Warto robić zdjęcia na ślubie?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez malami86 » 10 sty 2017, o 20:27

My chcieliśmy kilka ujęć z przysięgi i potem sesję. Ale robiliśmy przyjęcie a nie wesele no i nie chcieliśmy żeby robiono nam zdjęcia jak jemy
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Marli » 28 kwi 2017, o 16:13

Szukam tego tematu o fotografie, bo ponoć gdzieś jest, i nie mogę znaleźć... Czy to o ten temat chodziło?
Moim zdaniem oczywiście, że warto zainwestować w dobrego fotografa. Ja zrobiłam ten błąd, że zdjęcia u mnie robiła koleżanka, i teraz wszyscy pytają o zdjęcia ze ślubu, a ja ich nie mam :( Jakbym miała jeszcze raz wybierać, postawiłabym na SPAM, przynajmniej miałabym co pokazywać...


SUPER ŻE ZNALAZŁAŚ, ALE ZA SPAM I TAK DZIĘKUJEMY
Marli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 16:03

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Jaśmin » 29 kwi 2017, o 01:05

Dla mnie oprócz sali fotograf to jedna z priorytetowych rzeczy. Bardziej mi na nim zależy niż na czymkolwiek innym bo jak wiadomo pamięć jest ulotna a śliczny album ze zdjęciami to pamiątka na całe życie, ja zamierzam jeszcze kiedyś moim wnukom pokazywać te zdjęcia, więc nie zamierzam oszczędzać na tej kwestii. Kurczę, ślub bierze się raz w życiu!

My wybraliśmy chyba najbardziej znanego fotografa tutaj w mieście, który robił jeszcze mojemu narzeczonemu zdjęcia komunijne! I jego bratu. Ma dużą renomę i w najbliższych dniach będziemy z nim rozmawiać. Zdjęcia ceremonii, później sesja która marzy mi się na plaży... chyba że wymyślę inne, lepsze miejsce ale jakaś dzika, skalista plaża to jest to. No i na weselu oczywiście też, zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi, z moją damą - dróżką, zdjęcia jak wszyscy się bawią, mamy salę z tarasem z widokiem na morze i tam też zdjęcia ze wszystkimi, to jest to! Natomiast nie chcemy kamerzysty. Zrezygnowaliśmy z kamery na rzecz dobrego fotografa.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez inek » 30 kwi 2017, o 06:51

Nie wyobrazalam sobie w ogole tej uroczystosci bez fotografa. Dla mnie zdjecia to koniecznosc. Na czyms te szybko mijajace wazne chwile trzeba zapamietac ;)

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Hadassa » 30 kwi 2017, o 12:43

Fotograf koniecznie. Może nie być kamerzysty ale fotograf być musi ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez jessy12 » 11 cze 2017, o 22:45

zdjęcia jak najbardziej ale w rozsądnej ilości no i koniecznie sesja poślubna;)

jessy12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 11 cze 2017, o 19:01

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Toshiba22 » 11 sie 2017, o 09:36

No raczej, w końcu to pamiątka na lata :) Ja mam piękne zdjęcia, cały reportaż ze ślubu robił dla nas p. Patryk Wolański. Mamy zdjęcia od przygotowań do sesji w plenerze. Są naprawdę przepiękne. Od ślubu minął już prawie rok, ale zdjecia przypominają nam tę piękna dla nas chwilę :)

Toshiba22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 12:36

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez kyldo » 20 sie 2017, o 22:51

warto bo to pamiatka na cale zycie !

kyldo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 17:41

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez feliksm690 » 22 sie 2017, o 12:48

Pewnie ze warto. Taka pamiątka na całe życie

feliksm690
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 12:45
Lokalizacja: Pniewy

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez karpandzia11 » 9 paź 2017, o 13:51

z jednej strony tak a z drugiej strony nie, to jest jedna jedyna noc i nigdy się nie powtórzy :)
rozumiem że koszty itd ale wiele rzeczy można przygotować samemu i wychodzą nawet czasami piękniej niż te które zrobią florystki

karpandzia11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 28 wrz 2017, o 12:03

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez margaret » 9 paź 2017, o 14:53

zdecydowanie nie! to jest jedyny dzień w życiu, nas wyniosło ok.50 tys i niczego nie żałujemy :)

margaret
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 6 paź 2017, o 17:17

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Ewelina28 » 12 paź 2017, o 21:21

Uważam, że zdjęcia to super pamiątka z tego dnia i nie wyobrażam sobie żeby jej nie mieć. Nie jestem entuzjastką filmów, ale zdjęcia, w dodatku takie artystyczne, w plenerze to super sprawa i pamiątka na całe życie :) warto wydać ciut więcej żeby je mieć.
Avatar użytkownika
Ewelina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2017, o 00:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez rosalia » 23 paź 2017, o 12:07

