Przyjaźń damsko-męska czy może coś więcej?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjaźń damsko-męska czy może coś więcej?

Postprzez Ruda171994 » 13 gru 2017, o 01:16

Mam mały dylemat... Za rok biorę ślub. Nie do końca jestem tego pewna. Chyba jeszcze na mnie za wsześnie. Jesteśmy ze sobą już 3 lata. No wiecie, nic nowego monotonia dnia codziennego. Od 5 lat mam przyjaciela w sumie to on mnie poznał z moim obecnym narzeczonym. Zawsze świetnie nam się rozmawiało. Można powiedzieć że rozumiemy się bez słów:) na początku chyba się w nim trochę zauroczyłam. Jak poznał mnie z Bartkiem, nawet się ucieszyłam że tak wyszło, bo że to koledzy to ... widujemy się dość czesto. Mój przyjaciel jest w związku już od 8 lat. W tym roku się oświadczył. ..ale mniejsza z tym. Zaczęliśmy bardzo duzo rozmawiać, pisać itp. Gdy się oświadczył postanowiliśmy się spotkać na tzw pogaduchy. I na tym naszym spotkaniu doszło do czegoś więcej niż tylko rozmowa. Ale stało się, tak po prostu. Nie żałujemy, bo było fantastycznie. I powiedział mi że zawsze to chciał zrobić odkąd sie poznaliśmy. Przez jakiś czas się nie widywaliśmy, nie pisaliśmy po czym w moje urodziny znów zaproponował spotkanie. Nie bardzo wiem, co robić, bo z jednej strony jestem przywiązana do mojego Bartka (dużo nas łączy i wgl), ale z drugiej nie mogę się oprzeć Kubie. Brakuje mi tej spontanicznosci, namiętności. Czegoś nowego. Nie chce wybierać i nie chce nikogo ranić. Pomooooocy !!!! :oops:
Ruda171994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 gru 2017, o 21:45

Re: Przyjaźń damsko-męska czy może coś więcej?

Postprzez Olusiaa » 13 gru 2017, o 16:10

Jak już teraz masz takie wątpliwości, to po ślubie będzie tylko gorzej. Też tak zrobiłam, jak byłam jeszcze bardzo, bardzo młoda, że bałam się skończyć związek, który w myślach już i tak dawno skończyłam. Marzyłam o kim innym, ale wracałam do domu do mojego faceta. To do niczego dobrego nie prowadzi, bo im więcej miesięcy i lat mija, tym więcej rzeczy Was łączy, mieszkanie, kredyt, może kiedyś dzieci. Jak nie będzie w tym prawdziwej miłości, to możesz się obudzić koło 40tki z myślą, że minęły najlepsze lata Twojego życia, a Ty tak właściwie nie tego chciałaś...
Olusiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 17:19

Re: Przyjaźń damsko-męska czy może coś więcej?

Postprzez Nessa » 13 sty 2018, o 14:04

Zgadzam się z poprzedniczką.
Nessa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 paź 2017, o 17:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]