o 15:22

Mamy z przyjaciółką taką drobną tradycję, że na urodziny, święta i inne okazje dajemy sobie drobne upominki. Tak po prostu, żeby było coś symboliczne. 2 tygodnie temu miała urodziny i kupiłam jej świecę sojową zapachową, wykonaną naturalnie hand made. Zamówiłam ją na stronie LINK. Tam mi się spodobała, że już moje zamówienie wkrótce do mnie dotrze. Myślę, że to fajny pomysł na prezent.

Ostatnio edytowano 9 lut 2018, o 00:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
milena526
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 17:18

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez MayThai » 6 lut 2018, o 16:11

Bezpiecznym pomysłem jest zaproszenie na masaż tajski. Prezent można wykorzystać w ciągu trzech miesięcy od daty wystawienia. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Warto chociaż raz wybrać się do profesjonalnego studia masażu i odczuć na własnej skórze, jak to jest.

MayThai
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 15:59
Lokalizacja: Kraków

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Hadassa » 9 lut 2018, o 00:03

Nie obchodzimy, więc pewnie jakaś pierdółka, typu lizak czekolada itp ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]

cron