Dobry materac?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Dobry materac?

Postprzez gabi10 » 8 lis 2017, o 14:52

Hej. Zastanawiam się nad kupnem mojemu dziecku nowego materaca. Zastanawiałam się nad kupnem lateksowego, czy u dziecka się sprawdzi? Ostatnio znalazłam w internecie LINK . Może ktoś z was zna tą firmę i może się podzielić opinią na jej temat?

Ostatnio edytowano 11 gru 2017, o 16:28 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
gabi10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 paź 2017, o 15:06

Re: Dobry materac?

Postprzez Kacperska » 17 lis 2017, o 13:25

ja kupiłam materac z matą kokosową i jestem bardzo zadowolona :D Fajnie grzeje :)

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobry materac?

Postprzez BabskieSprawy.pl » 7 gru 2017, o 22:29

Ja mogę Wam polecić materace Sembelli, mam taki jeden w porównaniu do jakiegoś nie markowego wynalazku niebo a Ziemia, warto!
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: Dobry materac?

Postprzez AniaPaben » 19 gru 2017, o 12:56

Dla mnie jedyny materac to tempur! Niestety kwota jest z kosmosu.
AniaPaben
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 lis 2017, o 15:43
Lokalizacja: Skwierzyna

Re: Dobry materac?

Postprzez katrinka » 6 mar 2018, o 10:52

racja
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Dobry materac?

Postprzez alex1234 » 30 lip 2019, o 21:23

Poszukuję idealnego materaca dla mojego maluszka. Czy ktoś z Was może dowiedzieć gdzie mogę znaleźć taki z powłoką antyalergiczną? Natrafiłam ostatnio na portal Materacyk. Ceny są całkiem przystępne, jednak nigdy nie lubię kupować czegoś w ciemno i wolałabym się upewnić jakie są Wasze doświadczemnia.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Dobry materac?

Postprzez MariUrzadza » 27 sie 2019, o 13:22

alex1234 napisał(a):Poszukuję idealnego materaca dla mojego maluszka. Czy ktoś z Was może dowiedzieć gdzie mogę znaleźć taki z powłoką antyalergiczną? Natrafiłam ostatnio na portal Materacyk. Ceny są całkiem przystępne, jednak nigdy nie lubię kupować czegoś w ciemno i wolałabym się upewnić jakie są Wasze doświadczemnia.


Ja tutaj kupiłam materac chrześniakowi: https://expertsnu.pl. Ma alergię na roztocza i kurz. Rodzice są zadowoleni, mówią, że to najlepszy prezent. Do tego jakaś antyalergiczna pościel i kołdry, poduszki. Na pewno coś tam znajdziesz. :)

Mój dom w szeregówce: http://osiedlezielonezacisze.pl
MariUrzadza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 lip 2019, o 13:42

Re: Dobry materac?

Postprzez Morelka80 » 29 lip 2020, o 10:28

my mamy z firmy Fiki Miki, zarówno syn jak i córka maja te w rozmiarze 160/80 :) bardzo zadowolona jestem, mają je wysokiej jakości i dobrych materiałów. Ja dla siebie też chce od nich zamówić
Morelka80
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 7 mar 2019, o 15:40

Re: Dobry materac?

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:55

ja swój dobierałam z ekspertem w sklepie stacjonarnym lepiej tak niż zamawiać
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32

Re: Dobry materac?

Postprzez mari.ann » 27 lis 2020, o 14:27

damari napisał(a):ja swój dobierałam z ekspertem w sklepie stacjonarnym lepiej tak niż zamawiać


w dobie dzisiejszego cyrku wolalam zostac w domu, a ze pare dni wczesniej bylam u nich na miejscu by moc zobaczyc i sprawdzic na zywo materace to umowilam sie ze podejme decyzje tel i dogadamy szczegoly. w domu moglam sobie sprawdzic na spokojnie rozmiar starego mataraca i lozka, wiec pan maciej nie mial problemu z doborem. zdecydowalam sie na swoj model i jestem zadowolona, takze takie podejscie sklepu dr materac bardzo mi sie podoba, nie robili zadnego problemu, szybko dostarczono mi takze polecam dziewczyny!
mari.ann
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 11:59

Re: Dobry materac?

Postprzez MartaMM » 11 maja 2021, o 21:32

Ja akurat zmieniałam materac w czasie, gdzie wszystkie sklepy były zamknięte więc siłą rzeczy zostały tylko zamówienia online, ewentualnie mogłam spać na karimacie:) Zdecydowałam sie na materac z pianki termoelastycznej i jestem z niego strasznie zadowolona! Zamówiłam z sovea, mają darmową dostawę no i fajną możliwość zwrotu gdyby jednak materac się nie sprawdził.
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Dobry materac?

Postprzez Amela22 » 23 lip 2021, o 21:44

MartaMM napisał(a):Ja akurat zmieniałam materac w czasie, gdzie wszystkie sklepy były zamknięte więc siłą rzeczy zostały tylko zamówienia online, ewentualnie mogłam spać na karimacie:) Zdecydowałam sie na materac z pianki termoelastycznej i jestem z niego strasznie zadowolona! Zamówiłam z sovea, mają darmową dostawę no i fajną możliwość zwrotu gdyby jednak materac się nie sprawdził.


