Pomysły na wesele :)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Pomysły na wesele :)

Postprzez monia889 » 12 lut 2018, o 15:13

Cześć kochane :) Już co raz większymi krokami zbliża się moje wesele. Słyszę co raz więcej o różnych atrakcjach na wesele, fortobudki, anioły na szczudłach itp. Czy macie może oprócz tego jakieś pomysły? Może spotkałyście się z czymś ciekawym ?
monia889
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:09

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 16:12

cudowne są motywy przewodnie na weselach. Czy to jest kolor jakiś czy np folk, las, etno... doda oryginalności takiemu przyjęciu.Mi marzy się boho ślub z kolorowymi proporczykami, lampionami i dużą ilością zieleni;)

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez paula32 » 22 lut 2018, o 12:11

U mojej koleżanki na weselu był Dawid Krzyżowski, który robił pokazy sztuczek piłkarskich. Mi osobiście bardzo się to podobało i gościom chyba też. Przede wszystkim jest to na pewno coś oryginalnego. Jego sztuczki są niesamowite i na najwyższym poziomie gdyż Dawid doszedł do 1/4 mistrzostw świata. Dopasował on muzykę do uroczystości i rekwizyty, było super :) tutaj znajdziesz namiary kojakfree com
paula32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2018, o 12:00

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Sylwuśka123 » 26 lut 2018, o 10:38

U mojej koleżanki był drink bar i pokaz barmański. Naprawdę było świetne, i też się podobało. Jednak ja nie chciałabym tego powielać, bo dużo znajomych z jej wesela będzie na moim.
Poza tym byłam w UK na weselu gdzie motywem przewodnim był/było średniowiecze i wszyscy goście mieli mieć stroje nawiązujące do tej epoki, fakt kilku się wyłamało ale ogólnie większość dopisała i nawet fajnie się bawiło. Było trochę muzyki z tamtego okresu i kilka dań.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez mietka » 27 lut 2018, o 13:59

ooo średniowieczne wesele :o chciałabym w sumie. pokazy tańca są spoko, jeszcze jak potem tancerze angażują gości w jakieś proste układy :)
Avatar użytkownika
mietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 lis 2017, o 18:34

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez lidka87 » 8 mar 2018, o 11:43

mietka napisał(a):ooo średniowieczne wesele :o chciałabym w sumie. pokazy tańca są spoko, jeszcze jak potem tancerze angażują gości w jakieś proste układy :)


Średniowieczne wesela są coraz bardziej popularne :) Miałam już kilku klientów, którzy zdecydowali się na takie rozwiązanie.

lidka87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 mar 2018, o 11:35

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez babeczka » 8 mar 2018, o 15:44

Zawsze można zaprosić jakąś znaną gwiazdę muzyki,tańca - o ile taka zgodzi się brać udział w weselu,oczywiście ktoś taki z całą pewnością nie będzie tani,ale wesele jest raz w życiu,więc czemu nie? ;-) :)
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez AleksandraSz » 14 mar 2018, o 13:51

Ja jestem zwolenniczką zwykłych, klasycznych zabaw weselnych. Nie widzę potrzeby żeby zapraszać jakieś gwiazdy. To para młoda jest główną gwiazdą zabawy :)

Cierpisz na depresję albo ktoś z Twoich bliskich na nią cierpi? Odezwij się do nas, na pewno Ci pomożemy.
Leczenie depresji warszawa
AleksandraSz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 13:47

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez karolcia77 » 25 mar 2018, o 12:46

Bardzo fajnie jest też ozdobić taką salę, na przykład kupić balony, girlandy na stół LINK na pewno takie ozdoby dodają uroku weselnemu stołowi :)
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez lovely » 5 kwi 2018, o 09:06

No cóż, polecam zajrzeć na tę stronę ponieważ jest tam kilka świetnych pomysłów na styl wesela. Jest szansa że coś się spodoba LINK

Zaproszenia ślubne, dekoracje, pudełeczka i wiele oryginalnych ozdób https://sklepslubny.love/
lovely
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2018, o 14:21
Lokalizacja: Polska

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez karinatkaczyk » 6 kwi 2018, o 11:20

Mnie się marzy plenerowe, jest ryzyko związane z pogodą, jednak planuje ślub za 2 lata i muszę już coś znaleźć, macie jakieś miejsca polecane na plener?
karinatkaczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 11:18

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez porv88 » 6 kwi 2018, o 15:33

Warto doradzić się znajomych w tym temacie. Oni zawsze są w stanie śwetnie pomóc ;)

Jeśli na Boga nie zwraca się uwagi, sam sobie pójdzie.
porv88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 kwi 2018, o 15:38

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez ellena » 24 lip 2018, o 10:32

Hmm mnie sie marzyło duże ;-) A z racji tego że mam sporą rodzinę to było duże .Mielismy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku białej.Duża bajeczna sala,pięknie obstrojona...No ja takie własnie chciałam. Każdy ma jakieś inne marzenie.Twoje przygotuj według tego co tobie się podoba. ;-)
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez magda-kramarz » 29 lip 2018, o 20:01

U mnie był styl średniowieczny. Sam ślub odbył się na zamku. Goście byli zachwyceni jednak był problem, bo nie każdy mógł sobie pozwolić na średniowieczny strój. Zatem zrezygnowaliśmy ze strojów. Poza tym było wspaniale :) Także taki styl jak najbardziej Ci polecam :)

Zobacz skuteczny sposób na powiększenie piersi :)
http://bit.ly/powiekszenie-piersi

Aby dostać się na stronę musisz odczekać 5 sekund i kliknąć "Skip ad" w prawym górnym rogu.
magda-kramarz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 lip 2018, o 19:04

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez palina88 » 5 sie 2018, o 11:44

Na wesele przede wszystkim warto postarać się o porządna salę, myśmy mieli wesele w Willi opal w Grzybowie, bardzo przyjemne i domowe miejsce, pełne ciepła i uśmiechu.Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo miła i pomocna, zwłaszcza w strojeniu sali (miałam w tedy więcej czasu dla siebie, więc mogłam sobie iść posiedzieć na moją ukochana plaże, zwłaszcza,że ośrodek jest tylko 250 metrów od plaży :) W dniu wesela, zachwyceni byliśmy jedzeniem, było smaczne, i świeże, dawno nie spotkałam się na stole z takimi pysznościami, no i przede wszystkim sala - duza, pomieściła sporo gości, klimatyzowana, wiec i upały niestraszne.
palina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 09:50

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez pilot » 13 sie 2018, o 21:37

ksieżka gości, herbatka jako podziękowanie,
pilot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2018, o 21:36

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez pysia345 » 14 sie 2018, o 10:46

Ja byłam na weselu, na którym były Dziady, takie jak kiedys :D
A na innym świetny pomysł panny młodej - w słoiczkach po gerberkach małe świeczki na podwórku - magia *.*
pysia345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 maja 2018, o 15:57

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez miodowata » 18 sie 2018, o 16:43

najlepsza kasa dla mlodych :P

miodowata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sie 2018, o 16:35

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez DonVito21 » 22 sie 2018, o 13:00

Super! Z całą pewnością przydadzą mi się te porady. Dzięki wielkie :)

Wieczność to zbyt dużo czasu, żeby spędzić go samotnie
DonVito21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 sie 2018, o 10:41

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Rome12 » 23 sie 2018, o 13:15

Moi przyjaciele, na których weselu ostatnio byłam, są zapalonymi motocyklistami (ona i on :D), więc do ślubu pojechali właśnie motocyklem, a za nimi ciągnął się orszak ich przyjaciół z klubu motocyklowego na swoich pojazdach :D Nie powiem, wyglądało to odlotowo :D
Rome12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 13:11

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez palina88 » 26 sie 2018, o 15:15

u mnie zbyt wiele pomysłów nie było. Jedyne co to dekoracje na salę weselną, balony, girlandy na stół świece, kwiaty SPAM serpentyny jeszcze zamówiliśmy i mieszadelka do drinków. Takie ozdoby to idealne dopełnienie sali, nawet najwięksi pedanci zwrócą uwagę :)

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:31 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
palina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 09:50

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez puderniczka » 29 sie 2018, o 13:30

Hm z tego co ja szykuję to oczepiny oczywiście, puszczanie lampionów, pierwszy taniec mamy przygotowany z udziałem gości, są dla nich upominki. I tyle, będzie dobre wesele to więcej urozmaiceń nie będzie potrzebnych, robimy w sali "Nad Borkiem" w Kosarzynie (woj. lubuskie), sama miejscówka jest już atrakcją, ośrodek jest nad jeziorem, na nurkowanie możemy gości jeszcze zabrać :)
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez sunny » 23 wrz 2018, o 18:11

mi podobają sie wesela w namiocie zaaranżowane w egzotycznym stylu czyli lampiony, poduszki, szwedzki stół i koniecznie dobry zespół. Fajnie jest to zrobić w jakimś gospodarstwie agroturystycznym:)

sunny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2018, o 13:50

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez Siedemmska » 5 paź 2018, o 17:49

Grunt to znaleźć fajna salę i żeby jedzenie bylo dobre. Kolejny ważny punkt to dobra muzyka. Moje wesele bylo w Astorii w Kaniach pod Warszawą i naprawde wszystko się udało. Było elegancko, z klasą a jednoczesnie wszyscy naprawde dobrze se bawili.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Pomysły na wesele :)

Postprzez majkusia » 5 paź 2018, o 19:07

Ja jestem nieco staroświecka i staram się żyć w zgodzie z naturą więc zamiast na dodatkowych atrakcjach skupiłam się na dekoracji w stylu rystykalnym. Uwielbiam drewno naturę i bliskość z ziemią itd. Mieliśmy piękne podstawki na obrączki z drewna, księgę gości a nawet podziekowania dla rodziców :D To wszystko zamawiałam tutaj SPAM i zarówno ja jak i goscie byliśmy zachwyceni połączeniem natury drewna z bielą i fioletem :D

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 20:32 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]