Fit jedzonko

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Fit jedzonko

Postprzez docha » 28 gru 2017, o 21:30

No w sumie cena rozsądna, biorąc pod uwagę, że już żadnych zakupów nie trzeba robić i odpada stanie przy garach. Oszczędność czasu spora i podjadanie wyeliminowane. Coraz bardziej się do tego przekonuję.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Fit jedzonko

Postprzez aska987 » 31 gru 2017, o 02:04

Polecam, jest to duża oszczędność czasu! W fitcare jest także wybór diet pomagający osobom z cukrzycą, problemami z glutenem czy nadciśnieniem.
aska987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2017, o 22:25

Re: Fit jedzonko

Postprzez mmalwa123 » 5 sty 2018, o 13:54

Sałatki na bazie kaszy - proponuje kaszę bulgur zmieszać z warzywami - i masz fit lunch do pracy

mmalwa123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:51

Re: Fit jedzonko

Postprzez kamapul » 19 sty 2018, o 16:24

Hej, jestem młodą zawodniczką piłki ręcznej, przy okazji treneuje crossfit przez co mam mało czasu szczególnie na gotowanie, :girlactive . rozmawiałam z dziewczynami to doradziły mi jakiś catering. wspomniały też, że do crossfitu pasuje dieta paleo. kocham sport, ale jakoś nie interesuje mnie dietetyka :) i nie wiem co to jest to paleo. mógłby ktoś polecić mi dobry catering w warszawie? żeby było smacznie, zdrowo, zawsze na czas i świeżo, cena nie jest jakimś przeciwwskazaniem bo zależy mi na jakości i rodzice lubią o mnie dbać :) z góry dzięki :)
kamapul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 16:17

Re: Fit jedzonko

Postprzez gastrro23 » 6 lut 2018, o 15:35

Catering dietetyczny jest prostym i wygodnym rozwiązaniem - ja próbowałam i naprawdę nie żałuję :P

gastrro23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:27

Re: Fit jedzonko

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 20:51

fasola, soja, indyk, dużo ryb no i masa warzyw i owoców. A na deser owocowe smoothie:)

barb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:24

Re: Fit jedzonko

Postprzez Holanna » 13 lip 2018, o 12:21

Tak, catering dietetyczny jest świetną opcją dla osób nie potrafiących gotować lub nie mających na to czasu. Ja też miałam z dietą pudełkową do czynienia, a w przypadku Warszawy zamawiałam ją za pośrednictwem firmy SPAM. Jakość jedzenie jest bardzo wysoka, jest ono smaczne i świeże.

Jak ktoś nie ma ochoty gotować to polecam!

:cooking

Ostatnio edytowano 13 lip 2018, o 21:30 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Holanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 sty 2017, o 10:22

Re: Fit jedzonko

Postprzez Rober90 » 13 lip 2018, o 12:50

Hmm 50 złotych dziennie to wcale nie tak mało
Rober90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:36

Re: Fit jedzonko

Postprzez Asza » 22 paź 2018, o 21:27

Dla nie to strata pieniędzy taki catering dietetyczny. No jak ktos ma dużo pieniędzy i mało czasu to luzik ale większość osób woli oszczędzić przygotowując potrawy w domu. Można mieć garnek do gotowania na parze na przykład taurus, którego sama używam, i gotować zdrowo w domu.
Asza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 21:02

Re: Fit jedzonko

Postprzez Majka2312 » 15 lis 2018, o 13:40

Ja również postawiłam na catering. Zamawiam Wygodnadietę i jestem z nich bardzo zadowolona. Posiłki mam smaczne, syte i urozmaicone a co ważniejsze w końcu jem regularnie;)
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Fit jedzonko

Postprzez justasciep » 21 lis 2018, o 11:42

Ja jem normalnie jedyne co to ograniczyłam węglowodany. Jednak zamawianie cateringu jest nie na moją kieszeń. Chociaż z pewnością to ułatwia dość mocno osiągnięcie efektów. Ale jednak myślę, że również i małymi kroczkami można uzyskać świetne rezultaty, samemu przygotowując posiłki oraz dodając do tego delikatną aktywność fizyczną.
justasciep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 23 mar 2018, o 12:38

