makijaż permanentny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: makijaż permanentny?

Postprzez molly » 28 maja 2017, o 11:49

Nie jestem zwolenniczką takiego "radykalnego" podejścia do kwestii makijażu, choć niewątpliwie jest to duże ułatwienie.

molly
Jestem tu nowa :)

Postprzez joanna890 » 21 wrz 2017, o 13:10

zrob^lam sobie niecały tydzień temu makijaż permamenty zagęszczenie lini rzęs niestety teraz widzę że pigment się nie przyjął i odchodzi wraz z strupkami :( a nie malowałam się nie moczyłam oczu i nie dotykałam :(
joanna890

Postprzez orszulka » 6 paź 2017, o 00:53

molly napisał(a):Nie jestem zwolenniczką takiego "radykalnego" podejścia do kwestii makijażu, choć niewątpliwie jest to duże ułatwienie.

Myślę, że nie jest ono tak radykalne, jeśli wybierzesz dobry salon- tak żeby to wyglądało naturalnie i delikatnie :) widziałam np. w wawie salon Dominiki Kossakowskiej- zaglądam na jej FP i podpatruję zdjęcia klientek przed i po zabiegu- wygląda to bajecznie :)
orszulka
Miła Kobietka

Postprzez margaret » 6 paź 2017, o 17:28

uważam że tani nie oznacza gorszy, jeśli jest sprawdzony to czemu by nie?

margaret
Miła Kobietka

Postprzez Warq » 13 paź 2017, o 22:15

Ja polecam. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach w krakowskim Vici Clinic w ogóle przestałam używać eyelinera. A kiedyś się z nim nie rozstawałam. Zabieg wykonywał pan Krzysztof, bardzo sympatyczny. W cenie miałam też korektę. Wiem, że teraz w październiku każdy dostanie 20% rabatu więc nie ma się nad czym zastanawiać :)
Warq

Postprzez [email protected] » 18 paź 2017, o 11:50

Ja myślę nad makijażem brwi, ust bym nigdy nie zrobiła, bo to wygląda dziwnie. Po pierwsze sztucznie, jak usta kaczki, a po drugie jakby ktoś sobie obrysował, a zapomniał wypełnić, nawet jak używa szminki potem w zbliżonym kolorze, to ten kontur się odznacza.
[email protected]

Postprzez albatro » 1 lis 2017, o 19:19

makijaz permamentny jest dobry dla kobiet ktore nie pracuja za duzo i ciezko :)

albatro

Postprzez Klinika Estetica » 8 lis 2017, o 12:21

Należy pamiętać, iż bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni kolor zblednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.
Klinika Estetica

Postprzez czesława1 » 9 lis 2017, o 12:22

[email protected] napisał(a):Ja myślę nad makijażem brwi, ust bym nigdy nie zrobiła, bo to wygląda dziwnie. Po pierwsze sztucznie, jak usta kaczki, a po drugie jakby ktoś sobie obrysował, a zapomniał wypełnić, nawet jak używa szminki potem w zbliżonym kolorze, to ten kontur się odznacza.

Ja także :) a ostatnio jeszcze robiłam lifting rzęs natural lashes :) efekty są świetne
czesława1

Postprzez martuchnak » 19 lis 2017, o 19:37

Makijaż permanentny to bardzo fajne rozwiązanie. Przed zrobieniem tego makijażu spędzałam w łazience chyba godzinę bo malowałam brwi,kreseczki, tuszowanie, podkład i tp. Teraz jak mam zrobione brwi,kreski i usta a makijaż zajmuję mi około 15 minut. Swój makijaż robiłam w profesjonalnym studio w Lublinie na ulicy północnej 18.
martuchnak

Postprzez anetatere32 » 20 lis 2017, o 14:48

ja bym się nie zdecydowała. owszem, wygoda, oszczędność czasu itp. ale co jak kiedyś mi się odmieni i już nie bede chciała mieć np. kresek na oczach? :P za to jestem bardzo zadowolona z przedłużania rzęs, metoda 1:1 wygląda wg mnie bardzo naturalnie. No i wiem, że mogę zrezygnować, kiedy będę miała ochotę.

http://www.pcme.pl/nowotwor-skory-objaw ... e-klinika/ - ustrzeż się przed nowotworem skóry!
anetatere32

Postprzez polala » 12 sty 2018, o 12:35

delikatna kreska na powiece, która tylko podkreśla oko. Czemu masz jej nie chcieć? ja mam już prawie rok i nigdy mi się nie zdarzyło żeby mi do czegoś nie pasowała, albo żeby się znudziła. ale wiadomo każdy ma swoje podejście.
polala

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Janinka