Czy zachowanie mojej koleżanki wobec syna jest normalne ?co

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Czy zachowanie mojej koleżanki wobec syna jest normalne ?co

Postprzez Ewaa39 » 3 gru 2017, o 16:55

Hej mam koleżankę ogólnie bardzo ją lubię ale no nwm czy jej zachowanie jest normalne robicie podobnie? Wczoraj byłam na zakupach z dwiema koleżankami a ona wzięła syna po to żeby łąził tam z nami cały dzień nie pytałam się dlaczego. Syn jej tylko co chwile pytał czy może iść do domu a ona że nie, ma chodzić z nami . W sumie nie moja sprawa więc nic nie mówiłam było to nawet zabawne Nie wiem czy miał karę czy co ale wygladało to dość komicznie. Na koniec dnia koleżanka mówi mu jeszcze że jutro idzie do fryzjera i czy się z nią wybierzemy ja i koleżanka nie miałyśmy czasu więc odmówiliśmy ona coś tam pomarudziła chwile i jak wracaliśmy zaczęłą się z synem kłócić bo cos tam mu powiedziała że pójdzie z nią bo sama nie chcę iść i zaczęłą się awantura.. NO rozumiem jej syn trochę przesadził ale koleżanka też go tak ciągać wszędzie nie powinna miałyście kiedyś podobne sytuacje? mój syn jest w jego wieku ale takich problemów nie mam.
Ewaa39
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 gru 2017, o 16:48

Re: Czy zachowanie mojej koleżanki wobec syna jest normalne

Postprzez xKlaudiax » 6 gru 2017, o 16:00

Ile ten syn ma lat? Bo to kluczowe pytanie. Jeśli jest w takim wieku, że jakby nie poszedł z nią, musiałby zostać np. z tatą i ogólnie nie miała go z kim zostawić, to wyjaśnia, czemu go ze sobą ciągnie.
xKlaudiax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 gru 2017, o 15:50

Re: Czy zachowanie mojej koleżanki wobec syna jest normalne

Postprzez Aga Kornacka » 19 gru 2017, o 15:16

Dokładnie, pytanie w jakim wieku jest dziecko i czy ma je z kim zostawić. Jeśli nie, trudno się dziwić, że nie chce się izolować i bierze syna ze sobą. Lepsze to, niż by miała go wciąż z kimś zostawiać :)
Aga Kornacka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 12:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]