Re: Fit jedzonko

Postprzez Basi1898 » 4 gru 2018, o 10:04

Zgadzam się, może to być super pomoc, ale tylko, jeśli kogoś rzeczywiście stać na to. Jak będzie mnie stać, to chętnie wypróbuję ten sposób na odżywianie :) Myślę, że zdrowa dieta prowadzona w domu jest równie skuteczna i o wiele taniej to wychodzi :)
justasciep napisał(a):Ja jem normalnie jedyne co to ograniczyłam węglowodany. Jednak zamawianie cateringu jest nie na moją kieszeń. Chociaż z pewnością to ułatwia dość mocno osiągnięcie efektów. Ale jednak myślę, że również i małymi kroczkami można uzyskać świetne rezultaty, samemu przygotowując posiłki oraz dodając do tego delikatną aktywność fizyczną.

"Wystarczy pleść jakieś głupstwa, których nikt nie może zrozumieć, a ludzie zrobią wszystko, czego od nich zażądasz." - Buszujący w zbożu
tvokazje
Basi1898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 sie 2018, o 12:07

Re: Fit jedzonko

Postprzez kattixx14 » 5 gru 2018, o 15:40

Uważam, że najważniejsza jest zasada, żeby jeść mało ale często. Poszukaj produktów (warzywa) które są syte, można ich zjeść w dużej ilości ale nie dają proporcjonalnie dużo kalorii. Najlepiej zrobić sobie set takich kilku dań, wyliczyć kaloryczność i się tego trzymać.
kattixx14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 gru 2018, o 15:31
Lokalizacja: Katowice

Re: Fit jedzonko

Postprzez jagoda1 » 17 gru 2018, o 18:25

gastrro23 napisał(a):Catering dietetyczny jest prostym i wygodnym rozwiązaniem - ja próbowałam i naprawdę nie żałuję :P


Zgadzam się w 100% dlatego tez zmawiam wygodna diete:)
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: Fit jedzonko

Postprzez pusia » 17 gru 2018, o 18:38

ja jestem zbyt leniwa aby gotowac, cos tam kiedys probowalam ale koleaznka polecila mi wygodnadiete i juz dluzszy czas korzystam z ich uslug i jestem zadowolona. jedzonko jest smaczne i zawsze tak ladnie przystrojone :)
pusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 18:35

Re: Fit jedzonko

Postprzez MartaMM » 11 lut 2019, o 19:43

U mnie jest podobnie, też sama nie lubię gotować więc Wygodnadieta robi to za mnie;) A ja dzięki nim jedzonko mam smaczne, zdrowo, jem regularnie i chudnę;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Fit jedzonko

Postprzez ziemniak » 11 lut 2019, o 20:25

a nie prosciej zamowic catering niz codziennie latac na zakupy i myslec co zrobic do jedzenia? ja lubie gotowac i tez sie codziennie glwilam co zrobic nastepnego dnia ale kolezanka polecial mi wygodnadieta i juz od 3 msc zamawiam od nich jedzonko. mam duzo wiecej czasu dla siebie, nie mysle codziennie co zrobic nastepnego dnia a jedzenie jest bardzo smaczne i maja spoko ceny.
ziemniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lut 2019, o 20:21

Re: Fit jedzonko

Postprzez Aligru » 12 lut 2019, o 13:06

Ja właśnie nawet zastanawiałam się nad dietą pudełkową, ale po pierwsze - nie znalazłam żadnej fajnej oferty (wszystko wychodziło jakoś drogo), a po drugie - lubię po ludzku spędzać czas na gotowaniu i szukaniu nowych ciekawych przepisów. Inna sprawa, że jestem z małej miejscowości, więc te oferty pudełek są pewnie mało zachęcające.
Aligru
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lut 2019, o 13:02

Re: Fit jedzonko

Postprzez Olkka » 7 mar 2019, o 15:51

Dla mnie dieta pudełkowa to super rozwiązanie. Sama zamawiam sobie taką z Wygodnejdiety. Dzięki nim jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze w końcu regularnie;) Nie muszę też tracić czasu na gotowanie a zawsze mam pod ręką coś fit do zjedzenia;)
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Fit jedzonko

