hobby waszych facetów

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: hobby waszych facetów

Postprzez misia10 » 16 lip 2017, o 11:08

Mój facet jest gra w paintball, jest po prostu zakochany w tym :)
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: hobby waszych facetów

Postprzez duszawilka » 30 lip 2017, o 22:03

misia10 napisał(a):Mój facet jest gra w paintball, jest po prostu zakochany w tym :)

fajnie, też grasz? Ja tak
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: hobby waszych facetów

Postprzez fruitgirl » 30 lip 2017, o 23:30

misia10 napisał(a):Mój facet jest gra w paintball, jest po prostu zakochany w tym :)


Sama próbowałam i mu się nie dziwię :D
Avatar użytkownika
fruitgirl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 lip 2017, o 16:47

Re: hobby waszych facetów

Postprzez ZuZkA9 » 31 lip 2017, o 16:26

fruitgirl napisał(a):
misia10 napisał(a):Mój facet jest gra w paintball, jest po prostu zakochany w tym :)


Sama próbowałam i mu się nie dziwię :D

Ja też grałam już parę razy i przymierzam się do zakupu maski
duszawilka napisał(a):fajnie, też grasz? Ja tak

Masz może swoją maskę? Potrzebuję porady jaką kupić zeby nie wydac majątku...
ZuZkA9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 13:18

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Hadassa » 31 lip 2017, o 22:20

Więc zapraszam na priv do wymiany cudnych linków
Natomiast tu prosze o nie zaśmiecanie tematu o hobby Waszych panów

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: hobby waszych facetów

Postprzez misia10 » 5 sie 2017, o 11:33

ZuZkA9 napisał(a):Ja też grałam już parę razy i przymierzam się do zakupu maski

i słusznie myślę że maska to powinna być kupiona jako pierwsza, te wypożyczane po prostu odrzucają i kto wie kto ją przed nami nosił

ZuZkA9 napisał(a):Masz może swoją maskę? Potrzebuję porady jaką kupić zeby nie wydac majątku...

myślę że na początku z trippmanna w sam raz, widziałam ostatnio za 170 zł
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Miłka » 11 sie 2017, o 16:37

misia10 napisał(a):i słusznie myślę że maska to powinna być kupiona jako pierwsza, te wypożyczane po prostu odrzucają i kto wie kto ją przed nami nosił

Oj tak, maska to taki mus jak chodzi o ten sport. Mój chłopak ma swoją, bo dłużej gra, a ja cały czas przed rozpoczęciem zabawy siedze i szoruję to co dostanę, bo się brzydzę... Ale za to mam rękawiczki podobno super świetne mechanixa, ktoś kojarzy czy to rzeczywiście tak dobre jak mój chłopak zachwala? 8-)
misia10 napisał(a):myślę że na początku z trippmanna w sam raz, widziałam ostatnio za 170 zł

Fajnie wiedzieć o takich maskach, bo szukam po forach właśnie odpowiedzi na pytanie jaka maska będzie tania i dobra dla amatorki :D
Powiedz mi jeszcze, jeżeli można (???) gdzie taką maskę można dostać w tej cenie?
Miłka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 16:31

Re: hobby waszych facetów

Postprzez misia10 » 12 sie 2017, o 08:55

Miłka napisał(a):Oj tak, maska to taki mus jak chodzi o ten sport. Mój chłopak ma swoją, bo dłużej gra, a ja cały czas przed rozpoczęciem zabawy siedze i szoruję to co dostanę, bo się brzydzę... Ale za to mam rękawiczki podobno super świetne mechanixa, ktoś kojarzy czy to rzeczywiście tak dobre jak mój chłopak zachwala? 8-)

to prawda jak rękawiczki to tylko mechanixy. Ja mam właśnie takie różowe na paintball ale na zimę też są super, mają dobry chwyt czego brakuje w zimowych rękawiczkach

Miłka napisał(a):Fajnie wiedzieć o takich maskach, bo szukam po forach właśnie odpowiedzi na pytanie jaka maska będzie tania i dobra dla amatorki :D
Powiedz mi jeszcze, jeżeli można (???) gdzie taką maskę można dostać w tej cenie?

zobacz koniecznie na SPAM tam na pewno znajdziesz no i znajdziesz też inne akcesoria do paintballa
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: hobby waszych facetów

