Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez bucikowa » 12 wrz 2017, o 12:02

Rolka napisał(a):
Hannah napisał(a):Jedynie co kupuje to buty w internecie :D

nie odważyłabym się nigdy kupować ubrań czy obuwia w Internecie, za dużo razy przejechałam się na tych wszystkich tabelkach rozmiarów, ciuch mam przymierzyć, zobaczyć jak leży i dopiero kupić :D

Teraz wszystkie sklepy oferują darmowy, bezproblemowy zwrot więc nie jest to już problem. Ja wiele razy kupowałam ubrania przez internet i owszem czasem zwracałam ale nie było to dla mnie kłopotliwe.

bucikowa
Jestem tu nowa :)

Postprzez Aska7887 » 16 paź 2017, o 09:04

Ostatnio widziałam na jakimś blogu ubrania szyte własnoręcznie z zakupionych tkanin w sieci. Wpadłam na pomysł że może ja też spróbuje :D
Opłacało się. Tanie tkaniny z internetu, maszyna do szycia, trochę chęci i proszę. Polecam wam też spróbować. Fajna przygoda ;-)

Aska7887

Postprzez karoo » 18 paź 2017, o 16:14

Przez internet to głównie książki. Spożywczych raczej mi się nie zdarza. ;)

karoo

Postprzez PeggySue » 17 gru 2017, o 13:36

ja kupuję przez internet kosmetyki z annabelle,bo tylko takie toleruje moja cera, i tkaniny, bo jest taniej, mam sklep ulubiony fashion colors i zawsze na jakas promocje trafię. Spozywczych nigdy nie zamawialam:)
PeggySue

Postprzez Brygida » 29 gru 2017, o 11:22

Ja przeglądam kilka stron z porównaniami cen z różnych sklepów jak coś chcę akurat kupić i raczej nie mam jakiegoś ulubionego sklepu.

Brygida

Postprzez roksana0592 » 8 sty 2018, o 21:43

Moim ulubionym sklepem internetowym, ponieważ teraz jestem na etapie urządzania pokoi w mieszkaniu jest fotoobrazyinfo.pl/ można tam zamówić różne fotoobrazy i fototapety :) jakoś wykonania jest świetna oraz wszystko wykonane z naturalnych materiałów i barwników :) dlatego polecam zwłaszcza alergikom :)
roksana0592

Postprzez kasiunia » 9 sty 2018, o 19:34

Nie wiem czy mam ulubiony jeden czy dwa nawet takie sklepy.Po prostu jak czegoś potrzebuję to szukam i tyle. Ostatnio szukałam czegoś dla małego dziecka bo szliśmy w odwiedziny do znajomej i szukałam czegoś oryginalnego i użytecznego zarazem .Na https://maylily.pl/pl/ kupiłam z wyhaftowanym imieniem dziecka kocyk ,piękne design tylko mnie przekonał , pzdr
kasiunia

Postprzez elmalta » 10 sty 2018, o 11:19

Chyba nie przywiązuję się do sklepów online i nie mam ulubionych :p zwykle tylko sprawdzam ceny i sposób wysyłki, reszta mnie nie bardzo interesuje. Inna rzecz, że nie mam tak, żeby przeglądać kolejne strony dla przyjemności, po prostu szukam konkretnych rzeczy :)
elmalta

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Janinka