modny mąż

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: modny mąż

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:06

Ale wiecie co.. dużo chyba też zalezy od pracy...
Bo jak facet moze chodzic ubrany jak chce to nie patrzy na wiele rzeczy..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: modny mąż

Postprzez mildyk » 23 lut 2017, o 19:00

modny mężuś jest taki słodki no ale nie kazdy musi sie dobrze ubierac :)

Avatar użytkownika
mildyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2017, o 18:30
Lokalizacja: Rzeszów

Re: modny mąż

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 21:50

Fenek, jeśli ktoś ma styl to ok, ale niektórzy faceci sami nie potrafią się ubrać fajnie choćby chcieli, więc nieraz sami proszą o radę :)
Ja na pewno bym kogoś nie zmieniała czy nie narzucała mu co ma ubierać ale jeśli mogę coś podpowiedzieć to czemu nie :P Taki prosty przykład, jeśli mój facet lubi bluzy to mogę mu pomóc i doradzić która bluza jest według mnie fajniejsza, albo jeśli nosi tylko ciemne kolory to nie będę mu nagle wciskała białego albo beżowego ale mogę znaleźć coś co mi się podoba i jest ciemne ;)
Na ślub mu pewnie coś podpowiem.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: modny mąż

Postprzez kemik » 27 lut 2017, o 19:12

Są faceci, którzy lubią chodzić elegancko ubrani, są i tacy, którzy wolą chodzić na luzaka. Mój akurat lubi śmieszne koszulki, jeansy i bluzy z kapturem.

kemik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lut 2017, o 19:04

Re: modny mąż

Postprzez karolcia77 » 30 sty 2018, o 19:17

no mój facet lubi chodzić w koszulach, ostatnio nawet zamówił kilka na https://modini.pl/6-modne-koszule-meskie i jest bardzo zadowolony z wyboru, planuje kupić jeszcze spinki do mankietów ale to pewnie tez przez internet niedługo :P
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: modny mąż

Postprzez Kazoo » 17 lip 2019, o 15:34

Mój facet zmienił stylówkę odkąd zmienił pracę na taką, w której musi chodzić codziennie w garniturze. Kiedyś nie przepadał, ale do pracy kupił sobie dwa dobre, wygodne i porządne garnitury w Marcus Kerr (świetny sklep w Toruniu, po garnitur tylko tam!) i chyba mu się spodobało. W szafie co raz pojawia się jakiś nowy zestaw - a to gładki, w kratę czy jakiś kolorowy i do tego koszule. W tym sklepie już nas znają, bo często tam jesteśmy zobaczyć, czy jest coś nowego. ;) Co ciekawe - codzienne stylizacje też zmienił. Oczywiście nie chodzi w garniturze, ale casualowe chinosy zamiast szerokich jeansów, boat shoes czy też fajne koszule stały się podstawowym elementem ubioru.
Kazoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 00:42

Re: modny mąż

Postprzez tereskac1 » 17 lip 2019, o 18:53

Mój chłopak różnie się ubiera zależnie od okoliczności w dzień powszedni taki jak dziś przyjechał do mnie w normalnych starszych już nieco jeansach Dylan z CJ oraz zwykłym czarnym t-shircie. Jednak jeśli idziemy na jakiś bal karnawałowy, czy ślub potrafi się ubrać, wtedy w ruch idzie koszula, krawat, marynarka itp. Więc mogę stwierdzić, że się dostosowuje do tego w czym wypada wyjść :D Ostatnio kupił sobie w Crossie fajne męskie szorty na letnie dni: leom w kolorze błękitnym, jednak nie miał ich okazji jeszcze nosić, bo tu w WLKP pogoda jak na złość nagle zrobiła się jesienna.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: modny mąż

Postprzez sanderson » 18 lip 2019, o 12:25

Gdyby każdy facet chciał iść za trendami i modą, to byłoby po prostu świetnie i super - ale jak wiemy, różnie to bywa :D ja swojego przekonałam do nieco mniej młodzieżowego stylu, więc czasem zaskoczy jakąś koszulą :D

