Zakwaterowanie dla gości

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Zakwaterowanie dla gości

Postprzez karinka897 » 10 sty 2018, o 11:41

Ja też tak organizowałam swój ślub że to my płaciliśmy za zakwaterowanie gości. Wybraliśmy Siedlisko Janczar i również w tym ośrodku było wesele.. Wszystko razem na wyszło bardzo korzystnie i każdy był zadowolony z naszego wesela i imprezy :)
karinka897
Jestem tu nowa :)

Postprzez milka34 » 3 kwi 2018, o 11:37

Ja zorganizowałam nocleg dla najbliższych i gości, którzy przyjechali z daleka. Poza tym załatwiłam też autokar, który przewiózł gości z hotelu do kościoła, a potem na wesele. Firma nazywa się Walbus. Mogę ich polecić, bo mają wysokiej klasy autokary i niskie ceny.
milka34

Postprzez sareneczka » 18 cze 2018, o 21:19

Dobrym miejscem na nocleg jest z pewnością obiekt w Dąbrowie Górniczej rafael/noclegi-dla-firm . Jak z pracy mieliśmy targi w tym mieście to spokojnie się tam zmieściliśmy, a jak jakieś pytania mieliśmy to obsługa zawsze służyła nam pomocą.
sareneczka

Postprzez cekinek11 » 4 lip 2018, o 14:02

Szukając miejsca na wesele też zależało nam na pokojach dla gości. Chcieliśmy żeby wszystko było w jednym miejscu, z parkingiem oczywiście. Znaleźliśmy w Amore, w Płocku. Fajne miejsce, wzorowa obsługa od początku do końca. Też nam sporo doradzili. Bardzo wystrój sali mi się podobał, elegancko i z gustem. A koszt zakwaterowania gości to oczywiście my pokrywaliśmy, ale ogólnie jeśli chodzi o koszty, to mają dobre ceny.
cekinek11

Postprzez Ania567 » 17 lip 2018, o 08:30

Najlepiej jest zdecydować sie na salę w której jest mozliwość przy okazji rezerwacji noclegów dla gości. Praktycznie zawsze zdarzają sie goście, którzy przyjechali z daleka a jednak zakwaterowanie ich będzie bardzo ładne oraz eleganckie.

U mnie wykupiliśmy ponad 10 pokojów.
Ania567

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]