Postprzez fargo » 9 lis 2017, o 15:23

Głównie sporty typu wspinaczka, rowery, pływanie. Dosyć aktywnie spędzamy czas. ;)

fargo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 9 lis 2017, o 15:09

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Sylwuśka123 » 18 gru 2017, o 10:34

U mnie w rodzinie tez sporty królują. Tym bardziej, że przychówek wdał się w rodziców, więc długo na miejscu nie usiedzi. Ogólnie to chyba raczej od wiosny do jesieni tak aktywni jesteśmy. Ja preferuję rower mój mąż wakeboard. Szczególnie gdzieś na wyjazdach on szuka sobie spotów na WhereToWake a ja fajnych tras rowerowych. Szkoda tylko, że nie mam takiego serwisu o trasach rowerowych jak znalazł mój M.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Emila88 » 30 gru 2017, o 23:41

Mój od jakiegoś czasu składa modele :) Głównie to samochodów bo motoryzacja to również jego pasja :) Teraz leci z kolekcją legendarnych aut PRLu i składa z klocków modele starych samochodów :) Widzę, że to hobby działa na niego bardzo relaksująco :)
Emila88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 10:02

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Hadassa » 31 gru 2017, o 16:12

Mój teraz zafascynowany jest fotografią...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: hobby waszych facetów

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 20:57

Któregoś dnia poszedł ze swoim przyjacielem na strzelnicę i od tamtego czasu chodzą regularnie, ponoć super zabawa
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: hobby waszych facetów

Postprzez argo » 13 sty 2018, o 00:12

misia10 napisał(a):to prawda jak rękawiczki to tylko mechanixy. Ja mam właśnie takie różowe na paintball ale na zimę też są super, mają dobry chwyt czego brakuje w zimowych rękawiczkach


a zdradzisz jaki model zimowych mechanixów masz? Bo szukam czegoś sprawdzonego na wypad do Norwegii i nie chcę kupować w sieciówkach :D


bunshee napisał(a):Któregoś dnia poszedł ze swoim przyjacielem na strzelnicę i od tamtego czasu chodzą regularnie, ponoć super zabawa


A nie lepiej kupić sobie własny sprzęt, tarcze czy kulochwyt i strzelać np na swojej działce? Nielimitowany czas no i taniej :D


Powiedzcie mi jeszcze, używacie może bielizny termoaktywnej? Czy to raczej ciuchy dla profesjonalnych sportowców i nie ma co w nie inwestowac tylko ubrać się na cebulkę ?
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: hobby waszych facetów

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:08

argo napisał(a):a zdradzisz jaki model zimowych mechanixów masz? Bo szukam czegoś sprawdzonego na wypad do Norwegii i nie chcę kupować w sieciówkach :D

Wear Winter Impact, zamawiałam na SPAM i tam na pewno są dostępne :p


argo napisał(a):A nie lepiej kupić sobie własny sprzęt, tarcze czy kulochwyt i strzelać np na swojej działce? Nielimitowany czas no i taniej :D

sama się nad tym zastanawiam tylko od czego zacząć i co wybrać ? :p


argo napisał(a):Powiedzcie mi jeszcze, używacie może bielizny termoaktywnej? Czy to raczej ciuchy dla profesjonalnych sportowców i nie ma co w nie inwestowac tylko ubrać się na cebulkę ?

ja ze swoim chłopakiem używam, nie wyobrażam sobie chłodniejszych dni bez nich, ale też w upalne dni się przydaje

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: hobby waszych facetów

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 23:02

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):a zdradzisz jaki model zimowych mechanixów masz? Bo szukam czegoś sprawdzonego na wypad do Norwegii i nie chcę kupować w sieciówkach :D

Wear Winter Impact, zamawiałam na SPAM i tam na pewno są dostępne :p

co sprawia, że te są zimowe a inne nie są lub są ale mniej?
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):A nie lepiej kupić sobie własny sprzęt, tarcze czy kulochwyt i strzelać np na swojej działce? Nielimitowany czas no i taniej :D

sama się nad tym zastanawiam tylko od czego zacząć i co wybrać ? :p

Nawet taki się nada: SPAM
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Powiedzcie mi jeszcze, używacie może bielizny termoaktywnej? Czy to raczej ciuchy dla profesjonalnych sportowców i nie ma co w nie inwestowac tylko ubrać się na cebulkę ?