Mój blog z modą damską Dress-Room.pl.
sanderson
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 lis 2017, o 22:28
Lokalizacja: Poznań

Re: modny mąż

Postprzez Corn » 26 lip 2019, o 12:11

Ahhhhhh.. wolę o tym nie myśleć. Juz nawet nie zwracam uwagi na to.
Avatar użytkownika
Corn
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 lip 2019, o 11:50

Re: modny mąż

Postprzez SashaWelur » 2 sie 2019, o 16:35

u mnie to jest pewne co ja mam kupić: koszulka z gier albo z filmów marvela, dc czy gwiezdnych wojen ;)
Avatar użytkownika
SashaWelur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 lip 2019, o 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: modny mąż

Postprzez lopek » 12 wrz 2019, o 18:19

Każda kobieta chce mieć męża, który dobrze wygląda. Tak więc każda kobieta stara się pomóc mężczyźnie w doborze ubrania.
lopek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 wrz 2019, o 18:11

Re: modny mąż

Postprzez tereskac1 » 13 wrz 2019, o 22:16

Mój facet lubi są raczej wygodnie, wiadomo nie jak jakiś lump w wyciągniętych spodniach czy coś ;) ale w domu lubi być na luzie.
W pracy wiadomo koszula, krawat, spodnie - wszystko czyste i ładne.
Co do marek to najbardziej lubi chodzić w ubraniach firmy Cross Jeansu.
Obecnie kupił sobie model: Damien, w kolorze mid blue, ma dopasowany krój, regularną talię, prostą zwężaną nogawkę.
Można ją kupić na stronie producenta, kod produktu: E 198-017
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: modny mąż

Postprzez UlaM26 » 2 lis 2019, o 11:47

Warto w takim razie zadbać o ich wygląd i jeśli chodzi o męskie kosmetyki to polecam zwrócić uwagę na ofertę barbersupply.pl gdzie znajdziecie szeroką gamę propozycji w tym zakresie i do tego możecie jednocześnie liczyć na przystępny zakres cen oraz fachowe wsparcie obsługi klienta.
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: modny mąż

Postprzez RealArleta » 7 lis 2019, o 22:42

Modny maz to ryzyko...
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: modny mąż

Postprzez sanminko » 14 lis 2019, o 00:34

RealArleta napisał(a):Modny maz to ryzyko...


Coś w tym jest :D
sanminko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 00:11

Re: modny mąż

Postprzez zenkar » 29 lis 2019, o 16:13

A jak Wy dbacie o swoich mężów? Kupujecie im prezenty, jakieś gadżety? Ja lubię rozpieszczać swojego ukochanego niespodziankami :fallinlove

zenkar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 14:52

Re: modny mąż

Postprzez wercia555 » 15 gru 2019, o 21:40

zenkar napisał(a):A jak Wy dbacie o swoich mężów? Kupujecie im prezenty, jakieś gadżety? Ja lubię rozpieszczać swojego ukochanego niespodziankami :fallinlove


Ja kupiłam na tegoroczne święta mojemu łobuzowi klasyczną koszulę w kratę, jest bardzo gustowna. Ma ten plus, że jest ze 100% bawełny.
Ma elegancki kołnierzyk, zapięcie na guziki, zaokrąglony dół, kieszeń na piersi, ładny prosty krój. Jest do znalezienia na stronie Cross Jeansu, kod prod.35247-102 Dodatkowy atut to też obniżka ceny w tym momencie :D A wy co kupiliście swoim facetom?
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: modny mąż

Postprzez Beata » 4 wrz 2020, o 10:54

ahah, mój mąż ma duże łydki, dlatego zawsze był problem z garniturami.
Ostatnio znalazłam super krawcową a tkaninę wełnianą zamówiłam w Rytexie u nas w Bielsku. W końcu wygląda elegancko ;)
Beata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 wrz 2020, o 10:35

