Niechęć do seksu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Niechęć do seksu

Postprzez strumyk » 15 lis 2017, o 13:37

Nawet jeżeli pamiętasz, że było Wam razem dobrze, to nie możesz żyć tym co było, tylko iść dalej. ;)

http://www.przepis-y.pl/ - idealne pomysły na obiad. :)
Avatar użytkownika
strumyk
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 13:32
Lokalizacja: śląsk

Re: Niechęć do seksu

Postprzez xena » 1 gru 2017, o 15:09

W aptekach to nie wiem bo sama zamawiam przez internet. Ale działa to na tej zasadzie. Zastanawiałam się nad stimeą ale koleżanka moja brała te dwa rodzaje tabletek i powiedziała,ze libido therapy sa lepsze. Tak wiec zdecydowałam się właśnie na libido therapy .Nie chcę na razie zmieniać bo rzeczywiście pomagają.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Niechęć do seksu

Postprzez Pena » 15 gru 2017, o 09:02

Katrinka libigo therapy jest lepsze Brałam i stimeę i libido therapy i libido therapy daje o wiele lepsze działąnie.Tyle,że trzeba brać regularnie (dla mnie to akurat nie problem bo biorę razem z tabletkami anty).
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Niechęć do seksu

Postprzez Jannet » 25 lut 2018, o 16:34

jak w temacie mam bardzo podobny problem, po prostu nie mam popędu seksualnego - to mnie czasem przytłacza, ponieważ przekłada się to na mój związek - dodam tylko że wolałabym nie faszerować się jakaś chemią - czy są jakieś naturalne metody?
Jannet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 09:21

Re: Niechęć do seksu

Postprzez makuma » 9 mar 2018, o 10:19

Ile masz lat? jak długo zmagasz się z tym problemem?
makuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 14:14

Re: Niechęć do seksu

Postprzez Jannet » 12 mar 2018, o 19:33

Jestem jeszcze młoda, z problemem zmagam się od paru miesięcy...
Jannet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 09:21

Re: Niechęć do seksu

Postprzez makuma » 19 mar 2018, o 20:16

Słuchaj ogólnie rzecz biorąc to na pewno unikaj wszelkich dziwnych specyfików / chemii na pociąg seksualny, zacznij od naturalnych metod:
"Zachowaniu sprawności seksualnej sprzyja zwiększenie spożycia białka, głównie w rybach morskich, w chudym mięsie i w roślinach strączkowatych"(...)
-cyt. pochodzi z Poradnika żywieniowego człowieka w XXI wieku.
makuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 14:14

Re: Niechęć do seksu

Postprzez Jannet » 21 mar 2018, o 10:15

jedzeniem ryb morskich chyba nie wyleczę tej dolegliwości...
Jannet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 09:21

Re: Niechęć do seksu

Postprzez makuma » 24 mar 2018, o 17:24

O zdziwisz się kochanie: "Afrodyzjaki są to składniki potraw i napojów, rośliny, przyprawy i inne produkty spożywcze, które podnoszą libido i pobudzają seksualnie."
Musisz takie rzeczy pojąć zanim zaczniesz np. faszerować się jakimś badziewnym lekiem na popęd seksualny z reklamy Tv.
makuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 14:14

Re: Niechęć do seksu

Postprzez kolny » 26 mar 2018, o 20:35

woow, po prostu nie wierzę że natrafiłem an dyskusje na temat tej książki (poradnika) swego czasu też miałem zajawkę na ten poradnik - mogę go śmiało polecić osobom które chcą z niektórych chorób / problemów zdrowotnych wyjść możliwie najbardziej naturalnym sposobem: poprzez odpowiednie odżywianie.
Pamięta też że jest ta przepis na specjalny chleb, który podobno ma jakieś właściwości zdrowotne - także znajdziemy w tym poradnik u oprócz praktycznych wskazówek - przepisy.
kolny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 cze 2017, o 18:16

Re: Niechęć do seksu

Postprzez babskasprawa55 » 27 mar 2018, o 16:43

Kobietki... ja również mam duży problem i szukam odpowiedzi....
Otóż mieszkam z moim facetem od roku i od wtedy wszystko się zmieniło... Mój facet totalnie stracił ochotę na seks i na normalne życie. Wiecznie jest chory i zmęczony.. wiecznie coś go boli. Kiedy to ja próbuję się do niego zbliżyć to albo zamienia to w żart, albo mnie odsuwa..
Kochamy się 2 max 3 razy w miesiącu i to tylko kiedy ja napieram, albo po rozmowie w której mówie i pytam go co jest nie tak?
Rozmawiamy.. minimum raz w miesiącu tłumaczę mu że nasz związek traci przez to, pytając dlaczego tak jest odpowiada wiecznie "nie wiem" - i koniec rozmowy.
Mamy po 22 lata.. jesteśmy młodzi... Ja studiuje, pracuje, sprzątam, gotuje i nigdy nie mam prawa być zmęczona.. a on jest wiecznie.
Dbam o siebie, mam lepszą figurę niż na początku związku, kupuje piękną bieliznę, sugeruje mu małe gierki - dostaje na nie odpowiedź że mam się "ogarnąć", że on tego nie lubi. Kiedy pytam co lubi mówi, że za dużo myśle... Może i ma racje, ale jak nie myśleć skoro on taki jest?
babskasprawa55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 16:35

Re: Niechęć do seksu

Postprzez makuma » 30 mar 2018, o 17:53

Jeśli twój chłopak jest w 100% normalny i nie ma jakiś schorzeń to może być faktycznie przyczyna złego odżywiania: szczególnie że oprócz braku chęci na seks, nie ma wiecznie na nic siły!!!
Odsyłam cię do tego poradnika, można go dostać w księgarni Avalon, oczywiście oprócz samej diety pamiętaj proszę o tym aby żyć aktywnie.(ruszać się!, nie siedzieć w miejscu na kanapie).
makuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 14:14

Re: Niechęć do seksu

Postprzez r-ola » 5 kwi 2018, o 08:28

Czasami tak jest że człowiek nie ma ochoty, ale tak jak mówisz - to błąd że z nim nie porozmawiałaś.Musicie mówić otwarcie o swoich potrzebach.
r-ola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 08:23

Re: Niechęć do seksu

Postprzez monika_lzy » 13 kwi 2018, o 13:34

Przede wszystkim szczera rozmowa, jeśli nie pomoże to może wizyta u specjalisty? Rozmową naprawdę da się wskurać bardzo dużo. Miałam przyjaciółkę, która borykała się z podobnymi problemami, jej i jej facetowi wystarczyly wizyty u psychologa, kilka wspólnych sesji. Daj znać!

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Re: Niechęć do seksu

Postprzez makuma » 7 maja 2018, o 22:04

skoro on i ona są młodzi, zdrowi to na prawdę może być wina złej diety / złego odżywiania :)
makuma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 paź 2017, o 14:14
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]