Też mam od nich i nie zamieniłabym go na nic innego;) Prze wygodny, nie robią się żadne dziury ani wgniecenia, materac dobrze dopasowuje się do ciała. Wart każdej złotówki;)
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Dobry materac?

Postprzez marlena77 » 30 lip 2021, o 16:35

wygodny materac to podstawa siostra poleciła mi stronę materacyk.pl kupiła tam materac buzz dla syna bardzo zadowolona i zamierzam kupić opinie są pozytywne że solidnie wykonany i cena dobra chyba się skuszę.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Dobry materac?

Postprzez Majka2312 » 8 sie 2021, o 14:22

Mnie akurat koleżanka poleciła materace z sovea. A z racji, że mają tam możliwość testowania ( nawet do 60 dni) to zamówiłam. Już pierwszej nocy spało mi się znacznie lepiej:) Materac jest prze wygodny, czuć że plecy na nim odpoczywają i można się na prawdę dobrze wyspać.
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Dobry materac?

Postprzez Olkka » 12 wrz 2021, o 16:00

Majka2312 napisał(a):Mnie akurat koleżanka poleciła materace z sovea. A z racji, że mają tam możliwość testowania ( nawet do 60 dni) to zamówiłam. Już pierwszej nocy spało mi się znacznie lepiej:) Materac jest prze wygodny, czuć że plecy na nim odpoczywają i można się na prawdę dobrze wyspać.


Też mam od nich i przyznam, że to był bardzo udany zakup:) Materac zapewnia duży komfort snu, nie robią się w nim żadne wgniecenia a plecy mają zapewnione dobre podparcie. Do tego materac przepuszcza powietrze no i dają 5 lat gwarancji;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Dobry materac?

Postprzez simona55 » 12 lis 2021, o 16:40

na stronie https://materacyk.pl/ mają duży wybór polecam zajrzeć a i ceny niskie
simona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 wrz 2021, o 17:39

Re: Dobry materac?

Postprzez Rudaxoxo » 7 gru 2021, o 12:33

ja poszłam do jyska wybrać
Rudaxoxo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 gru 2021, o 11:43

Re: Dobry materac?

Postprzez miniak » 1 sty 2022, o 20:16

Synowi materac kupilismy w Fiki Miki, z tych większych juz Odeo +. Świetny jest, ma zdejmowany do prania w pralce pokrowiec
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Dobry materac?

Postprzez RealArleta » 13 lut 2022, o 14:06

Fakt, wybranie materaca do sypialni to nie takie proste zadanie. Szczególnie jak pod uwagę weźmiemy dostępność produktów na rynku. Przy projektowaniu sypialni zbyt wielu ludzi skupia się na samej aranżacji, nie zdając sobie sprawy z tego, że najważniejszym elementem jest właśnie materac. Brak zdrowego snu może zamienić nasze życie w pasmo porażek bo chyba nic tak negatywnie nie wpływa na nasz stan. Poza samą wielkością, musimy zwrócić uwagę na to z czego jest zrobiony dany materac. Nie powinien być ani za twardy, ani za miękki. Oczywiście każdy z nas będzie miał trochę inną definicję tego pojęcia. Jeśli cierpimy na alergię to zdecydujmy się na materac antyalergiczny - https://alergika.pl/materac-antyalergic ... lergika-h2 wykonany z nowoczesnego materiału evolon. Stanowi on skuteczną barierę przed wszystkimi patogenami.
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: Dobry materac?

Postprzez vhettinger » 5 cze 2023, o 13:33

Czy wiesz, że twardość materaca ma ogromne znaczenie dla jakości Twojego odpoczynku? Odpowiednio dobrany materac zapewnia prawidłowe podparcie ciała i przyczynia się do regeneracji organizmu podczas snu.

Avatar użytkownika
vhettinger
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2023, o 13:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Dobry materac?

Postprzez majkusia » 2 lip 2023, o 16:37

ja kupilam na matercyk.pl sa swietne
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Dobry materac?

Postprzez marco12 » 14 lip 2023, o 13:40

Wybór odpowiedniego materaca jest kluczowy dla zapewnienia zdrowego i wygodnego snu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli różniących się rodzajem wkładu i jakością użytych materiałów. Jaką kwotę należy przeznaczyć na dobry materac 200x200, aby mieć pewność, że będzie on spełniał nasze oczekiwania?

Avatar użytkownika
marco12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lip 2023, o 13:38
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dobry materac?

Postprzez destin.rogahn » 20 wrz 2023, o 12:11

Materace piankowe mogą być twarde, średnio twarde lub miękkie. Niektóre modele są dodatkowo nasączone naturalnymi olejkami, dzięki czemu kojąco działają na nerwy i ułatwiają zasypianie.

Avatar użytkownika
destin.rogahn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 wrz 2023, o 12:10
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]