Przedłużanie włosów?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Przedłużanie włosów?

Postprzez Karo24 » 31 paź 2017, o 17:01

Hej,

mam do Was pytanie odnośnie przedłużania włosów. Znam firmę SPAM, której usługi są na wysokim poziomie - to widać u nich na stronie i FB, ich metamorfozy naprawdę piękne. Czy któraś z Was przedłużała może u nich włoski, a może przedłużałyście zupełnie inną metodą? Pochwalcie się! Myślę, że takie przedłużane włosy dodają urody i piękna, prawda?

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Karo24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 paź 2017, o 16:53

Re: Przedłużanie włosów?

Postprzez klementyna » 2 lis 2017, o 14:04

Zależy.
Niekiedy to wygląda naprawdę kiepsko, zwłaszcza jak dajesz długie doczepki do swoich bardzo krótkich
klementyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 1 lis 2017, o 22:11

Re: Przedłużanie włosów?

Postprzez Klarissa » 13 gru 2017, o 10:40

Mi sie zawsze dlugie wlosy podobaly, ale nie doczepialam i doczepiac nie bede. Co prawda dobry specjalista potrafi zrobic to tak, ze nie widac ze to doczepki, ale nie czulabym sie komfortowo. I popieram kolezanke wyzej, jak masz krotkie wlosy, a doczepki bardzo dlugie, to wyglada to niezbyt dobrze.
Klarissa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 17 paź 2017, o 11:03

Re: Przedłużanie włosów?

Postprzez Karo24 » 15 sty 2018, o 16:13

Dziewczyny, zdecydowałam się! Zabieg wykonałam na początku stycznia. Efekt metamorfozy jest nieziemski! Zupełnie jak ze zdjęć i nie widać, że mam doczepiane włosy, czyli to czego się obawiałam najbardziej. Generalnie powiem wam szczerze, że wszystko w bardzo miłej atmosferze, a włoski przepiękne. Jak macie pytanka to pytajcie, chętnie odpowiem. Polecam Wam też konsultacje SPAM (bezpłatne!), na których też się sporo dowiecie ;)

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Karo24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 paź 2017, o 16:53

Re: Przedłużanie włosów?

Postprzez Kamila5 » 2 lut 2018, o 20:53

Dobrze zrobione włosy są trwałe. W LINK wydłużaniem włosó zajmuje się pani Małgosia, która jest specjalistką w tej dziedzinie. Stosuje metodę HairDreams. Włosy wyglądają naturalnie i nikt się nie zorientuje, że macie przedłużone.

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: Przedłużanie włosów?

Postprzez Hadassa » 5 lut 2018, o 15:33

Temat zamykam, napisany tylko dla spamu.
Jak ktoś zainteresowany tematem, to zapraszam już do istniejących tematów ...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]