Dziewczyny co zrobić, jak sobie poradzić?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Dziewczyny co zrobić, jak sobie poradzić?

Postprzez pechowa_andzia » 30 gru 2017, o 20:32

Stoję od 15,00 na standzie w hipermarkecie. Dodaję bezpłatne kieliszki jak ktoś kupuje promowanego szampana. Zmieniłam dziewczynę, która stała do 15,00 i ja teraz stoję do 21,00.
Niestety mamy odpowiedzialność za stoisko i kieliszki (czy agencja może w ogóle nałożyć odpowiedzialność na hostessy?)
Około 16.00 dzwoniłam do przedstawicielki, żeby mnie ktoś zastąpił bo sobie chciałam zmienić rajstopy, bo zrobiło mi się oczko (zahaczyłam ostrym pudełkiem i poooszłooo). Powiedziała żebym się nie przejmowała bo to w niczym nie przeszkadza, a nawet może pomóc (w czym? - nie mam pojęcia). A nikt nie przyjdzie, bo agencja już nie pracuje a poza tym nie mamy przerw bo stoimy tylko po 6 godzin.
Ale teraz nadal próbuję dodzwonić się tam do nich bo -wstyd przyznać - ale zachciało mi się siusiu. I teraz to już naprawdę bardzo muszę. Niestety nikt już nie odbiera telefonów, nie odpowiada na smsy. Jeszcze 2 godziny stania a mnie już prawie leci po nogach. Dziewczyny macie jakieś sposoby na wstrzymywanie? Słyszałam, że są jakieś metody napinania mięśni czy coś. Proszę, pomóżcie mi.
pechowa_andzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 20:27

Re: Dziewczyny co zrobić, jak sobie poradzić?

Postprzez pechowa_andzia » 30 gru 2017, o 21:00

Coraz większy ruch, o dziwo. Jakby się wszyscy obudzili, że nie mają szampana na sylwestra a to już jutro. Jestem MEGAzestresowana, jeszcze jakieś chłopaki robili mi zdjęcia telefonem. Nie zwracam już na to uwagi, wszystko mi jedno.
Dziewczyny, czy polecacie ulżyć sobie parę kropel we wkładkę higieniczną? Tak troszeczkę, żeby mnie mniej cisnęło, bo już tańczę dosłownie.
pechowa_andzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 gru 2017, o 20:27

Re: Dziewczyny co zrobić, jak sobie poradzić?

Postprzez marzanna » 16 sty 2018, o 13:43

Każdy pracownik ma prawo do przerwy - pamiętaj o tym. Możesz korzystać w toalety i jeść/pić.
marzanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 sty 2018, o 13:29

Re: Dziewczyny co zrobić, jak sobie poradzić?

Postprzez Alina233 » 24 kwi 2018, o 09:29

Co klienta interesuje prawo pracownika? Klient ma być obsłużony a jak pracownicy sobie nie radzą może powinni zmienić profesję? :) Albo kierownik powinien zadbać o inną ich rotacje... to już inna kwestia.
Alina233
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2018, o 09:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]