Ojej, to pytanie wydaje mi się tak niedorzeczne :) Oczywiście z całym szacunkiem. Uważam, że zdjęcia ze ślubu/wesela to jedna z najpiękniejszych pamiątek w życiu. Przynajmniej ja uwielbiam zdjęcia i mam takie, które oglądam co jakiś czas i jeszcze mi się nie znudziły. Na co warto moim zdaniem się zdecydować? Przede wszystkim na tradycyjny album - zdjęcia na płycie czy na nośniku dzisiaj są, jutro ich nie ma... coś się wysypie, za dwa lata okaże się, że fotograf też ich nie ma i zostaną nam ewentualnie te, którymi się pochwaliliśmy na fb :oops:
rosalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2017, o 13:46

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Jaśmin » 23 paź 2017, o 20:48

Zgadzam sie calkowicie z Toba, rosalia, tak samo mysle. Dlatego tez ogolnie drukuje wszystkie najlepsze zdjecia z roznych wycieczek, z codziennego zycia, lubie je sobie pozniej ogladac po latach i wspominac :) A z komputeraz zawsze mi gdzies poznikaja...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez RobertoOo » 26 paź 2017, o 14:02

Ja sobie nie wyobrażam, aby w tak ważnym dniu nie robić żadnych zdjęć. Zdjęcia są świetnymi pamiątkami szczególnych dla nas wydarzeń. Tym bardziej ślub i wesele są moim zdaniem tymi najważniejszymi. Nie wiem kto w ogóle rozważa nie robienie zdjęć. Nie trzeba brać koniecznie profesjonalnego fotografa, który kosztuje. Zawsze można poprosić pasjonata fotografii o zrobienie zdjęć.

RobertoOo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:58

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Sabin » 18 lis 2017, o 00:10

Ja nie wyobrażam sobie żeby nie mieć pamiątki w postaci zdjęć z własnego ślubu,chociaż to dopiero przede mną.

Sabin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 sie 2017, o 18:48

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Aga Kornacka » 19 gru 2017, o 13:01

Nie wyobrażam sobie ślubu bez fotografa :) Co po latach pokazywać dzieciom i wnukom? No i pamiątka dla nas samych też musi być, nie zawsze będziemy tacy piękni i młodzi ;) Myślę, że warto zainwestować w dobrego fotografa.
Aga Kornacka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 12:49

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Portal » 31 sty 2018, o 12:50

Fotograf, muzyka, alkohol. Na t trzy rzeczy powinno wydać się jak najwięcej pieniędzy.
Portal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 sty 2018, o 12:45

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Wiktoriaa » 13 lut 2018, o 16:06

Dla mnie fotograf to podstawa. Na profesjonaliście w dniu ślubu nie warto oszczędzać

Wiktoriaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2018, o 15:54
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez magdawunik » 15 lut 2018, o 14:45

Ślub zdarza się raz w życiu(chyba że ktoś preferuje kilka :) ) Dlatego według mnie też w tym jednym wyjatkowym dniu w życiu nie warto oszczędzać. Lepiej nawet trochę poczekac(zebrać fundusze) i wyprawić ślub taki na jakim nam zależy i taki ktore spełni nasze oczekiwania :)

Potrzebny ci kredyt z komornikiem ? Zajrzyj na moją stroną SalvusMoney i dowiedź się więcej szczegółów.
magdawunik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 14:40

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez milena526 » 17 lut 2018, o 13:12

Oczywiście, że warto! Dla mnie fotograf to podstawa i jeśli ktoś jest z Warszawy to polecam bukowski.photo. Według mnie jest najlepszy w swoich fachu, a jego zdjęcia są przede wszystkim oryginalne. Sprawdźcie sobie jego ofertę i przede wszystkim portfolio, które jest super!
milena526
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2 sty 2018, o 17:18

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez krosso » 23 lut 2018, o 18:27

wole zdjecia niz film :)

krosso
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lut 2018, o 17:13

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez taniaignacik » 28 lut 2018, o 01:26

Po kilku latach zdarza nam się z mężem przejrzeć stare zdjecia slubne i wspomnienia wracają więc jak dla mnie jest to jeden z głownych czynników udanego ślubu. Pamięć nasza jest ulotna, jednak zdjęcie czy film to świetna pamiątka po dłuższym czasie :)

Czy mleczko pszczele cena jest adekwatna do jakosci produktu? Według mnie tak, sprawdź sama ! Poczuj różnice względem innych kosmetyków!
taniaignacik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 lut 2018, o 01:24

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez Renulkaa » 14 mar 2018, o 15:07

Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka :)

Kochasz zakupy i wyprzedaże? Mamy dla Ciebie znakomite rozwiązanie.
Mega-Aukcje.pl
Renulkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 15:01

Re: Warto robić zdjęcia na ślubie?

Postprzez babeczka » 14 mar 2018, o 15:24

Jeśli kogoś stać, korzysta z usług profesjonalisty,ale aby nie tracić dodatkowo pieniędzy,zawsze można poprosić koleżankę,kolegę aby porobiła/ł kilka fotek,tak na pamiątkę. Bo nie ważne kto,ale ważne, że za darmo. :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]