Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez muffinka » 22 sty 2018, o 14:08

Pytanie do kinomaniaków :) Z jakich znizek do kin korzystacie? Macie kartę lojalnosciową do konkretnego kina, gdzie macie znizki na bilety? Czy któras z was się zdecydowała na Unlimited w cinema city? Jak Wam się to kalkuluje? Teoretycznie wiem jakie są wyliczenia (nietrudno pzreliczyć :P), ale tak w realu, jak często jestescie w kinie? Ja bardzo lube ogladac filmy, bywa ze jestem w kinie 4-5 razy w miesiacy, a w grudniu np nie byłąm wcale (SW w styczniu ;)), teraz widzę, ze jakby te filmy zapowiadają się fajniejsze. I myślę o karcie...
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez bettylou » 24 sty 2018, o 11:21

Hej! Jestem tu nowa, więc wysyłam podwójne pozdrowienia!
Wraz z chopiem korzystamy ze wspomnianej przez Ciebie karty juz o 7 miesiecy i wedlug excelowskich obliczen moego partnera, karta zwrrocila sie nam w po roku bez jedengo tygodnia ;) przed nami jeszcze kilka miesiecy korzystania z niej za darmo ;)
bettylou
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:18

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez bettylou » 24 sty 2018, o 11:22

Odpowiaadajac na Twoje drugie pytanie - w kinie bywamy 2 - 3 razy w tyg bo w weeeny potrafimy isc jednego dnia na 2 seanse ;)
bettylou
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:18

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez Raszpla » 24 sty 2018, o 23:40

Unlimited jest najlepsza, bo od kilku miesięcy mam kino na osiedlu (i centrum handlowe:) polecam, moja średnia to 3 filmy na miesiąc, a w środy nie mogę tak więc bilet po 30 i juz na drugim seansie w miesiącu jesteś do przodu z kasą. Nie ma sie nad czym zastanawiać tylko brać i do kina :D
Raszpla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 22:58

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez bettylou » 25 sty 2018, o 14:13

Widzę, że karta ma niemałą liczbę klubowiczów :D ale to prawda, naprawdę się opłaca z niej korzystać ;)
bettylou
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:18

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez Pomarańczka » 29 sty 2018, o 18:25

JEśli ktoś lubi chodzić do kina, tak jak ja - to zdecydowanie warto. Ja się wahałam, bo nie lubię nic, co mnie zobowiązuje do systematyczności. Jednak okazało się, że karta unlimited sprawdziła się zdecydowanie lepiej niż karnet na siłkę. :D Chodzę przynajmniej raz w tygodniu na odstresowanie po pracy. IDEALNE!
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez bettylou » 30 sty 2018, o 16:12

No, to prawda, ze karta jest dobrym rozwiazaniem dla kinomana, ale... w koncu nie ejst nas - kinomanow, tak niewielu ;)
bettylou
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:18

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez bettylou » 5 lut 2018, o 11:41

No i pyknął nam juz ósmy miesiac z kartą UNLIMITED :)
bettylou
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 sty 2018, o 11:18

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez Raszpla » 26 lut 2018, o 23:52

Byłam ostatnio na przedpremierowym pokazie "The place" naprawdę kawał niezłego kina, i niech nie mówią, ze w cinema city tylko a,erykanskie gnioty lecą. To naprawdę niezły film, pokaz przedpremierowy na wielki +, dorosła publiczność i brak głupich zachowań na sali. Unlimited nadal sie sprawdza.
Raszpla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 22:58

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez Sylwuśka123 » 12 mar 2018, o 11:09

Ja chodzę do OhKino w Mysłowicach i powiem, że tam się nie spotkałam z żadnymi jakimiś głupimi zachowaniami. Ostatnio byłam na "Kształt wody" i byłam bardzo zadowolona. Może to też zależy od kina? To akurat jest w takim stylu bardziej kameralnym utrzymane nie taka typowa masówka.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Unlimited czy karta lojalnościowa do kina?

Postprzez ona_my » 17 mar 2023, o 20:51

Dla mnie o wiele lepszym jest oglądanie sobie wszystkiego za darmo na https://ekino.sx/ Jest to vod bez rejestracji i można tam obejrzeć naprawdę wiele filmów i seriali w dobrej jakości.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]