Re: modny mąż

Postprzez karmelLOVE » 22 wrz 2020, o 10:44

co to znaczy z tymi łydkami? Ile on ma w łydkach?
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn

Re: modny mąż

Postprzez inezkam » 6 paź 2020, o 14:27

Hej,

mysle, ze fajnie wzorować się na różnych wystawach w sieciówkach albo inspirować poprzez vlogerów/instagramerów/youtuberów przygotować dla męża tzn razem z nim rożne zestawienia i wybrac najlepsze :)

inezkam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 paź 2020, o 14:09

Re: modny mąż

Postprzez AnnA89 » 19 paź 2020, o 01:41

Ja zazwyczaj wyszukuję markowe ubrania dla męża w sieci, wrzucam do koszyka, a później razem przeglądamy i to do niego należy ostatnie słowo;) a przynajmniej tak się jemu wydaje. Zdarza się, że zamawiam dwa zbliżone rozmiary, a później odsyłam to co nie pasuje. Nie spotkałam się jeszcze, żeby był z tym jakiś problem.
AnnA89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 13:52

Re: modny mąż

Postprzez Mari_123 » 19 paź 2020, o 13:12

Haha, znam ten problem ;) Też lubię dobrze ubranych facetów, ale niestety, oni często nie przywiązują uwagi do tego jak wyglądają, ale nam to by się kazali stroić... Mnie się na szczęscie trafił taki, który w mairę o tym myśli, ale i tak muszę go czasem motywować :P Ostatnio przypadł mu do gustu sklep differenta.pl. Tam mają ubrania znanych marek, ale w całkiem dobrych cenach i to go chyba przekonało. No i ja, bo ja juz zamawiam tam od jakiegoś czasu. Także spróbuj, może Twojemu też coś wpadnie w oko :)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: modny mąż

Postprzez Dorcia » 25 paź 2020, o 23:16

Mari_123 napisał(a):Haha, znam ten problem ;) Też lubię dobrze ubranych facetów, ale niestety, oni często nie przywiązują uwagi do tego jak wyglądają, ale nam to by się kazali stroić... Mnie się na szczęscie trafił taki, który w mairę o tym myśli, ale i tak muszę go czasem motywować :P Ostatnio przypadł mu do gustu sklep differenta.pl. Tam mają ubrania znanych marek, ale w całkiem dobrych cenach i to go chyba przekonało. No i ja, bo ja juz zamawiam tam od jakiegoś czasu. Także spróbuj, może Twojemu też coś wpadnie w oko :)


Potwierdzam! jeśli Twój facet lubi markowe ubrania, to ten sklep z pewnością przypadnie mu do gustu.
Dorcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 paź 2020, o 22:53

Re: modny mąż

Postprzez marta » 4 kwi 2022, o 13:25

Mój mąż na co dzień ubiera się na sportowo, czyli bluza i jeansy. Skoro tak mu wygodnie to nie oponuję. Pilnuję jednak żeby ubrania które zakłada były dopasowane, dobrze wykonane z materiałów dobrej jakości i mniej więcej nadążające za modą. Ostatnio szukaliśmy dla niego jeansów. We wranglerze były fajne ale kosmicznie drogie. Na końcu trafiliśmy do sklepu cross jeans. I dostaliśmy takie jakie chcieliśmy i to w rozsądnej cenie. Wybraliśmy model Dylan. Jest to fason regular fit z regularnym stanem i prostą nogawką.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: modny mąż

Postprzez OlaMola » 19 lut 2023, o 12:37

Ja mojemu też musiałam znaleźć sklep, cóż, tak czasem jest :) Faktycznie lepiej dopłacić na lepsze ubrania, niż kupować w sieciówkach. Dobre jakościowo rzeczy mają w Ombre. Szeroki wybór i dobre ceny, a o to trudniej coraz częściej. Dostawa szybka, rozmiarówka idealnie dobrana. Ogólnie ubrania dopracowane i wygodne
OlaMola
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 11:00
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]