remont lazienki - poradzcie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez ladyblues » 23 maja 2013, o 12:11

ja mogę polecić sklep - spam - mają dużo promocji no i wszystko można kupić w jednym miejscu a to duża oszczędność czasu no i stresu :)

Ostatnio edytowano 29 sie 2013, o 13:48 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ladyblues
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Misiek » 28 maja 2013, o 16:32

Dużo ciekawych mebli łazienkowych i akcesoriów można znaleźć na SPAM Sami kupowaliśmy tam mebelki jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Przejrzyj sobie, może coś Ci się spodoba.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Misiek
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez agika37 » 30 maja 2013, o 15:22

Według mnie ceramika łazienkowa to podstawa, dlatego warto zainwestować w dobra jakość, tak aby nam posłużyła przez wiele lat
agika37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:47

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez cykoria » 12 cze 2013, o 11:11

A ja widziałam bardzo fajne dodatki na stronach Roca. Mają tam również super aranżacje łazienek, można pooglądać i coś wybrać dla siebie.
cykoria
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez apollo » 17 cze 2013, o 12:31

Wszystko można kupić tanio, trzeba tylko szukać. Dobrym przykładem jest ten sklep - SPAM Zobaczcie po ile mają wyposażenie łazienek, to zrozumiecie, że naprawdę można bardzo tanio kupować!

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
apollo
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez marqiza » 8 lip 2013, o 12:09

dzisiaj koniecznością są instalacje podtynkowe, bo zasłaniają nieestetyczne elementy w łazience, jak widzę ładnie urządzone łazienki z rurami na wierzchu to mnie normalnie ściska :/

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez apollo » 18 lip 2013, o 13:16

I co to ma do ogólnego tematu o remoncie? Ludzie, przynajmniej spamować starajcie się sensownie, proszę!
apollo
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez cykoria » 7 sie 2013, o 12:31

Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że przed remontem warto pomyśleć wcześniej jakie i gdzie zamontować oświetlenie do łazienki, ponieważ ważne jest wyciągnięcie kabli w odpowiednich miejscach. Ja nie pomyślałam o tym wcześniej i potem miałam bardzo dużo problemu z montażem niektórych kinkietów czy pasków ledowych do podświetlenia wnęk.

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:05 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cykoria
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez apollo » 26 sie 2013, o 13:24

To oczywiste, ale dotyczy wszystkich pomieszczeń. W łazience najważniejsze jest dobranie wszystkich elementów pod wymiar, rozsądne szukanie wyposażenia, tak aby po prostu nie wydawać w głupi sposób swoich pieniędzy.
apollo
 

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez etna » 15 mar 2017, o 00:38

Inspiracji jest bardzo dużo w internecie. Ja stale coś przeglądam, lubię być na "topie" :)
etna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2017, o 00:35

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez etna » 29 mar 2017, o 13:43

etna napisał(a):Inspiracji jest bardzo dużo w internecie. Ja stale coś przeglądam, lubię być na "topie" :)

Dzisiaj wpadłam na tą stronę archiwnetrze.pl i jestem pod ogromnym wrażeniem ile pomysłów jest do wykorzystania! :D
etna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2017, o 00:35

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Atlantic Polska » 3 kwi 2017, o 19:24

Miłośnikom klasyki proponuję urządzenie łazienki w odcieniach szarości. Wpasują się do niej tradycyjne, białe meble z uchwytami, a także okrągłe lustro. Całość uzupełni klasyczny, drabinkowy grzejnik elektryczny.

lazienka_szara.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:13

Ja przede wszystkim z różnego rodzaju blogów o aranżacji no i też po prostu z samego przeglądania ofert wielu sklepów meblowych. ;)

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez katrinka » 18 wrz 2017, o 13:00

Oj nie wiem czy zdecydowałabym sie na szarą łazienkę. Widziałam takie aranżacje na stronach o wystroju wnętrz. Oraz w czasopismach. I o ile to wygląda dobrze na fotografiach to w rzeczywistości wcale tak ładnie wyglądać nie musi. W wiekszych łazienkach z oknami taki wystrój się sprawdzi ale nie widże tego w niewielkiej łazience w bloku ( a taka sama mam jak i pewnie wiekszość z nas). Najlepiej jest postawić na jasne płytki ( biel, krem, ewentualnie z odrobiną kolorku).
Świetne kolekcje do niewielkich łązienek ma Paradyż:
Esagon
Margarita
Naturstone
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez ladyshin » 3 paź 2017, o 13:53