Postprzez lexyy » 12 mar 2019, o 23:52

Ja chyba jednak wolę gotować w domu, chociaż wiem co mam w tym jedzeniu ;) a z fit jedzonka to myślę że całkiem fajną funkcję jako taką przekąskę w sumie mogą pełnić soki, uzależniłam się od tych vega z tymbarka, mi wystarczają jako drugie śniadanie czasami nawet, bo jednak takie 2 szklanki to są sycące, do pracy zabieram też często sałatki, robię wieczorem, oddzielnie biorę sos i jest zdrowo i pysznie
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Fit jedzonko

Postprzez Versacii » 18 mar 2019, o 08:44

Soczki są super, ale jak są bardziej "smoothie", czyli zblendowane, z błonnikiem itd. Bo sam sok niepotrzebnie podnosi cukier i zaburza poziom insuliny. Soki wbrew pozorom trzeba ograniczać, bo błonnik jest istotny, a w nich go nie ma.

Gdyby mnie było stać, to bym z chęcią pudełkową dietę zamówiła, ale... muszę kombinować sama, jak zdrowo i niedrogo upichcić! Ale to musiałaby być niesamowita oszczędność czasu... może w tym kontekście powinnam o tym pomyśleć.
Versacii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2019, o 08:34

Re: Fit jedzonko

Postprzez JoasiaCZ » 10 kwi 2019, o 16:33

Pytasz o to kiedy jeść posiłki, a to bardzo dużo zależy na od trybu życia jaki prowadzisz. Kiedy wstajesz i kiedy kładziesz się spać. Idealna ilośc posiłków to 5 na cały dzień. Wystarczy sobie podzielić ilość godzin kiedy jesteś na nogach na tą ilość posiłków i będziesz wiedziała w jakich odstępach jeść ;) a co? Mogę się dołączyć do dziewczyn które piszą o kateringu, bo to sprytne rozwiazanie ;) i sama nawet korzystam teraz z WygodnejDiety więc polecam Ci z czystym sumieniem tę firmę :D
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49

Re: Fit jedzonko

Postprzez DietetykNaWalizkach » 10 kwi 2019, o 18:53

Możesz zajrzeć na moją stronę podaną w stopce. Jako dietetyk kliniczny od niedawna publikuję również na mojej stronie fit przepisy :) Niedługo będzie ich coraz więcej, a także mogę zdradzić, że planuję cykl przepisów na każdą kieszeń złożonych, np. z produktów biedronkowych (na prośby pacjentów).

Dietetyk kliniczny, właścicielka poradni dietetycznej specjalizującej się w poradnictwie żywieniowym dla kobiet w ciąży oraz osób planujących dziecko - http://dietetyknawalizkach.pl

- indywidualne poradnictwo żywieniowe :)
- darmowe artykuły dla przyszłych rodziców oparte na źródłach naukowych :)
- grupy na Facebooku z ciekawostkami żywieniowymi dla przyszłych rodziców :)
DietetykNaWalizkach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sty 2019, o 16:23

Re: Fit jedzonko

Postprzez Allie » 18 lis 2021, o 09:21

Podsmażony filet z kurczaka z odrobiną soli i pieprzu, mix sałat, podprażony słonecznik, ciemne winogrono najlepiej bezpestkowe i ser pleśniowym typu blue. Warstwami sałata, kurczak, winogrono, ser, posypać słonecznikiem i zalać sosem Knorr ziołowy. Serio pyszne

No i sama od czasu od kiedy odkryłam ocet balsamiczny, to dodaję go praktycznie do wszystkiego https://kobietamag.pl/ocet-balsamiczny-wyrazisty-smak/
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Fit jedzonko

Postprzez dominika10 » 22 lis 2021, o 16:12

Ja też nie miałam pomysłów dopóki nie zaczęłam współpracy z dietetykiem z maxprogress. Rozpisuje mi świetne posiłki.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]