ja ze swoim chłopakiem używam, nie wyobrażam sobie chłodniejszych dni bez nich, ale też w upalne dni się przydaje

dobra termoregulacja to podstawa. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam życia bez odzieży termoaktywnej

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
gaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 18:16

Re: hobby waszych facetów

Postprzez argo » 2 lut 2018, o 22:44

gaia napisał(a):Wear Winter Impact, zamawiałam na SPAM i tam na pewno są dostępne :p

oooo widzę że mają nawet damską rozmiarówkę, ale super, zawsze miałam problem bo wszystkie rekawiczki były przeogromne na moje dosyć małe dłonie, ale widze ze tutaj mechanix się spisał na medal :D

bunshee napisał(a):Nawet taki się nada: SPAM


wiesz ze to ma 13x13 cm? to jest maleństwo ! wolałabym coś więksszego. Ale apropo srzelania mój chłopak zastanwia sie nad kupnem takej wiatrówki --> SPAM jak sądzicie, nada się dla początkującego ??

bunshee napisał(a):ja ze swoim chłopakiem używam, nie wyobrażam sobie chłodniejszych dni bez nich, ale też w upalne dni się przydaje

a to używasz tego samego termo zimą i latem? nie ma tam przypadkiem podziału na letnie i zimowe?

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Hadassa » 5 lut 2018, o 15:27

Do fotografii, tworzenia biżuterii ale i kowalstwa, do hobby mojego męża trafiły motocykle ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: hobby waszych facetów

Postprzez paolka » 7 kwi 2018, o 21:52

Mój luby -magister od przysiadów :D -trenuje teraz dzieciaki bo kocha grać w piłkę nozną. No i przy okazji chłopak spełnia swoje marzenia z dzieciństwa;) Często podczas treningów uzywa aplikacji LINK która pozwala mu zapanować nad dzieciakami i zaplanować trening dostosowany do ich mozliwości

Ostatnio edytowano 10 kwi 2018, o 21:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
paolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 13:46

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:43

Mój mąż od wielu lat jeździ na rowerze. Był na kilku wypadach z Polski do Hiszpanii, tak cała trasa na rowerze. Po ślubie wciąż jeździ ale już nie tak daleko i do tego zaraził również mnie rowerami.
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: hobby waszych facetów

Postprzez wisienka118 » 10 kwi 2018, o 16:29

Hej :) Mój facet uwielbia boks. Chodził też przez 9 lat na capoeire.
Ale jego największą pasją jest chemia. Pracuje jako chemik i mógłby godzinami opowiadać o polimerach itd.
Oczywiście prawie nic z tego nie rozumiem. Ale uwielbiam to, w jaki sposób o tym mówi!!

]:-) ]:-) ]:-)
wisienka118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 16:25

Re: hobby waszych facetów

Postprzez komm » 13 kwi 2018, o 11:40

wisienka118 - bardzo ciekawe połączenie trzeba przyznać ;)

komm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 11:20

Re: hobby waszych facetów

Postprzez Hadassa » 16 kwi 2018, o 07:58

Fotografia
Kowalstwo
Ogólnie majsterkowanie też
Motocykle

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: hobby waszych facetów

Postprzez olkaa01 » 16 kwi 2018, o 13:59

U mojego to bez dwóch zdań piłka nożna. Na początku mnie to nieco drażniło, bo ciągle ogląda jakieś mecze, ale w końcu sama się nieco przekonałam do tego sportu i go wspieram. Ostatnio kupiłam mu kilka figurek polskich reprezentantów z kolekcji Mistrzowski Bus (swoją drogą, słyszałyście o tym? Świetna sprawa) i model autokaru do złożenia. Pozytywnie go zaskoczyłam i się bardzo ucieszyl :)
olkaa01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2018, o 11:45

Re: hobby waszych facetów

Postprzez wisienka118 » 7 cze 2018, o 16:33

No dlatego właśnie chyba jesteśmy razem - ogólnie ciekawy z niego człowiek haha :D A jakoś za piłką nożną nie przepada, już ja częściej mecz oglądam :D

]:-) ]:-) ]:-)
wisienka118
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 16:25
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06