Czy ktoś kładł deskę w łazience, widziałam tego typu aranżacje w sieci, inspiracje różne, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł. w ArtCore mają ładne deski i chciałabym mieć taką klimatyczną łazienkę, jednka obawiam sie tej wilgoci.

ladyshin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 10:43

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Kacperska » 27 paź 2017, o 08:52

Ja zrobiłam głupotę przed remontem mieszkania u siebie, bo nie zajrzałam na cenniki budowlane i przepłaciłam.

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez casia » 17 lis 2017, o 17:53

Wszystkie fachowe porady można znaleźć w internecie i to jest ogromny plus.

casia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 17:38

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez balbinka » 8 gru 2017, o 06:45

Ja szukam pomysłu na łazienkę, bo na wiosnę chcemy ruszać z remontem. Bardzo spodobały mi się projekty znalezione w blogu Tubądzin
Lubię jasne kolory, a płytki imitujące kamień, bardzo mi się podobają. Łazienkę mam dużą więc sporo mogę z ich podpowiedzi skorzystać. Mają bardzo ciekawe propozycje, wzory, łączenia różnych materiałów. Może nie skorzystam z jednego konkretnego wzoru, ale wiele można podpatrzeć i wykorzystać u siebie.
balbinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 lis 2017, o 12:29

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez katrinka » 5 sty 2018, o 09:12

Dziewczyny dobrze zastanówcie się nad tym jakich fachowców sobie bierzecie do remontu łazienki Bo ktoś może się przechwalać, że się na tym zna a koniec konców może się okazać,że guzik prawda. I że wcale nie zna się na tym tak dobrze jak twierdził...
Osobiście lubie w łazience spokojne kolory.Beże. Nie widać na nich kamienia, poza tym optycznize powiekszaja łazienkę. Pstrokate kolory moga optycznie ją pomniejszać ( poza tym nie są tak uniwersalne i mogą szybko wyjść z mody,a łazienka to jednak rozwiazanie na wiele, wiele lat....).
Piękna jest kolekcja alabastrino od firmy Tubądzin:
Obrazek
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 17:05

pinterest jest swietnym wykopaliskiem inspiracji. zwróc jednak uwagę na praktyczną czesc danego projektu. No i oczywiscie stylowe dodatki;)

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:23

Mi się marzy coś bardzo oryginalnego, odbiegającego od naszych przyzwyczajeń ;)

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez metafora » 22 sty 2019, o 14:24

Osobiście przeglądam fajne strony wykonawców i pinteresta. Ostatnio znalazłam bardzo fajną realizację, która zwróciła moją uwagę:
Obrazek. Taka łazienka obok sypialni to moje marzenie - koniecznie z tego typu wanną:) Może kiedyś:)
metafora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 19:12

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez beata_smol1983 » 29 sty 2019, o 17:27

Ja najbardziej lubię etap końcowy, czyli dobór wszystkich dodatków i akcesoriów, czyli wisienka na torcie! :D Delikatna roślinka, fajna, oryginalna figurka albo praktyczny pojemnik, delikatny wazon lub stylowe naczynie. Opcji jest mnóstwo! Wszystkim zainteresowanym polecam sklep SPAM, w którym ostatni znalazłam mnóstwo takich dodatków ;) Normalnie raj dekoracyjny :D

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beata_smol1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2018, o 14:35

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez malimna » 30 sty 2019, o 11:48

Remontując łazienkę warto zobaczyć jak zrobili to inni, inspirując się innym projektami warto dodać coś swojego i mamy wymarzoną nową łazienkę, na SPAM możesz sprawdzić gdzie inni robili zakupy dekoracji do łazienki.

Ostatnio edytowano 13 lut 2019, o 11:09 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
malimna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2019, o 22:24

Re: remont lazienki - poradzcie

Postprzez Jinka » 26 lip 2019, o 05:14

W dobrym salonie można obejrzeć gotowe aranżacje i podpatrzeć pomysły :) Ja łazienkę urządziłam w salonie bokaro, dużo pomysłów wykorzystałam u siebie :) Płytki i wyposażenie mam cudne , w jasnych kolorach, płytki są różnego formatu.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron